Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22023) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (27)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (6)

Jaszczak: ,,Skończyła się dyplomacja, zaczniemy mówić prawdę"

Dodano: 21.04.2018 23:56
Źródło: LM.pl

Po wygranym meczu ze Sportową Czwórką Radom trener Roman Jaszczak dziękował swoim rywalom za postawę fair play, ale też ostro krytykował sędzie meczu. - To już chyba trzeci lub czwarty mecz z rzędu, gdzie sędzie ewidentnie mylą się na niekorzyść Medyka - oceniał szkoleniowiec z Konina. 

- Taki mecz, jak dzisiaj, w tak dobrej atmosferze, w kobiecym futbolu zdarzył się po raz pierwszy - rozpoczął swoją sobotnią wypowiedź na konferencji trener Roman Jaszczak. - Dzisiaj po raz pierwszy nie widziałem w osobach działaczy i zawodniczek drużyny przeciwnej nienawiści. Mecz toczył się w atmosferze fair-play i marzę o tym, by wszystkie mecze piłki nożnej w takiej atmosferze się toczyły. I za to chciałem podziękować całej ekipie z Radomia.

Szkoleniowiec Medyka ostro jednak skrytykował sędzie spotkania i ich decyzję o podyktowaniu rzutu karnego dla Sportowej Czwórki Radom. - Rzutu karnego nie było. Sędzia popełniła kolejny błąd. To już chyba trzeci lub czwarty mecz z rzędu, gdzie sędzie ewidentnie mylą się na niekorzyść Medyka. Skończyła się dyplomacja, zaczniemy mówić prawdę. Moja drużyna ten dzisiejszy mecz powinna wygrać 10:0 i tylko one wiedzą, dlaczego ten mecz nie zakończył się takim wynikiem, bo sytuacji do strzelenia bramek było, oprócz tych, które strzeliliśmy, co najmniej dziesięć.

Wtórowała mu piłkarka Medyka, Natalia Pakulska. - Moim zdaniem też nie było rzutu karnego, ale na szczęście nasza bramkarka wykazała zimną krew i obroniła rzut karny. Gdy strzeliłyśmy bramkę na 1:0 ciśnienie opadło. Oczywiście mogłyśmy strzelić zdecydowanie więcej, sama miałam dwie sytuacje. Szkoda, że w tym spotkaniu nie wykazałyśmy się taką skutecznością, jak powinniśmy. Skuteczność zawodzi, nie mam pojęcia dlaczego, ale jeżeli nie zaczniemy strzelać bramek to niestety tak to będzie wyglądać. 

- Wypunktowały nas dziewczyny drugi raz 5:0. Choć muszę stwierdzić, że do 40. minuty, do straty pierwszej bramki, nie wyglądało to wcale źle. Mieliśmy swoje sytuacje, mieliśmy rzut karny. Na drugą połowę wyszliśmy zmobilizowani, dostaliśmy drugą bramkę i było pozamiatane - podsumował spotkanie trener Sportowej Czwórki Radom, Wojciech Pawłowski.

- Też chciałam pogratulować drużynie z Konina. W pierwszej połowie nasze dziewczyny wykazały się dużym zaangażowaniem. Jeżeli wykorzystałybyśmy sytuacje, które miałyśmy to należałby się nam chociaż punkt po tym meczu. Po 40. minucie nasza drużyna przestała grać. Straciłyśmy bramkę po błędach i niestety znów za to zapłaciłyśmy - oceniała natomiast Karolina Łucka, piłkarka z Radomia.

W najbliższą środę ostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Medyk Konin zagra na wyjeździe z liderem - Górnikiem Łęczna. - Mam nadzieję, że w środę będziemy mieć co najmniej trzy setki, wykorzystamy je i przywieziemy trzy punkty. Wierzę do samego końca, że mistrz Polski może zostać w Koninie - zapewniała w sobotę Natalia Pakulska.

 



  • Jaszczak: ,,Skończyła się dyplomacja, zaczniemy mówić prawdę"
  • Jaszczak: ,,Skończyła się dyplomacja, zaczniemy mówić prawdę"
  • Jaszczak: ,,Skończyła się dyplomacja, zaczniemy mówić prawdę"
  • Jaszczak: ,,Skończyła się dyplomacja, zaczniemy mówić prawdę"

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

To przeczytaj nagłówek. "...........zaczniemy mówić prawdę." czekam na nią. Niech romek napisze prawdę lub powie na konferencji jak to jest. Jak traktuje zawodniczki.
Dodano: 22.04.2018 11:47    Przez: ~do przestań
Romek ty i dyplomacja. Zawsze sędziów miałeś za zera teraz ci opłacają.
Dodano: 22.04.2018 11:49    Przez: ~kibic

KOMENTARZE

AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 22.04.2018 09:23    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
Odwal się od trenera,on od 30 lat robi coś oryginalnego, potrzebnego,ma misję i pasję...i niech tak pozostanie..aha.i pamiętaj " duce ha sempre ragione"
Dodano: 22.04.2018 12:11    Przez: ~Mariusz
Jak medyk wtopi z łęczną to już bedzie po zawodach.
Dodano: 22.04.2018 11:38    Przez: ~rom
Karolina Mućka....tak brzmi nazwisko tej dziewczyny a nie Łucka!!!!? Wiem że to nie liga mistrzów, ale przykro jest komuś komu się zmienia nazwisko.pozdrowenia dla Karoliny;)
Dodano: 22.04.2018 12:51    Przez: ~ mr-247@wp.pl
przecież on to robi nie z pasji tylko dla kasy ...niech się wypowiedzą zawodniczki jak im kasę zabierał ,proponuję zobaczyć jego majątek ......z nauczycielskiej wypłaty się tego dochrapał
Dodano: 24.04.2018 11:48    Przez: ~Ksiegowy
To przeczytaj nagłówek. "...........zaczniemy mówić prawdę." czekam na nią. Niech romek napisze prawdę lub powie na konferencji jak to jest. Jak traktuje zawodniczki.
Dodano: 22.04.2018 11:47    Przez: ~do przestań
To jak te zawodniczki operuja piłka naprawdę poziom 10liga polski maja problem z prostym przyjęciem piłki
Dodano: 22.04.2018 12:08    Przez: ~Magda
Romek ty i dyplomacja. Zawsze sędziów miałeś za zera teraz ci opłacają.
Dodano: 22.04.2018 11:49    Przez: ~kibic
Dokładnie - należałoby się zastanowić z jakiego powodu działacze i przeciwniczki są tak nastawione na "MEDYKA" - zawsze powtarzam, karma wraca szybciej niż się tego spodziewaliśmy, tak więc może prawdę niech zaczną mówić osoby z innych klubów, pewnie ciekawych rzeczy byśmy mieli okazję posłuchać/poczytać. Prawda leży po środku , a medal ma dwie strony.
Dodano: 22.04.2018 13:02    Przez: ~chętnie się dowiem jak i c
Dlaczego po interwencji trenera medyka piłkarze Polonia środa wlkp przed meczem z Górnikiem musieli opuścić stadion- bieżnie stadionu? Wie ktoś może. A tak po za tym poziom gry i umiejętności piłkarek gorszy niż b klasa męska bez urazy. To jak piłkę łapie bramkarka i nie tylko niższy poziom niż 5letnich chłopców z Orlika.
Dodano: 22.04.2018 12:04    Przez: ~Kibic z regionu
JASZCZAK KONDOMIE ZAMKNIJ RYJ WRESZCIE I PRZESTAŃ SIĘ URZALAĆ BO TE TWOJE WYWODY SĄ JUŻ NUDNE!!! Wreszcie skończy się Twoje mocarstwowe myślenie i skończy się prężnie tych BRZYDALI KOBIECYCH na mieście! UWIERZ MI ŻE STRASZNIE TO WYGLĄDA BO NAWET W UŁAMKU PROCENTA NIE SĄ KOBIECE!
Dodano: 22.04.2018 14:16    Przez: ~ANTY JASZCZAK
Składam doniesienie do prokuratury !
Dodano: 22.04.2018 14:46    Przez: ~R.
romek a ty sprawy sadzie nie masz za podpisy za zawodniczki i branie kasy aha nie ma wyroku to jestes nie winny ale jak cie skaza to co bedzie
Dodano: 22.04.2018 14:46    Przez: ~romek
Roman nie pajacuj! Donieść to możesz jedynie zakupy z Biedronki swojej Starej!!! I takie straszenie nikogo nie stresuje! BUAHAHAHA
Dodano: 22.04.2018 19:11    Przez: ~....
oj w prokuraturze może być ciekawie ,R czy warto i na ciebie znajdą haki a wież że stare zawodniczki dużo wiedzą Panie M...g itp a wiesz że cie nie lubią
Dodano: 24.04.2018 11:52    Przez: ~romek
Każdy się pręży dodatkowo na medyka, każdy wie przecież czemu. Tylko i wyłącznie przez jedną postać. Tak jak ktoś wcześniej napisał, karma wraca. Medyk dostanie baty w Łęcznej i na 5 kolejek przed końcem będzie miał 9 punktów straty już nie do odrobienia.
Dodano: 22.04.2018 19:38    Przez: ~śmiłek
i co panienko już płaczesz na panie sędziny co ............to one nie karzą ci wygrywać ......to one przygotowały medyk do rundy ............ech ty bekso cała Polska znowu się zasadziła na biednego romanka ......a może spójrz prawdzie w oczy że są lepsi od ciebie a ty nie umiesz się z tym pogodzić ....wszyscy są winni tylko nie ty trenerska miernoto
Dodano: 23.04.2018 12:09    Przez: ~wiesiu
Zacznij mówić prawdę tak jak w tytule napisałeś ............albo pozwól zawodniczką mówić prawdę ..........dziwię się czemu byłe zawodniczki Medyka tak cicho siedzą !!!
Dodano: 23.04.2018 12:12    Przez: ~KONIN
CO TAM SIE DZIEJE W TYM MEDYKU,PANIE PREZYDENCIE NOWICKI,PROSZE ZWOLAC KONFERWNCJE PRASOWA BO MIESZKANCY-PODATNICY,(SPONSORZY),OC WYJASNIEN!!!?
Dodano: 23.04.2018 16:01    Przez: ~z moich podatkow graja
1 z 2
12>>