Dzisiaj jest sobota 16 lutego 2019, imieniny: Danuty, Julianny, Daniela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20766) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Młodzież III LO w Koninie w finale Turnieju Debat ... (11)Konin. Przetarg na mini uzdrowisko z tężnią został ... (48)

MMP w Kolarstwie Torowym. Dwa brązowe medale dla KLTC

Dodano: 24.05.2018 14:03
Źródło: LM.pl

Mateusz Sztrauch i Bartosz Daszkiewicz stawali na najniższych stopniach podium podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Kolarstwie Torowym. Zawody rozegrane zostały w Pruszkowie.

Dwóm reprezentantom KLTC Konin udało się na mistrzostwach wywalczyć medale. Trzecie miejsce w sprincie juniorów wywalczył Mateusz Sztrauch, a na najniższym stopniu podium w keirinie młodzieżowców stanął Bartosz Daszkiewicz. 

W trzech innych konkurencjach koninianie byli bardzo blisko wywalczenia krążków. W keirinie juniorów piąte miejsce zajął Mateusz Sztrauch. Szóstą lokatę w sprincie drużynowym juniorów wywalczył zespół KLTC Konin w składzie: Mateusz Sztrauch, Konrad Sosiński i Dawid Kuderczak. Siódmy w sprincie młodzieżowców był natomiast Bartosz Daszkiewicz. W omnium juniorów siedemnaste miejsce zajął natomiast Konrad Sosiński.

fot. KLTC Konin  • MMP w Kolarstwie Torowym. Dwa brązowe medale dla KLTC
  • MMP w Kolarstwie Torowym. Dwa brązowe medale dla KLTC
  • MMP w Kolarstwie Torowym. Dwa brązowe medale dla KLTC
  • MMP w Kolarstwie Torowym. Dwa brązowe medale dla KLTC

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.