Dzisiaj jest wtorek 17 lipca 2018, imieniny: Anety, Aleksego, Julietty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (25603) SPORT FORUM FIRMY (5194) PRACA (93) KINA IMPREZY WIDEO

18 / 19oC
23 / 19oC
23 / 18oC

Dzierawy. Strażacy z mieszkańcami uratowali ranneg ... (6)Udawali, że grają w piłkę nożną. Mistrzostwa Świat ... (9)
jesteś tutaj: Strona głównaSportPrzegrali z I-ligowcem, choć do przerwy był bezbra ...

Przegrali z I-ligowcem, choć do przerwy był bezbramkowy remis

Dodano: 7.07.2018 21:25

0:2 uległ Sokół Kleczew Rakowowi Częstochowa podczas pierwszego sparingu w letnim okresie przygotowawczym. Do przerwy zespół Łukasza Cichosa powstrzymywał jednak rywali.

Do Jarocina na mecz z I-ligowym Rakowem Częstochowa Sokół zabrał liczną kadrę - w dwóch połowach zaprezentowały się praktycznie dwie różne jedenastki. Lepiej spisała się ta z pierwszej połowy, która przez 45 minut powstrzymywała ataki wyżej notowanej drużyny. Pomimo przewagi Rakowa i sytuacji bramkowych, żadne gole nie padły i do przerwy był remis 0:0.

Zespół z Częstochowy przełamał ten impas po zmianie stron. W 53. minucie po podaniu Dariusza Formelli wynik w sytuacji sam na sam otworzył Adam Radwański. W kolejnych minutach na listę strzelców wpisał się sam Formella, umieszczając piłkę przy krótkim słupku kleczewskiej bramki. Raków zwyciężył 2:0.

Kolejny mecz kontrolny już w przyszłą sobotę. W Budzisławiu Kościelnym Sokół podejmie LKS Gołuchów.

Raków Częstochowa - Sokół Kleczew 2:0 (53' Adam Radwański, 80' Dariusz Formella)

Sokół Kleczew (skład wyjściowy): Dawid Kołodziejczak - Olczyk, Mikołaj Pingot, Mateusz Majewski, Pusty, Sebastian Śmiałek, Tomasz Kowalczuk, Łukasz Pietrzak, Tomasz Koziorowski, Jakub Groszkowski, Jakub Antosik.

źródło: własne/rksrakow.pl