Dzisiaj jest niedziela 17 lutego 2019, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21118) SPORT FORUM FIRMY (5292) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 4oC
Jutropogoda
8 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Medyk Konin pokonał w sparingu ćwierćfinalistę Lig ... (0)Bądźmy lokalni. Miasto zachęca do zostawienia 1% w ... (3)

Olimpia ogłosiła plan sparingów. Zagrają cztery mecze kontrolne

Dodano: 8.07.2018 10:17
Źródło: LM.pl

Nieco ponad trzy tygodnie trwać będą przygotowania Olimpii Koło do nowego sezonu IV ligi. W tym czasie zespół Tomasza Mikusika rozegra cztery mecze kontrolne.

Do treningów kolanie wrócą już w najbliższym tygodniu. Pierwsze zajęcia zaplanowane zostały na wtorek 10 lipca. Już cztery dni później Olimpia rozegra pierwszy z czterech sparingów - jej rywalem będzie Kujawianka Izbica Kujawska. Tydzień później kolanie zmierzą się z występującą w konińskiej klasie okręgowej Wartą Eremitą Dobrów.

Cztery dni po tym sparingu rywalem Olimpii będzie wicemistrz konińskiej klas okręgowej - Polonus Kazimierz Biskupi. Ostatni sparing zaplanowany jest na 28 lipca, kiedy to kolanie zagrają ze spadkowiczem z IV ligi Turem 1921 Turek. Tydzień później startuje nowy sezon IV ligi.

Jak na razie nie wiadomo nic o ewentualnych wzmocnieniach kolskiego zespołu. W rozmowie z oficjalną stroną internetową Olimpii trener Tomasz Mikusik zapewnia, że kadra nie przejdzie rewolucji, ale zostanie wzmocniona przez kilku zawodników. - Mamy zdolną młodzież, jednakże musimy szukać wzmocnień - deklaruje szkoleniowiec kolskiego zespołu. 

- Kadra seniorska zostanie wzmocniona czterema, pięcioma zawodnikami, na pozycji obrońcy, pomocnika i napastnika - informuje natomiast Damian Fogiel, sekretarz kolskiego klubu, zaznaczając jednak: - Nie chcemy wprowadzać armii zaciężnej piłkarzy.

Plan sparingów Olimpii Koło:
14 lipca: Kujawianka Izbica Kujawska (IV liga gr. kujawsko-pomorska, drugie miejsce)
21 lipca: Warta Eremita Dobrów (konińska klasa okręgowa, ósme miejsce)
25 lipca: Polonus Kazimierz Biskupi (konińska klasa okręgowa, drugie miejsce)
28 lipca: Tur 1921 Turek (IV liga gr. wielkopolska południowa, ósme miejsce).

źródło: olimpiakolo.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Powodzenia Olimpio!
Dodano: 8.07.2018 16:05    Przez: ~koninianin

KOMENTARZE

Powodzenia Olimpio!
Dodano: 08.07.2018 16:05    Przez: ~koninianin
powodzenie już jest po olimpi
Dodano: 08.07.2018 20:10    Przez: ~tu
Oj tam oj tam widzę że troszkę zazdrość cię zżera
Dodano: 09.07.2018 17:27    Przez: ~Pozdrawiam
Analizując klub w ostatnich dwóch latach, zrobił ogromny postęp.... strona, drużyny, Zarząd ..... widać że mają głowę na karku .... nie bujają w obłokach jak inne klubu w naszego regionu w ostatnich latach ..... (sezonie) .....Trzymam za nich kciuki
Dodano: 10.07.2018 15:07    Przez: ~kolanin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.