Dzisiaj jest sobota 15 czerwca 2019, imieniny: Jolanty, Wita, Wioli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18829) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (62) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
19 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:
Polecamy:

Wakacyjna Liga Piłkarska. Wciąż można wziąć udział w turniejach

Dodano: 27.07.2018 10:47
Źródło: LM.pl

Do końca sierpnia trwać będą zmagania w ramach Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej. Turnieje odbywają się w każdą środę na boisku Orlik w Wilkowie.

Piłkarskie zmagania przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Rywalizować mogą uczniowie szkół podstawowych z klas I - VI, szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych z klas VII i gimnazjalnych oraz ze szkół ponadgimnazjalnych do osiemnastego roku życia. 

Turnieje odbywają się w każdą środę niemal do końca sierpnia. Kolejne zawody zaplanowane są na 1 sierpnia, 8 sierpnia i 22 sierpnia. Zapisywać można się przed startem turnieju od godz. 10.00 do godz. 13.00 u animatora boiska Orlik w Wilkowie. 

Organizatorem Wakacyjnej Ligi Piłkarskiej jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie.

fot. MOSiR Konin autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kiedys to byla wakacyjna akademia pilkarska beztroskie czasy I super wspomnienia z dziecinstwa... Fajna inicjatywa.
Dodano: 27.07.2018 12:17    Przez: ~euzebiusz
Kiedyś coś takiego w wakacje organizował śp. p. Cieślak. To były czasy! Rywalizacja z Nadrzeczną, Wojska Polskiego, Buzka, itp. wszystko na bocznych boiskach przy podwalu. Miło powspominać!
Dodano: 27.07.2018 14:25    Przez: ~86

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.