Dzisiaj jest środa 23 stycznia 2019, imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21409) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-5 / -7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Nerwy do samego końca. KKF Automobile Torino wicel ... (8)KOD o nazwaniu jednej z ulic w Koninie imieniem P. ... (127)

Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej

Dodano: 6.08.2018 12:31
Źródło: LM.pl

Dwa złote medale i jeden srebrny przywieźli z X Ogolnopolskiego Wyścigu po Nizinie Ciechocińskiej zawodnicy KLTC Konin. Na najwyższym stopniu podium stawali Konrad Waliniak i Natalia Sobiech.

Zmagania na Nizinie Częstochowskiej podzielone były na dwa etapy. W sobotę kolarze rywalizowali w kryterium ulicznym na dystansach 20 km (młodzicy) i pięciu kilometrów (żaczka). W niedzielę na zawodników czekał wyścig ze startu wspólnego na dystansach 50 km (młodzik), 25 km (młodziczka) i 20 km (żaczka).

W klasyfikacji generalnej po złote medale sięgnęli Konrad Waliniak i Natalia Sobiech. Pierwszy z zawodników KLTC Konin zajął drugie miejsce w kryterium ulicznym oraz pierwsze miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w kat. młodzików. Natalia Sobiech natomiast była druga w sobotę i powtórzyła to osiągnięcie również w niedzielę. Startowała w kat. żaczek.

Drugie miejsce i srebrny medal w kat. młodzików w klasyfikacji generalnej wywalczył Szymon Piechocki. Koninianin zajął trzecie miejsce w kryterium ulicznym i drugie miejsce w wyścigu ze startu wspólnego.
W zawodach wystartowała również Roksana Mikorska. Reprezentantka KLTC Konin walczyła jedynie w etapie niedzielnym, zajmując piąte miejsce.

fot. KLTC Konin  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej
  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej
  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej
  • Trzy krążki KLTC Konin. Ścigali się na Nizinie Częstochowskiej

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

BRAWO!
Dodano: 06.08.2018 20:59    Przez: ~zbigniew3
Brawo Szymon!!!
Dodano: 06.08.2018 22:45    Przez: ~JA

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.