LM.plSportUrwali tylko punkt. SPS Konspol Słupca przegrał z Bzurą Ozorków

Urwali tylko punkt. SPS Konspol Słupca przegrał z Bzurą Ozorków

Pięciosetowy bój na inaugurację II ligi stoczyli siatkarze SPS Konspol Słupca. Na własnym terenie przegrali z Bzurą Ozorków 2:3.

Spotkanie z Bzurą słupczanie rozpoczęli dobrze, bo od wygranego seta 25:18. Kluczowa była jednak druga część spotkania. Do jej rozstrzygnięcia potrzebna była gra na przewagi, zakończona dopiero przy stanie 31:29. Set wygrany został jednak przez gości, którym udało się doprowadzić do remisu 1:1.

Przegrany drugi set podłamał słupczan, trzecią partię siatkarze SPS Konspol oddali niemal bez walki - 14:25. W czwartym secie gospodarze wrócili jednak do gry zwyciężając 25:16. W piątej partii znów jednak zdecydowanie lepsi byli siatkarze Bzury. Goście wygrali 15:6, zwyciężając w całym meczu 3:2.

Pięć rozegranych setów oznacza jeden zdobyty przez SPS Konspol Słupca punkt. Po pierwszej kolejce słupczanie zajmują piąte miejsce w tabeli. Kolejny mecz za tydzień. SPS Konspol wyjedzie do Rozprzy, gdzie zagra z tamtejszym Kasztelanem.

SPS Konspol Słupca - Bzura Ozorków 2:3 (25:18, 29:31, 14:25, 25:16, 6:15).