Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21426) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -4oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-4 / -6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent w odwiedzinach u pierwszego koninianina ...Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (21)

Wygraj bilety na galę Copa Rocky Boxing Night (konkurs)!

Dodano: 7.11.2018 13:08
Źródło: LM.pl

Dwa bilety od Igora Jakubowskiego na galę Copa Rocky Boxingt Night można wygrać w konkursie portalu LM.pl. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Już 9 listopada w Koninie odbędzie się gala boksu Copa Rocky Boxing Night. Wystąpią na niej pięściarze z naszego regionu - debiutujący w boksie zawodowym Igor Jakubowski oraz Kamil Gardzielik, dla którego będzie to już dziewiąty pojedynek w zawodowej karierze. Łącznie kibice będą mogli zobaczyć pięć walk zawodowych oraz cztery amatorskie, w których wystąpią pięściarze Copacabany Konin.

Jeden z bohaterów gali, Igor Jakubowski, ufundował dwa bilety na to wydarzenie, które można wygrać w konkursie portalu LM.pl. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto był rywalem Igora Jakubowskiego w pojedynku stoczonym na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na to pytanie, otrzyma dwa bilety na galę Copa Rocky Boxing Night w Koninie. Początek zawodów o godz. 19.30 w hali Rondo.KONKURS

Kto był rywalem Igora Jakubowskiego w pojedynku stoczonym na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku?

Dwa bilety (trybuna C) na galę boksu Copa Rocky Boxing Night w Koninie (9 listopada).

Konkurs skończył się dnia 08.11.2018 o godzinie 10:00.

Lista laureatów:
tomasz los

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.