Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17990) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Licheń. Koncerty organowe w letnie niedziele o 14. ... (1)Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)

Wygraj bilety na galę Copa Rocky Boxing Night (konkurs)!

Dodano: 7.11.2018 13:08
Źródło: LM.pl

Dwa bilety od Igora Jakubowskiego na galę Copa Rocky Boxingt Night można wygrać w konkursie portalu LM.pl. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Już 9 listopada w Koninie odbędzie się gala boksu Copa Rocky Boxing Night. Wystąpią na niej pięściarze z naszego regionu - debiutujący w boksie zawodowym Igor Jakubowski oraz Kamil Gardzielik, dla którego będzie to już dziewiąty pojedynek w zawodowej karierze. Łącznie kibice będą mogli zobaczyć pięć walk zawodowych oraz cztery amatorskie, w których wystąpią pięściarze Copacabany Konin.

Jeden z bohaterów gali, Igor Jakubowski, ufundował dwa bilety na to wydarzenie, które można wygrać w konkursie portalu LM.pl. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, kto był rywalem Igora Jakubowskiego w pojedynku stoczonym na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Pierwsza osoba, która prawidłowo odpowie na to pytanie, otrzyma dwa bilety na galę Copa Rocky Boxing Night w Koninie. Początek zawodów o godz. 19.30 w hali Rondo.KONKURS

Kto był rywalem Igora Jakubowskiego w pojedynku stoczonym na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku?

Dwa bilety (trybuna C) na galę boksu Copa Rocky Boxing Night w Koninie (9 listopada).

Konkurs skończył się dnia 08.11.2018 o godzinie 10:00.

Lista laureatów:
tomasz los

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.