Dzisiaj jest wtorek 11 grudnia 2018, imieniny: Damazego, Waldemara, Artura WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22078) SPORT FORUM FIRMY (5271) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 0oC
Jutropogoda
2 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
"Grunt na medal" jest w Koninie. Terenem interesuj ... (33)Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu P ... (8)

Sokół Kleczew goni ligowe podium. Skromna wygrana w Koszalinie

Dodano: 18.11.2018 21:33
Źródło: LM.pl

Jedną bramką Sokół Kleczew pokonał na wyjeździe Bałtyk Koszalin. Zespół Łukasza Cichosa zmniejszył tym samym straty do ligowego podium.

Pierwsza połowa starcia w Koszalinie upłynęła pod znakiem dominacji Sokoła. Kleczewianie potwierdzili tę przewagę bramką. W 27. minucie do siatki rywali trafił Norbert Grzelak. Po zmianie stron inicjatywę przejęli gospodarze. Bramki Bałtyk jednak nie strzelił i mecz ostatecznie zakończył się wygraną Sokoła 1:0. 

Było to drugie zwycięstwo Sokoła z rzędu. Drużyna Łukasza Cichosa zmniejszyła straty do ligowego podium. Kleczewianie zajmują piąte miejsce z dorobkiem 32 punktów. Do trzeciego KKS 1925 Kalisz Sokół traci trzy oczka.

Kolejne spotkanie już w przyszłą sobotę. Kleczewianie podejmować będą Mieszka Gniezno.

Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 0:1 (27' Norbert Grzelak)

Sokół Kleczew: Hubert Świtalski - Michał Kozajda, Sebastian Śmiałek, Mikołaj Pingot, Marcel Koziorowski, Tomasz Koziorowski, Michał Wolinowski, Jakub Groszkowski, Jakub Smektała, Jakub Dębowski, Norbert Grzelak.



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   III liga,   Sokół Kleczew,   Bałtyk Koszalin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo. Gratulacje 👋👋👋
Dodano: 18.11.2018 22:07    Przez: ~kibic
O Koninie to !
Dodano: 18.11.2018 22:40    Przez: ~zxz

KOMENTARZE

Brawo. Gratulacje 👋👋👋
Dodano: 18.11.2018 22:07    Przez: ~kibic
fuks cieniasy
Dodano: 18.11.2018 22:25    Przez: ~zzz
O Koninie to !
Dodano: 18.11.2018 22:40    Przez: ~zxz
Cienki to ten kurnik
Dodano: 19.11.2018 17:06    Przez: ~Ferma drobiu
Brawo ! DUMA REGIONU OD LAT
Dodano: 18.11.2018 22:26    Przez: ~Fan
TY CHYBA LEKKO P I E R D O L N I Ę T Y JESTEŚ Z TĄ DUMĄ REGIONU!
Dodano: 19.11.2018 07:36    Przez: ~....
W smutnym Konine duma to wszystkie kluby na czele ze STARTEM !
Dodano: 19.11.2018 11:07    Przez: ~Zx
I taka prawda, czekany kiedy kurnik kasę odda, żebracy z policjantami się dogadaliście
Dodano: 19.11.2018 17:05    Przez: ~Wałek jak c**j
Brawo! To pokazuje ze grac trzeba cały sezon. Przykładowo Radunia sie już wystrzelała.
Dodano: 18.11.2018 22:58    Przez: ~zzz
No nie wiem, rezerwy Lecha pojechały mocno wzmocnione zawodnikami z pierwszej drużyny więc 0:5 w takim momencie już mnie nie dziwi.
Dodano: 19.11.2018 08:13    Przez: ~Lm
Tak ale to nie pierwszy mecz Radunii przegrany. Lech jezdzi nie tylko do Raduni wzmocniony. Ale racja "Lm" wzmocnienie Lecha było duże. Nawet troche śmieszne że na Lecha II jadą zawodnicy z pierwszej jedenastki.
Dodano: 19.11.2018 08:59    Przez: ~zzz
Jeszcze na koniec skład drużyny by się przydał.
Dodano: 19.11.2018 05:27    Przez: ~Mis
Po wzmocnieniach o ,,Diałaczy'' z Budzisławia[transfer już 23 .11],Sokół będzie fruwał wysoko.
Dodano: 19.11.2018 10:04    Przez: ~kibic
c**j cię to pedale obchodzi
Dodano: 19.11.2018 17:04    Przez: ~Anastazewo
W Koninie najlepsi są w polsce w pobieraniu cebuli
Dodano: 19.11.2018 18:56    Przez: ~O
Brawo Sokół najlepsi !
Dodano: 19.11.2018 19:06    Przez: ~ad
Piękne są te docinki kibiców dwóch TRZECIOLIGOWYCH jeszcze raz powtórzę TRZECIOLIGOWYCH klubików:D!!!! Pierwszy Górnik jak zwykle od kiedy pamiętam problemy finansowe (i tym razem inaczej nie jest) nawet gdy było dobrze w rzeczywistości okazywało się że jest źle drugi Sokół klub stabilny finansowo chyba od zawsze ale ale ale...który nigdy na szczeblu IV czy teraz tym wielkim III ligowy nie dochował się swoich ludzi tylko zawsze armia z zewnątrz... Nawet gdy Górnik w II lidze był to juniorzy ogrywali się w IV lidze. Wystarczy popatrzeć ilu ludzi z Kleczewa poza zarządem i Prezesem walczyło w awansie do III ligi. Klubowe zdjęcia to pokazują...te wasze napinki są tak beznadziejne że zęby bolą i śmiech ogarnia...Jeden drugiemu ciśnie nie widząc co ma na swoim podwórku. Życzę więcej obiektywizmu i realnego spojrzenia na sport w naszym regionie.
Dodano: 20.11.2018 08:20    Przez: ~Obserwator