Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21616) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO

-1 / -4oC
-4 / -6oC
-4 / -6oC

Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (20)Już we wtorek kolejny mecz KKF Automobile Torino w ... (9)

II liga. Stracili jeden set, ale i tak wygrali. Dwa sety na przewagi

Dodano: 8.12.2018 23:31

Nie było łatwo, dwa sety wygrywać trzeba było na przewagi, ale siatkarzom SPS Konspol Słupca udało się ostatecznie zwyciężyć z Kasztelanem Rozprza 3:1.

Kasztelan to przedostatni zespół tabeli II ligi, ale w ostatnich kolejkach radził sobie całkiem nieźle. Również w Słupcy siatkarze z Rozprzy nie byli chłopcami do bicia, ale słupczanie nie dali się zaskoczyć i zgarnęli po meczu komplet punktów.

W pierwszym secie lepsi okazali się gospodarze, ale do wygranej potrzebna była gra na przewagi. SPS Konspol triumfowało ostatecznie 26:24. W drugiej części spotkania gościom udało się wygrać 25:21 i doprowadzić do remisu w setach 1:1.

Najlepiej słupczanie poradzili sobie w trzecim secie, pokonując rywali 25:19. SPS Konspol Słupca okazał się lepszy również w ostatniej części spotkania, zwyciężając 26:24, a w całym meczu 3:1.

Słupczanie utrzymali szóste miejsce w tabeli z dorobkiem szesnastu punktów i zmniejszyli stratę do piątych Wilków Wilczyn do jednego oczka. Kolejne spotkanie za tydzień. SPS Konspol Słupca zagra na wyjeździe z Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

SPS Konspol Słupca - Kasztelan Rozprza 3:1 (26:24, 21:25, 25:19, 26:24).