Dzisiaj jest wtorek 22 stycznia 2019, imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21618) SPORT FORUM FIRMY (5279) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -4oC
Jutropogoda
-4 / -6oC
Pojutrzepogoda
-4 / -6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wróci system elektronicznej sprzedaży bilet ... (20)Już we wtorek kolejny mecz KKF Automobile Torino w ... (9)

Medyk Konin poznał rywala w ćwierćfinale Pucharu Polski

Dodano: 11.12.2018 14:43
Źródło: LM.pl

We wtorek w siedzibie PZPN wylosowane zostały pary ćwierćfinałów Pucharu Polski. Medyk Konin zmierzy się z Mitechem Żywiec. 

Choć oba zespoły grały ze sobą wielokrotnie w ostatnich latach w ramach Ekstraligi to w Pucharze Polski nie zdarzyło się im jeszcze na siebie trafić. Teraz Medyk i Mitech Żywiec zmierzą się w ćwierćfinale pucharowych rozgrywek. Medyk walczyć będzie o odzyskanie trofeum, które koninianki straciły przed rokiem na rzecz Górnika Łęczna. Mitech w zeszłym sezonie w Pucharze Polski nie startował. W sezonie 2016/2017 zespół z Żywca dotarł do półfinału, gdzie przegrał 1:2 z Górnikiem Łęczna.

We wtorek ustalona została również drabinka pucharowa. Jeżeli Medyk Konin wygra w ćwierćfinale, w następnym meczu zmierzy się ze zwycięzcą spotkania Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków. W dwóch pozostałych meczach ćwierćfinałowych KKP Bydgoszcz podejmie Czarnych Sosnowiec, a UKS SMS Łódź zmierzy się z AZS PWSZ Wałbrzych.

Ćwierćfinały Pucharu Polski zaplanowane są na weekend 16 - 17 lutego, półfinały na 5 maja, a finał na 20 czerwca.

Pary ćwiercfinałowe Pucharu Polski:
KKP Bydgoszcz - Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź - AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin - Mitech Żywiec
Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków.

Pary półfinałowe Pucharu Polski:
KKP Bydgoszcz / Czarni Sosnowiec - UKS SMS Łódź / AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin / Mitech Żywiec - Górnik Łęczna / AZS UJ Kraków.

 



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

A jaki sport w Koninie ma zainteresowanie ? Medyk to jedyny ekstraklasowiec,fakt prawie nikt nie chodzi na mecze,ale na Górnika też niewiele chodzi 150,200 w porywach 300,na Start 50 do 150,KKF 100 do 250,w Koninie poziom jest fatalny !
Dodano: 11.12.2018 17:04    Przez: ~Stop

KOMENTARZE

Rozwiązać ten klub jest nikomu w Koninie nie potrzebny. Nikogo nie interesuje tylko zabiera dotacie innym kluba co naprawdę maja zainteresowanie z strony kibiców, ludzi którzy chcą naprawdę sport.
Dodano: 11.12.2018 15:32    Przez: ~Start
A jaki sport w Koninie ma zainteresowanie ? Medyk to jedyny ekstraklasowiec,fakt prawie nikt nie chodzi na mecze,ale na Górnika też niewiele chodzi 150,200 w porywach 300,na Start 50 do 150,KKF 100 do 250,w Koninie poziom jest fatalny !
Dodano: 11.12.2018 17:04    Przez: ~Stop
Mówisz o Górniku? Racja, dajmy im te 200 tyś niech dalej ośmieszają Konin w oczach Polski...
Dodano: 11.12.2018 19:16    Przez: ~MK
A KKF ?
Dodano: 11.12.2018 22:46    Przez: ~Co
Stop zrób w Koninie chociaż 1 lige piłki nożnej męskiej to zobaczysz ile kibiców przyjdzie na stadion, myślę że po 3,4 tys co mecz. Medyk były mistrz Polski i nikogo nie interesuje.
Dodano: 11.12.2018 17:30    Przez: ~Kibiccc....
Chociaż ? 1 liga to nieosiągalne marzenia w tym miescie.Marzenie to nawet 2 liga,wtedy te 1 tys może by przyszło
Dodano: 11.12.2018 17:59    Przez: ~Stop
Serio myślisz że tu chodzi o poziom ligowy? Patrząc po wynikach frekwencji w ekstraklasie twoje 4 tyś na mecz to marzenie dla pierwszej ligi- tam średnio na mecze chodzi ok 2tyś- w ekstraklasowym sosnowcu 3 800, a na ŁKS, czy Widzew chyba nie muszę przypominać ile przychodzi. Wy piszecie te bzdury a nie macie pojęcia jak wyglądają realia w piłce nożnej...
Dodano: 11.12.2018 19:13    Przez: ~Kibicu
A w Gnieźnie 68 tys na 1 ligowy START to nie ekstraklasa,tylko zaplecze średnio ok 7 tys na mecz.Konin nie ma stadionu tylko ruinę!
Dodano: 11.12.2018 20:52    Przez: ~Ml
A mylisz się ! i to bardzo ! Mnie interesuję, mojego tatę, moją siostrę i mojego kuzyna i moje koleżanki ze szkoły z SP 6.
Dodano: 12.12.2018 10:27    Przez: ~Ola
W Legnicy 100.000 na ekstraklase piłki nożnej beniaminek przychodzi srednio ok 5 tys,a w 68 tys Gnieźnie na 1 ligę żużla ok 7 tys średnie meczowe. Piłka wcale nie jest taka popularna,wiadomo Warszawa,Poznań, Kielce,Białystok,Kraków. W takim Płocku 130 tys na ekstraklasie wiele razy jest ledwo 4 tys. Frekwencje ciągną tylko wielkie miasta chodzi o piłkę nożną taka prawda !
Dodano: 11.12.2018 21:16    Przez: ~Znawca
AAAA dotacja!!! Skąd medyk wziął 173 zawodniczki,pwsz 33 i uks gornicza 30? Suma 236 zawodniczek. A to wszystko jeden klub. Może ktoś sprawdzi z UM Konin jak p.Jaszczak zebrał tyle zawodniczek. Ile jest faktycznie a ile "martwych dusz". Chyba, że w 236 zawodniczkach jest jeszcze sztab szkoleniowy i cała rodzina prezesa J.
Dodano: 12.12.2018 09:59    Przez: ~gdzie kasa? i komu?
AAAA podpisz się cwaniaku !!!! bochater przez ch. Idź do Jaszczaka i pogadaj z nim a nas już nie zanudzaj.... już się chce rzygać od Twoich nic nie znaczących wpisów. To już nie działa... a tak nawiasem mówiąc czy rodzina prezesa i sztab szkoleniowy to nie mieszkańcy konina ? ha, ha, ha... Prezes zaraz w extranecie zgłosi wnuczkę do rozgrywek i będzie 174 zawodniczki i będzie Ci łyso hi, hi, hi
Dodano: 12.12.2018 10:38    Przez: ~poszła na ratowanie KSG
wróć do szkoły BOHATER co łyso
Dodano: 12.12.2018 16:30    Przez: ~obywatel
Panie Prezesie! apeluje jeszcze raz, proszę wziąć się za tą osobę co to pisze już od roku przy każdym artykule o Medyku...! oczernia dobre imię Pana i Klubu. Anonimowości już w internecie nie ma, bardzo łatwo można wyśledzić kto to jest, tym bardziej że już tyle wpisów zostawił. Jest to sprawa którą trzeba zgłosić do sądu!!!!!! mogę pomóc.
Dodano: 12.12.2018 21:31    Przez: ~pomoc prawna
będą wyniki, walka w I lidze, tytuły mistrzowskie to będzie kasa. 3 liga powinna dopłacać innym
Dodano: 12.12.2018 10:52    Przez: ~huligan
Powodzenia Medyk ;) !
Dodano: 12.12.2018 13:41    Przez: ~KibicKsg
Konin już od dawna się zwija,a sport obecnie dla miasta nie powinien w tej sytuacji być najważniejszy,jak wszystko się sypie !
Dodano: 12.12.2018 17:54    Przez: ~Men
Konin !
Dodano: 12.12.2018 19:56    Przez: ~Haha
medyk medyk tylko medyk! medyk medyk tylko medyk liczy sie w tym miescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zazdrośnicy idzcie na mecz górnika i potem pomagajcie płacic na policjantów i na uczty prezesa górnika co to nikomu nie płaci a gdzie pieniądze sie pytam?
Dodano: 12.12.2018 21:15    Przez: ~tylko medyk!
no właśnie gdzie ta kasa co górnik dostaje???????? skoro nie płacą swoim pracownikom od kilku miesięcy a zarząd obiadki catering po każdym meczu.... wstyd panie Prezesie Górnika Konin! proszę oddać pieniądze ludziom co na ten klub pracują!!
Dodano: 12.12.2018 21:18    Przez: ~Górnik Konin wstyd
no właśnie ja nie rozumiem czemu wszyscy siedzą cicho... jak możecie za darmo pracować w tym Górniku!!! bezczelny ten prezio najpierw płacimy ludziom i zawodnikom a potem cateringi!!!!ale dla niego ważniejszy obiad niż pracownik cały on
Dodano: 13.12.2018 10:43    Przez: ~górnik wstyd
MEDYK OGARNIJ SIE NASZEGO PREZESA W ODROZNIENIU OD WASZEGO STAC NA TO ZEBY ZE SWOICH PIENIEDZY UFUNDOWAL JAK TO NAZYWASZ CATERING PO MECZU PEWNIE ZAZDROSCISZ ZE CIEBIE TAM NIE MA BO CHCIALBYS SIE NAJESC DO SYTA ZA DARMO A TO ZE TRZEBA SPLACAC ZOBOWIAZANIA Z PRZED 10 LAT TO NIE JEST WINA TEGO ZARZADU NIESTETY KLUB NIE MA AZ TAKICH FUNDUSZY JAK MEDYK ZEBY UTRZYMYWAC WSZYSTKO I SPLACAC JESZCZE OGROMNE ODSZKODOWANIA. ZAJMIJ SIE LEPIEJ SWOIM MEDYKIEM I SZUKANIEM SPONSOROW TAK JAK TO ROBI GORNIK BO COS SLABO WAM IDZIE.
Dodano: 13.12.2018 11:34    Przez: ~DO TYLKO MEDYK
tylko Medyk gwarantuje poziom mistrzowski w Koninie = wsparcie miasta za promocje Konina. Reszta, w tym Górnik, no niestety, inaczej pojęli rozsławianie miasta..