Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19498) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Górnik Konin podał plan sparingów. Też zagrają z Elaną Toruń

Dodano: 28.12.2018 12:01
Źródło: LM.pl

Górnik Konin to drugi obok Sokoła Kleczew III-ligowiec z regionu konińskiego, który w zimowej przerwie zmierzy się z II-ligową Elaną Toruń. Biało-niebiescy do treningów powrócą 19 stycznia.

Łącznie w trakcie zimowej przerwy koninian czeka siedem meczów kontrolnych. Pierwszym rywalem biało-niebieskich będzie IV-ligowa Victoria Września. Z zespołami z piątego poziomu rozgrywek Górnik zagra aż czterokrotnie. Najpoważniejszym rywalem będzie natomiast II-ligowa Elana Toruń, z którą biało-niebiescy zagrają 16 lutego. 

Ostatni mecz kontrolny zaplanowany jest na 23 lutego. Tydzień później Górnik prawdopodobnie rozegra mecz półfinałowy okręgowego Pucharu Polski. W trakcie zimowych przygotowań piłkarzy w Koninie najprawdopodobniej nie zobaczymy ani razu. Trzykrotnie Górnik grać będzie w Uniejowie, a raz - w Gnieźnie, Łowiczu, Toruniu i Swarzędzu.

Plan zimowych sparingów Górnika Konin:
19 stycznia, godz. 12.00: Victoria Września (IV liga gr. wielkopolska, jedenaste miejsce), Gniezno
26 stycznia, godz. 11.00: Ner Poddębice (IV liga gr. łódzka, dziewiąte miejsce), Uniejów
1 lutego, godz. 19.00: Pelikan Łowicz (III liga gr. I, dziewiąte miejsce), Łowicz
9 lutego: Zjednoczeni Stryków (IV liga gr. łódzka, siódme miejsce), Uniejów
16 lutego, godz. 16.00: Elana Toruń (II liga, trzecie miejsce), Toruń
20 lutego: Zryw Dąbie (konińska klasa okręgowa, szóste miejsce), Uniejów
23 lutego, godz. 12.00: Unia Swarzędz (IV liga gr. wielkopolska, trzecie miejsce), Swarzędz.

źródło: gornikkonin.pl



 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Panie Bartku chcemy wywiadu z Prezesem Górnika!!! Jaka wygląda klub organizacyjnie, jaką atmosfera panuje w koło kluby, jakie plany na okres przygotowawczy, jak zespół będzie se prezentować kadrowo. Chcemy wywiadu bardzo pilnie.
Dodano: 28.12.2018 15:30    Przez: ~Kibice Konin
Panie Bartku czy wiadomo już kto trenerem Górnik ? Bo słychać że ekipę bialo- niebieskich poprowadzi ktoś inny.
Dodano: 28.12.2018 14:19    Przez: ~Kibic
Zobacz jak wyglada obecnie 72.000 Konin,stadion ruina,a Ty o sztucznej murawie ! Skąd jak bezrobocie jest jedno z większych w polsce ! Zero inwestycji,tysiące wyjechało, ta 3 liga to i tak cud w tym biednym mieście. Przejrzyj !
Dodano: 28.12.2018 20:59    Przez: ~Ej
Wstyd dla poprzednich władz miasta że nie zbudowali chociaż jednego boiska pełno wymiarowego z sztuczną nawierzchnia dla Górnika i Medyka. Wstyd wstyd wstyd miasto 75tys ludzi. Miejmy nadzieję że prezydent Korytkowski spojrzy na to realnie i zrobi to.
Dodano: 28.12.2018 20:19    Przez: ~Kibic Konin
Gejowski ty nawet nie masz pojęcia co piszesz. Ogol jajka i do przeczkola się cofni baranie z regionu.
Dodano: 29.12.2018 09:30    Przez: ~On

KOMENTARZE

Panie Bartku czy wiadomo już kto trenerem Górnik ? Bo słychać że ekipę bialo- niebieskich poprowadzi ktoś inny.
Dodano: 28.12.2018 14:19    Przez: ~Kibic
Właśnie. Czekamy na więcej informacji. Wywiady, reportaże, świat i ludzie.
Dodano: 28.12.2018 15:02    Przez: ~ok?
Przyjdzie czas to się dowiesz
Dodano: 28.12.2018 15:13    Przez: ~Te
Też mnie takie słuchy dochodzą, ale no właśnie - słuchy. Nie udało mi się jeszcze potwierdzić tej informacji, stąd cisza z mojej strony. Jeżeli tylko będę wiedział coś na sto procent, będzie na pewno info.
Dodano: 28.12.2018 16:34    Przez: B.Skonieczny
No panowie dobrze przepracować okres przygotowań i atak na górną część tabeli !
Dodano: 28.12.2018 14:31    Przez: ~Za rok 2 liga
Panie Bartku chcemy wywiadu z Prezesem Górnika!!! Jaka wygląda klub organizacyjnie, jaką atmosfera panuje w koło kluby, jakie plany na okres przygotowawczy, jak zespół będzie se prezentować kadrowo. Chcemy wywiadu bardzo pilnie.
Dodano: 28.12.2018 15:30    Przez: ~Kibice Konin
Podobno wracaja chlopaki z kleczewa do ksg
Dodano: 28.12.2018 17:14    Przez: ~Max
nie chcemy ich tu
Dodano: 28.12.2018 18:31    Przez: ~KSG
p***rolenie o szopenie! NIK ich tu niechce niech idą do Ślesin tam lepiej płacą.
Dodano: 28.12.2018 18:51    Przez: ~Oli
Podobno zgodzil sie trenowac Gornika Adam nawalka za 1/2 etatu czy to prawda?
Dodano: 28.12.2018 20:14    Przez: ~Boniek
A twój głupi łeb zgodzili się trenować najlepsi psychiatrzy z kliniki w Warszawie. Nawet dziś pisali w gazecie wyborczej.
Dodano: 28.12.2018 21:55    Przez: ~Doktor
Wstyd dla poprzednich władz miasta że nie zbudowali chociaż jednego boiska pełno wymiarowego z sztuczną nawierzchnia dla Górnika i Medyka. Wstyd wstyd wstyd miasto 75tys ludzi. Miejmy nadzieję że prezydent Korytkowski spojrzy na to realnie i zrobi to.
Dodano: 28.12.2018 20:19    Przez: ~Kibic Konin
Zobacz jak wyglada obecnie 72.000 Konin,stadion ruina,a Ty o sztucznej murawie ! Skąd jak bezrobocie jest jedno z większych w polsce ! Zero inwestycji,tysiące wyjechało, ta 3 liga to i tak cud w tym biednym mieście. Przejrzyj !
Dodano: 28.12.2018 20:59    Przez: ~Ej
To fakt. Konin jest już zaorany i NIK tego nie zmieni, smutne ale prawdziwe.
Dodano: 28.12.2018 21:59    Przez: ~Mieszkaniec
Do Max. Prawdziwych piłkarzy poznaje się w Górniku chłopaki wiedzą o co chodzi, dzięki za wyrozumiałość. A ci co uciekli kiedyś do Kleczewa z 100zl więcej niech idą do LKS to podobno lepiej płacą.
Dodano: 28.12.2018 22:03    Przez: ~Kibiccc.....
Znacie jakiś gejowski klub w Koninie? Bo ja znam jeden—górnik Konin
Dodano: 29.12.2018 00:11    Przez: ~Heheszki
Gejowski ty nawet nie masz pojęcia co piszesz. Ogol jajka i do przeczkola się cofni baranie z regionu.
Dodano: 29.12.2018 09:30    Przez: ~On
Tobie przedszkole jest potrzebne bo nawet pisać tego słowa nie potrafisz
Dodano: 29.12.2018 15:24    Przez: ~Ona
To fakt ! Jest padaka z ta piłką w koninie.
Dodano: 29.12.2018 00:50    Przez: ~Taka jest prawda.
1 z 2
12>>