Dzisiaj jest niedziela 24 marca 2019, imieniny: Gabriela, Marka, Gabora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22016) SPORT FORUM FIRMY (5316) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 4oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
7 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MPJ w Boksie: Złoty medal i mistrzostwo Polski dla ... (5)Nasi medaliści Igrzysk Olimpiad Specjalnych wrócil ... (10)

Zimowa Akademia Ju-Jitsu. Darmowe treningi dla dzieci i młodzieży

Dodano: 8.01.2019 11:40
Źródło: LM.pl

Konińskie Centrum Ju-Jitsu zaprasza dzieci i młodzież na Zimową Akademię Ju-Jitsu, czyli darmowe zajęcia z samoobrony i ju-jitsu w trakcie ferii zimowych.

Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek w godz. 16.45 - 18.15 (młodsza grupa) i w godz. 18.15 - 19.45 (starsza grupa). Treningi trwać będą w czasie zimowych ferii. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli nauczyć się podstawowych zasad samoobrony i ju-jitsu.

Zajęcia są bezpłatne, wymagany jest jedynie strój sportowy.   • Zimowa Akademia Ju-Jitsu. Darmowe treningi dla dzieci i młodzieży

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.