Dzisiaj jest poniedziałek 15 lipca 2019, imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19256) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Pożar stogu słomy. Ponad 7 godzin strażacy gasili ... (0)Bartosz Kowalski wraca i strzela. Górnik pokonał J ... (0)

Dawid Kuderczak piąty w Gostyniu. KLTC Konin bez podium

Dodano: 14.05.2019 11:48
Źródło: LM.pl

Jedenastu reprezentantów KLTC Konin ścigało się w weekend w Gostyniu. Rozegrany tam został II Puchar Polski w Kolarstwie Szosowym, eliminacje do OOM oraz mistrzostwa Wielkopolski w jeździe na czas.

Najlepszy wynik w Gostyniu uzyskał Dawid Kuderczak, który w jeździe indywidualnej na czas w kat. juniorów zajął piąte miejsce. Koninianin dystans piętnastu kilometrów pokonał w czasie 19:57,37, tracąc do zwycięzcy - Michała Gałki z UKS Copernicus-CCC - niecałe 22 sekundy. W tej samej kategorii siedemnasty był Mikołaj Kawa, a 27. Dawid Pluta.

Pozostali kolarze KLTC Konin w jeździe indywidualnej na czas plasowali się daleko od czołówki. W kat. juniorów młodszych 32. był Konrad Waliniak, a 44. Łukasz Krych. W kat. młodziczek 22. miejsce zajęła Roksana Mikorska, a 24. - Klaudia Żmuda. W kat. młodzików 38. na mecie był Bartosz Okupniarek.

Bez medali koninianie zakończyli również wyścig ze startu wspólnego. Na dystansue 57 km w kat. juniorów młodszych czternasty był Jakub Janiak, 33. Kamil Kudliński, 49. Łukasz Krych, a 53. Patryk Wawrzyniak.

fot. KLTC Konin autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.