Dzisiaj jest poniedziałek 1 czerwca 2020, imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18164) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (19) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
17 / 7oC
Pojutrzepogoda
18 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sokół Kleczew wrócił do treningów. Po blisko 2,5 m ... (0)O sytuacji ekologicznej na terenach inwestycyjnych ... (0)

Szosowy Puchar Polski. Złoty medal Kuderczaka w Częstochowie

Dodano: 11.06.2019 10:46
Źródło: LM.pl

Pierwsze miejsce w jeździe indywidualnej na czas podczas Szosowego Pucharu Polski w Częstochowie wywalczył kolarz KLTC Konin Dawid Kuderczak.

Kuderczak jako jedyny z kolarzy KLTC Konin stanął w Częstochowie na podium. Dystans dziesięciu kilometrów w jeździe indywidualnej na czas juniorów pokonał w czasie 12 minut i 31 sekund, bijąc drugiego Michała Gałkę z Copernicusa Toruń o pięć sekund. Kuderczak był jedynym juniorem KLTC startującym w jeździe indywidualnej na czas.

W kategorii juniorów młodszych rywalizowało natomiast trzech reprezentantów konińskiego klubu. 21. miejsce wywalczył Łukasz Krych, 33. był Konrad Waliniak, a 65. Kamil Kudliński.

Koninianie pojechali również w wyścigu ze startu wspólnego. W kat. juniorów młodszych na dystansie 78 km bardzo dobrze spisał się Jakub Janiak, zajmując szóste miejsce na 172 startujących. 57. lokatę wywalczył Łukasz Krych, 61. był Kamil Kudliński, a 64. - Konrad Waliniak. Trasy nie ukończył Patryk Wawrzyniak.

Czwórka kolarzy wystartowała również w kat. juniorów na dystansie 95 km. 26. miejsce na 115 zawodników wywalczył Mikołaj Kawa, 46. był Dawid Kuderczak, a 64. - Dawid Pluta. Wyścigu nie ukończył Michał Markowski.

fot. KLTC Konin    • Szosowy Puchar Polski. Złoty medal Kuderczaka w Częstochowie

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kolarstwo,   KLTC Konin,   Szosowy Puchar Polski,   Dawid Kuderczak

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Brawo, Brawo, Brawo, i to jest to nie doceniani a skuteczni
Dodano: 11.06.2019 22:39    Przez: ~fan

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.