Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20262) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 10oC
Jutropogoda
10 / 8oC
Pojutrzepogoda
9 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To była najsłabsza runda Sokoła Kleczew od czasu a ... (0)Aplikacja „Zgłoś rower” to informowanie o znalezie ... (4)

Rezerwy Medyka Konin za podium I ligi. Awans KKP i Rolnika

Dodano: 12.06.2019 11:32
Źródło: LM.pl

Czwarte miejsce w rozgrywkach I ligi zajęły rezerwy Medyka Konin. Awans do Ekstraligi wywalczyły drużyny KKP Bydgoszcz i Rolnika Biedrzychowice.

Solidny sezon ma za sobą drugi zespół Medyka Konin. W miniony weekend koninianki zakończyły rozgrywki w I lidze, plasując się ostatecznie na czwartym miejscu w tabeli. Medyk II w 22 meczach zanotował 42 punkty, zwyciężając trzynaście razy, trzykrotnie remisująć i sześciokrotnie przegrywając. W porównaniu do zeszłego sezonu Medyk II awansował w tabeli o jedno miejsce, choć trzeba pamiętać, że rok temu koninianki ukarane zostały trzema walkowerami za przekroczenie czasu gry zawodniczek mających mniej, niż dziewiętnaście lat.

Mistrzem I ligi gr. północnej został KKP Bydgoszcz, który po trzech latach gry na zapleczu Ekstraligi wraca do najwyższej klasy rozgrykowej. W grupie południowej najlepszy był Rolnik Biedrzychowice. Te dwie drużyny zastąpią w Ekstralidze zdegradowane zespoły Mitecha Żywiec i Polonii Poznań. 

Sezon zakończyła również III liga, w której rywalizują dwa inne konińskie zespoły. Mistrzostwo grupy wielkopolskiej I, bez porażki na koncie, wywalczyła Górnicza Konin, zdobywając tym samym awans do II ligi. Trzecie miejsce w tych rozgrywkach wywalczył natomiast AZS PWSZ Konin. 

fot. medykkonin.pl autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.