Dzisiaj jest środa 19 lutego 2020, imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21044) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 2oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zbliża się wiosna. Niedługo znowu ruszy Koniński R ... (1)Wsparcie finansowe dla młodzieży. Stypendia staros ... (0)

Olimpia Koło pozostaje w IV lidze! Trzy inne drużyny zrezygnowały

Dodano: 26.07.2019 13:25
Źródło: LM.pl

Orkan Śmiłowo, Krobianka Krobia i Sokół Pniewy to drużyny, które zrezygnowały z prawa do gry w IV lidze gr. wielkopolskiej. Dzięki temu w rozgrywkach pozostanie Olimpia Koło. 

W zeszłym sezonie Olimpia Koło wywalczyła dziewiętnaste, przedostatnie miejsce w tabeli i pożegnała się z IV ligą. Wydawało się, że po raz pierwszy w XXI w. region koniński pozostanie bez reprezentanta na szczeblu wojewódzkim. Już po zakończeniu sezonu nastąpiły jednak zmiany w składzie IV ligi i ostatecznie Olimpia Koło w rozgrywkach pozostała. 

To efekt rezygnacji z gry w IV lidze trzech innych zespołów. Najpierw wycofał się Orkan Śmiłowo, który wywalczył utrzymanie. Następnie z możliwości występów zrezygnowały dwie drużyny ze strefy spadkowej - Sokół Pniewy i Krobianka Krobia. Następna w kolejce była Olimpia Koło, która akurat chęć gry w IV lidze wyraziła. - Zarząd klubu MKS Olimpia Koło podjął wyzwanie i wyraził chęć oraz zgodę na dalsze występy w IV lidze gr. wielkopolskiej - czytamy na stronie Olimpii Koło.

Pierwszy mecz kolanie rozegrają 10 sierpnia. W Gołuchowie zmierzą się z tamtejszym LKS. 

  autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   IV liga,   Olimpia Koło

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.