Dzisiaj jest czwartek 29 lipca 2021, imieniny: Marty, Olafa, Beatrycze WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15014) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)Koniec wakacji, zaczynamy granie. W weekend rusza ... (0)

Dramat Krystiana Bielika. Znów zerwał więzadła krzyżowe

Dodano: 2.02.2021 12:45
Źródło: LM.pl

Zaledwie trzy miesiące po powrocie na boisko wychowanek Górnika Konin Krystian Bielik znów doznał kontuzji. Zerwane więzadła krzyżowe mogą uniemożliwić mu wyjazd na mistrzostwa Europy.

Dziesięć miesięcy stracił Krystian Bielik w 2020 r. z powodu zerwanych więzadeł krzyżowych. Wychowanek Górnika Konin w nieszczęściu miał jednak szczęście – pandemia koronawirusa spowodowała przełożenie mistrzostw Europy na 2021 r. A to otwierało drogę koninianinowi do wyjazdu na Euro. Teraz na furtka prawdopodobnie została ponownie zamknięta.

W sobotnim spotkaniu Derby County Bielik boisko opuścić musiał już w 36. minucie. Jak donoszą dziś ogólnopolskie media, badania potwierdziły najgorszy możliwy scenariusz – ponowne zerwanie więzadeł krzyżowych. Szacunkowo koninianin może pauzować kolejne pięć do siedmiu miesięcy. A to oznacza małe szanse na powołanie do reprezentacji Polski i wyjazd na Euro.

Dla 23-latka to prawdziwy dramat, po październikowym powrocie na boisko spisywał się bowiem doskonale. W grudniu strzelił pierwszego gola w Championship, otrzymywał również indywidualne wyróżnienia od mediów brytyjskich.

fot. Derby County

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Trzymaj się Krystian. Wszystko będzie dobrze po operacji i rehabilitacji. Wielu piłkarzy wracało po takich kontuzjach i byli w jeszcze większym gazie. Konin nie zapomina, tak jak Ty nie zapominasz o naszym mieście. Pozdrawiam. Głowa do góry.
Dodano: 2.02.2021 18:42    Przez: Saturn1985

KOMENTARZE

Trzymaj się Krystian. Wszystko będzie dobrze po operacji i rehabilitacji. Wielu piłkarzy wracało po takich kontuzjach i byli w jeszcze większym gazie. Konin nie zapomina, tak jak Ty nie zapominasz o naszym mieście. Pozdrawiam. Głowa do góry.
Dodano: 02.02.2021 18:42    Przez: Saturn1985
Saturn , chyba nie masz pojęcia o czym mówisz? Tyle kontuzji, tyle operacji, tyle rehabilitacji, przerw. On ma dopiero 23 lata a tyle przeszedł. To koniec jego "kariery" piłkarskiej. Niestety sport wyczynowy to nie zdrowie tylko kalectwo !
Dodano: 03.02.2021 07:47    Przez: Mario BroX

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.