Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plSportDziennikarze na korcie

Dziennikarze na korcie

Dodano: , Żródło: LM.pl
W miniony weekend w Słupcy odbyło się drugie Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie. To jeden z trzech turniejów Grand Prix.
W miniony weekend w Słupcy odbyło się drugie Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie. Na zaproszenie Kuriera Słupeckiego i Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego na korty zjechała czołówka polskich dziennikarzy tenisistów, w tym zawodnicy i zawodniczki z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, a także przedstawiciele lokalnych mediów.
 
W kategorii pań zwyciężyła Katarzyna Błaszczyk, kategorię panów open wygrał Tomasz Barański, a w kategorii panowie powyżej 50 lat triumfował Zbigniew Iciaszek. W sobotni wieczór podczas uroczystej kolacji w hotelu Moran, położonym nad Jeziorem Powidzkim, Ania Stadnik i Hubert Szkudlarek ze Słupeckiej Szkoły Muzycznej zaprezentowali uczestnikom turnieju nastrojowy program muzyczny.

Słupecki turniej to jeden z trzech Grand Prix. Następne odbędą się we Wrocławiu i Warszawie. Wcześniej, bo 16 czerwca, grający w tenisa dziennikarze spotkają się w Warszawie na 50 urodzinach klubu. Uroczysta gala wraz rozgrywkami została zaplanowana na 19 czerwca, kiedy to poznamy nowych Mistrzów Polski. Organizatorem rozgrywek jest Stowarzyszenie "Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy", a współorganizatorem Totalizator Sportowy.

Przeczytaj również:Udany weekend Shooters Gym
Czytaj więcej na temat:sport, wideo
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole