Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19526) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (3)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (4)

KKSz bez sukcesów

Dodano: 3.12.2012 22:00
Źródło: LM.pl
Puchar Świata Juniorów w Dormagen okazał się za wysokim progiem dla zawodników Konińskiego Klubu Szermierczego. Koninianie nie potrafili w nim dostać się nawet do pierwszej 50. sportowców.

W kategorii kobiet wystartowała zaledwie jednak koninianka, a była nią Gabriela Drygała. Reprezentantce KKSz udało się wywalczyć zaledwie 62. lokatę. Zwyciężyła Anna Marton z Węgier, pokonując w finale Niemkę Jasminę Buehrle 15/4.

Wśród panów 57. pozycję zajął Stanisław Świerk, pozostali koninianie uplasowali się poza pierwszą setką zawodów. Kewin Chorchowski był 102., Artur Staszak – 105., a Damian Dzwoniarski – 112. Zwyciężył Rosjanin Kamil Ibragimov, który w finale wygrał z Richardem Huebersem z Niemiec 15/4.


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czy to jest sport ? Co to za sztuka dotknąć kogoś kijkiem???? Dosyć mamy przemocy na co dzień i w telewizji, poza tym zero emocji, zero kibiców, zero sukcesów - nie to co u nas... Tylko SZTUKI WALKI się liczą w naszym mieście !!! My mamy największe sukcesy , dostajemy największe pieniądze , mamy najlepszych trenerów, mamy najlepsze warunki do treningu , mnóstwo zagorzałych kibiców, wielkie osiągnięcia sportowe na arenie międzynarodowej, wielkie emocje podczas zawodów i wiele innych naj... Ale pracujcie dalej to może kiedyś i o was usłyszymy..
Dodano: 04.12.2012 12:49    Przez: ~Karateka
Szermierka to piekny sport .... A trener pan Piguła poswięcił caly swój czas aby ten sport rozpropagować - od rana do wieczora na sali, choć może jego metody trącą myszką. Co do sukcesów szermierzy.... i wszelkich innych sportowców - sa to ludzie, którzy chodzą do szkoły, pracują gonią jak kazdy za złotówką, a legendarnie wysokie stypendia to kpina - nie ma czego zazdrościć w szarej rzeczywistości. Bez inwidualnego sponsora nie ma nic. A co do redaktorów LM - 57 miejsce jest juz sukcesem na arenie międzynarodowej. A redaktorzy LM nawet nie wspomnieli o wcześniejszym PŚ w Sosnowcu - to jest dopiero obiektywne!!!! z ich strony - za wysokie progi na prawdziwe dziennikarstwo.
Dodano: 05.12.2012 07:58    Przez: ~Anomimowy
Wszelkie sztuki walki to sporty wymagające olbrzymich nakładów pracy, wymagają dużo więcej od człowieka niż szermierka- na pewno więcej zapału, wytrwania, siły i prawdziwego ducha. To, ze w Koninie więcej pieniędzy indzie na szermierkę ( w końcu wszelcy prezesi, politycy posyłają swoje dzieci właśnie na ten sport...) to żadna niespodzianka. A kibice? Na szermierkę przychodzą w większości same rodziny zawodników:D
Dodano: 04.12.2012 12:49    Przez: ~MMA
szermierka ? TO PATOLOGIA!! Dziewczyny które tam chodzą mają po kilku latach obleśne figury, faceci wielkie tyłki, tam zbiera się tylko grono ludzi mających się za wyższych i później dzieciakowi wypaczają charakter. Wsółczuje tym co to trenują, jak można rywalizować bez kibiców, albo trenować coś co wiadomo jest że nie przyniesie sukcesu, bo w polsce nie ma trenerów....
Dodano: 04.12.2012 18:39    Przez: ~kapa
no, no komentatorzy wytoczyliście ciężkie armaty na nasz koniński sport narodowy , to przecież prawdziwa świętość, a że przy okazji udało się komuś znaleźć sposób na życie przez karierę sportową, następnie trenerską a przy okazji wkładać paluszki w lokalną politykę no i tak zupełnie przypadkowo ustawić całą rodzinkę to tylko pozazdrościć zaradności .
Dodano: 04.12.2012 19:51    Przez: ~malkontent
Brawo karateka nie inaczej .....
Dodano: 05.12.2012 09:10    Przez: ~uprawiajacy sztuki wa ...
Szermierz where are you ???????????????????????????????????
Dodano: 08.12.2012 12:58    Przez: ~kolo manolo

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.