LM.plSportKolejny lider już za mocny

Kolejny lider już za mocny

Tydzień temu Wilki Wilczyn pokonały u siebie ówczesnego lidera II ligi Morze Bałtyk Szczecin. W minioną sobotę podopieczni Andrzeja Malczewskiego mierzyli się z kolejnym liderem – Olimpią Sulęcin.

Tym razem jednak zespołowi z Wilczyna udało się urwać tylko jednego seta. W pierwszej części spotkania gospodarze wygrali pewnie 25:15. Dokładnie takim samym wynikiem zakończył się drugi set, również wygrany przez zawodników Olimpii. W trzeciej odsłonie spotkania goście poderwali się do walki i po niezwykle zaciętej grze zwyciężyli 25:23. Nadzieję na korzystny wynik rozwiała jednak czwarta i ostatnia część meczu – Sulęcin zwyciężył 25:21, a w całym meczu wygrał 3:1.

Mecz z Olimpią zakończył pierwszą rundę zmagań Wilków Wilczyn w debiutanckim sezonie w II lidze. Po siedmiu meczach podopieczni Andrzeja Malczewskiego zajmują piąte miejsce w tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. Runda rewanżowa rozpocznie się za dwa tygodnie. Wilki zagrają na wyjeździe z GTPS Gorzów Wlkp.