Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościAlbum "W ciszy eremu". Fascynująca historia i wspaniałe zdjęcia

Album "W ciszy eremu". Fascynująca historia i wspaniałe zdjęcia

Dodano:
Album "W ciszy eremu". Fascynująca historia i wspaniałe zdjęcia
biblioteka

W konińskiej bibliotece, 1 grudnia o 18.00, odbędzie się spotkanie z Franciszkiem Kupczykiem, autorem albumu fotograficznego zatytułowanego "W ciszy eremu".

To niepowtarzalna okazja, aby poznać historię pracy dokumentującej życie codzienne kamedułów z Bieniszewa, a także zanurzyć się w pięknie czarno - białych zdjęć, które oddają atmosferę tej wyjątkowej świątyni, eremów oraz gospodarstwa zakonników.

Album Franciszka Kupczyka jest prawdziwym skarbem, stanowiącym nieocenioną publikację związaną z Bieniszewem i okolicznymi terenami, gdzie zakonnicy kontemplują Boga już od ponad tysiąca lat. Przepiękne fotografie, które znajdziecie w tej publikacji, przeniosą Was w świat ciszy i skupienia, jaki panuje w eremach, a jednocześnie ukazują życie codzienne i pracę zakonników w tej wyjątkowej wspólnocie.

To spotkanie to doskonała okazja, aby posłuchać samego autora opowiadającego o swojej pasji i pracy nad albumem oraz dowiedzieć się więcej o historii Bieniszewa i życiu kamedułów. Będziecie mieli również okazję do zakupu albumu, który może być pięknym prezentem dla bliskich, szczególnie w nadchodzącym okresie świątecznym.

Spotkanie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zofii Urbanowskiej w Koninie, a wstęp jest wolny. Nie przegapcie okazji, aby poznać tę fascynującą historię i podziwiać piękno Bieniszewa przez obiektyw konińskiego fotografa.

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole