Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCały na biało. Podziwiajcie uroki zimy, zanim czar pryśnie

Cały na biało. Podziwiajcie uroki zimy, zanim czar pryśnie

Dodano:
Cały na biało. Podziwiajcie uroki zimy, zanim czar pryśnie
dyżur

Na pierwszy rzut oka, wydaje się, że świat za oknem zamienił się na chwilę w krainę śniegu. Zanim czas pryśnie, podziwiajcie uroki zimy.

Warto jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności, zwłaszcza na osiedlowych uliczkach, gdzie śnieg może sprawić problemy. Właściciele nieruchomości powinni zadbać o bezpieczeństwo przechodniów. Uważajcie bo dla Konina zapowiadana jest fatalna jakość powietrza. Będzie jednak więcej bieli na naszej stronie. Jeśli zastanawiacie się, gdzie w okolicy znajduje się Biały Dom, to wkrótce Wam wyjaśnimy. Śledźcie uważnie nasze aktualności. 

Dziś, 1 grudnia, przypada kilka nietypowych świąt, które warto poznać:

  • Światowy Dzień AIDS: został zainicjowany przez Światową Organizację Zdrowia w 1988 roku. Ma na celu zarówno zapobieganie AIDS, jak i wyrażenie solidarności z osobami zmagającymi się z tą chorobą. Można wyrazić swoje wsparcie nosząc czerwoną wstążkę.
  • Dzień Numizamtyków: święto obchodzone na pamiątkę św. Eligiusza, który zmarł w Noyonie tego dnia w 660 roku. Jest on patronem złotników, a więc miłośnicy kolekcjonowania monet mają doskonałą okazję, by uczcić tę profesję.
  • Dzień Jubilera: To dzień, który podkreśla wagę pracy jubilera. Ci specjaliści muszą posiadać ogromną wiedzę, aby móc doradzać klientom w wyborze klejnotów i biżuterii. 

Wśród solenizantów znajdziemy takie imiona, jak Aleksander, Ananiasz (pamiętacie z Mikołajka?), Antoni, Jan, Natalia, Rudolf. Przypominamy, że to piątek, piąteczek, piątunio, co oznacza, że weekend jest już tuż, tuż. Bądźcie gotowi na relaks i zabawę. Wkrótce na naszej stronie pojawi się "Weekendowy rozkład jazdy" z wydarzeniami na najbliższe dni, więc nie przegapcie okazji do spędzenia czasu w miłym towarzystwie.

Życzymy wszystkim udanego dnia, cieszenia się zimowym krajobrazem i miłego rozpoczęcia grudnia. Jeśli macie jakieś pytania, interwencje, dzwońcie lub piszcie. Kontakt przez FB, WhatsApp, redakcja@portal.lm.pl oraz pod numerem telefonu 535 990 026.

 

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole