Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Konin bez otwartej debaty. Piotr Korytkowski gotów, jego rywal nie

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

PILNE

Kolizja na trasie Bursztynowej. Zablokowany jeden pas ruchu w kierunku Konina

LM.plWiadomościCo musisz wiedzieć o stałym koszcie naprawy AGD w Electrolux?

Co musisz wiedzieć o stałym koszcie naprawy AGD w Electrolux?

Materiał promocyjny

Dodano:
Co musisz wiedzieć o stałym koszcie naprawy AGD w Electrolux?
materiał promocyjny

Electrolux jest uznana marką na rynku AGD, oferującą nie tylko wysokiej jakości urządzenia, ale również profesjonalny serwis naprawczy. Mając na celu zapewnienie klientom łatwości i przejrzystości, firma wprowadziła koncepcję Stałego Kosztu Naprawy (SKN). Jest to usługa, która oferuje jednolitą opłatę za naprawę różnych urządzeń, niezależnie od rodzaju awarii.

Dzięki temu, klienci mają pewność, że koszt naprawy nie ulegnie zmianie, a serwis użyje tylko oryginalnych części i autoryzowanych punktów serwisowych. Ta usługa jest dostępna nawet dla 8-letnich urządzeń, co sprawia, że jest ona atrakcyjna dla wielu klientów.

Charakterystyka usługi Stałego Kosztu Naprawy

Usługa Stałego Kosztu Naprawy (SKN) w Electrolux to gwarancja stałej, jednolitej opłaty za naprawę różnorodnych urządzeń, niezależnie od rodzaju awarii. Ceny za naprawy są sztywne i zależą od typu urządzenia: okapy są naprawiane za 499 PLN, urządzenia chłodnicze i zmywarki za 799 PLN, pralki i pralko-suszarki za 949 PLN, piekarniki oraz mikrofale za 949 PLN, kuchnie wolnostojące za 999 PLN, płyty i suszarki za 1099 PLN.

Możliwość skorzystania z usługi SKN istnieje nawet dla 8-letnich urządzeń. Najważniejszą cechą usługi SKN jest gwarancja braku zmiany kosztów naprawy - jeśli koszt naprawy przekroczy wartość 2000 zł, klient otrzyma zwrot za usługę. W przypadku niemożności naprawy urządzenia, Electrolux zwraca wartość usługi pomniejszoną o koszt oględzin i dojazdu.

Korzyści z wyboru usługi SKN

Wybierając usługę Stałego Kosztu Naprawy (SKN) oferowaną przez Electrolux, klienci zyskują wiele korzyści. Przede wszystkim, naprawy są wykonywane tylko z użyciem oryginalnych części, w autoryzowanych punktach serwisowych, co zapewnia najwyższą jakość usług. W wybranych miastach dostępna jest usługa Express 24h, co pozwala na szybką naprawę sprzętu AGD. Co więcej, czas naprawy jest krótki - serwis kontaktuje się z klientem w ciągu 2 dni roboczych, a sama naprawa trwa zazwyczaj do 7 dni.

Dodatkowym atutem jest 6-miesięczna gwarancja na usługę. Dzięki temu klienci mają pewność, że ewentualne usterki będą naprawione bez dodatkowych kosztów. Wszystko to sprawia, że usługa SKN to opłacalna i wygodna opcja dla każdego, kto chce przedłużyć żywotność swojego sprzętu AGD.

Szczegółowe warunki usługi SKN

Szczegółowe warunki usługi Stałego Kosztu Naprawy (SKN) w Electrolux są jasno określone. W sytuacji, gdy koszt naprawy przekroczy wartość 2000 zł, klient ma prawo do pełnego zwrotu za usługę. Jeżeli natomiast naprawa urządzenia nie jest możliwa, Electrolux dokona zwrotu wartości usługi, pomniejszonej o koszt oględzin i dojazdu serwisanta.

Procedura kontaktu z Infolinią Electrolux jest prosta i przejrzysta - to właśnie tam klienci mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat oferty cenowej. Wszystko to sprawia, że usługa SKN to transparentna i opłacalna opcja dla każdego, kto chce skorzystać z profesjonalnej naprawy urządzeń AGD.

Podsumowanie

Przypominamy o wielu korzyściach, które niesie ze sobą usługa Stałego Kosztu Naprawy (SKN) oferowana przez Electrolux. Ta usługa gwarantuje stałą opłatę za naprawę, bez względu na rodzaj awarii urządzenia, co pozwala uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek finansowych. Dodatkowo, korzystając z SKN, możesz liczyć na 6-miesięczną gwarancję na usługę, a także na to, że wszystkie części zamienne, wizyta technika oraz transport sprzętu są wliczone w cenę usługi.

Jeżeli twoje urządzenie AGD uległo awarii, nie wahaj się i skorzystaj z usługi SKN. To prosty i opłacalny sposób na szybką i profesjonalną naprawę twojego sprzętu.

Czytaj więcej na temat:agd, electrolux
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole