Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCzas wrócić na Ziemię. Chwila oddechu przy smacznej kawusi

Czas wrócić na Ziemię. Chwila oddechu przy smacznej kawusi

Dodano:
Czas wrócić na Ziemię. Chwila oddechu przy smacznej kawusi
dyżur

Za nami podsumowanie drugiej tury wyborów w Koninie i regionie, a teraz powrót do codzienności. 

W poniedziałek, po intensywnym wieczorze relacjonowania drugiej tury wyborów w Koninie i okolicach, nadszedł czas na chwilę oddechu przy kawie. Na naszej stronie dostępne są już oficjalne wyniki z Państwowej Komisji Wyborczej oraz szczegółowe rozstrzygnięcia w poszczególnych miejscowościach.

Dziękujemy za zaufanie i wybór LM.pl jako pierwszego źródła informacji. Podczas naszego wieczoru wyborczego, uczestnicy mieli okazję zdobyć takie stylowe kubki. Dodam tylko, że kawa z LM.pl smakuje wybornie. 

Dzisiaj obchodzimy Dzień Ziemi. Było już kilka inicjatyw mających na celu promowanie postaw proekologicznych wśród mieszkańców Konina i okolic. Zachęcam do zwrócenia większej uwagi na ochronę środowiska, nie tylko od święta. I chociaż kampania wyborcza przyciągnęła wiele uwagi, życie toczy się dalej. Mam nadzieję, że kandydaci, po zakończeniu wyborów, szybko zajmą się usuwaniem swoich banerów i plakatów, co nie tylko sprzyja ochronie naszej planety, ale pozwala również na odetchnięcie od politycznego zgiełku.

Kontakt. Jeśli macie pytania, opinie, chcecie zgłosić korki czy inne zdarzenia drogowe zachęcam do kontaktu poprzez WhatsApp, email na adres redakcja@portal.lm.pl, czy telefonicznie pod numerem 535 990 026.

Miłego dnia i smacznej kawusi!

 

Czytaj więcej na temat:kwiecień, dyżur, wybory, kawusi
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole