Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCzasem warto zrzucić skórę

Czasem warto zrzucić skórę

Dodano:
Czasem warto zrzucić skórę
Czwartkowe spotkania z Akademią

Na wykład ten, z cyklu „Czwartkowe spotkania z Akademią”, zapraszamy 7 grudnia o godz. 18.00 na platformie MS Teams.

Starzenie się skóry jest naturalnym procesem związanym ze zmianami w składzie oraz konfiguracji elementów tkanki łącznej budującej jej warstwy. W poprzedniej edycji „Czwartkowych spotkań z uczelnią” dr Joanna Pachurka-Szczepańska omówiła zalety retinolu i witaminy C w zachowaniu młodości, teraz proponuje wykład „Rola substancji złuszczających w terapii anti-aging”.

Prelegentka omówi procesy zachodzące w naszej tkance w procesie starzenia, zaproponuje profilaktykę i zabiegi odmładzające. – Eksfoliacja, czyli złuszczenie skóry uruchamia procesy naprawcze i produkcję nowych komórek, dzięki czemu skóra odzyskuje gładkość, jest promienna, a także lepiej wchłania składniki aktywne zawarte w aplikowanych kosmetykach – zapewnia dr Pachurka-Szczepańska. Jakie są rodzaje eksfoliacji i jak dobrać je do rodzaju naszej skóry? Tego dowiemy się już podczas spotkania, które jak zawsze odbędzie się w czwartek online.

Joanna Pachurka-Szczepańska jest doktorem nauk medycznych i nauk o zdrowiu, adiunktem w Akademii Nauk Stosowanych w Koninie. Kosmetologiem, ekspertem w dziedzinie kosmetologii estetycznej, współpracuje na stałe z kilkoma gabinetami kosmetologii i medycyny estetycznej. Ma duże doświadczenie w pracy wykładowcy, szkoleniowca oraz instruktora praktycznej nauki zawodu. Publikuje artykuły popularnonaukowe i eksperckie związane ze specjalizacją zawodową.

Na wykład ten, z cyklu „Czwartkowe spotkania z Akademią”, zapraszamy 7 grudnia o godz. 18.00 na platformie MS Teams. Link do wykładuhttps://tiny.pl/c415p.

Jeśli nasuną się Państwu pytania związane z tematem wykładu, prosimy o ich przesłanie na adres: czwartek.na.uczelni@konin.edu.pl

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym ze strony portalu LM.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału!

ans%20logo.png 

https://www.ans.konin.edu.pl
https://www.facebook.com/answkoninie
https://www.instagram.com/answkoninie/
https://www.tiktok.com/@answkoninie

Czytaj więcej na temat:ans, czwartkowe spotkania z Akademią
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole