Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościCzy to już jesień? Czy mi się tylko zdaje?

Czy to już jesień? Czy mi się tylko zdaje?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Czy to już jesień? Czy mi się tylko zdaje?

Poranki witają nas ostatnio nieco niższymi temperaturami, a dzisiaj dodatkowo deszczem. I choć w ciągu dnia będzie nieco chłodniej, niż w ostatnich tygodniach, to o przyjściu jesieni mówić jest jeszcze zbyt wcześnie.

Końcówka sierpnia i wrzesień zawsze kojarzyły mi się z dość nostalgicznym czasem – końcem wakacji, końcem lata i początkiem szkoły. Mam to wdrukowane tak mocno, że choć od wielu lat już we wrześniu do szkoły nie chodzę, to i tak w głowie odpala mi się protokół: smutnamuzyka.exe. Ten wrzesień jest nieco wyjątkowy, było jeszcze ciepło w ostatnich tygodniach, ale i to powoli się kończy. Ostatnie gorące dni przed nieuchronnym przyjściem jesieni.

Dzień zapowiada się, jak na kampanię, wyjątkowo spokojny. Na razie żadnych konferencji prasowych i spotkań w kalendarzu nie ma. W KDK dzisiaj pierwsza część Inauguracji Roku Kulturalnego, a w Kleczewie – spotkanie biznesowe. Od razu uprzedzę, na oba wydarzenia obowiązywały bilety/zapisy, więc raczej ciężko będzie z nich skorzystać jeszcze dziś. Ale na godz. 18.00 możecie spróbować wybrać się jeszcze na spotkanie z Adamem Woronowiczem i pokaz filmu Teściowie 2 w Oskardzie. Widziałem jedynkę i, zaskakująco jak na polską komedię, podobała mi się.

Jako dyżurny do Waszej dyspozycji jestem do późnych godzin wieczornych. Piszcie na b.skonieczny@firma.lm.pl lub tel. 883 797 002, jeżeli zauważycie na mieście coś wartego odnotowania. A pod ten parajesienny klimat: Flyin’ Shoes Townesa Van Zandta.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole