Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościDni Kleczewa i dożynki już w ten weekend. Kto zagra dla mieszkańców?

Dni Kleczewa i dożynki już w ten weekend. Kto zagra dla mieszkańców?

Dodano: , Żródło: LM.pl
Dni Kleczewa i dożynki już w ten weekend. Kto zagra dla mieszkańców?
Kleczew

Aż trzy dni potrwają Dni Kleczewa połączone z dożynkami. Na mieszkańców gminy czekają koncerty, kino plenerowe i warsztaty taneczne.

Tegoroczne Dni Kleczewa rozpoczną się w piątek 4 sierpnia kinem plenerowym. O godz. 21.30 mieszkańcy będą mogli obejrzeć film „Narodziny gwiazdy” z Bradleyem Cooperem i Lady Gagą.

Dzień później zabawa rozpocznie się o godz. 16.00. Przez dwie godziny najmłodszych zabawiać będzie Kapitan Hook. Następnie na scenę wkroczy Top Dance +31, a pokaz i warsztaty taneczne poprowadzą Piotr i Edyta Bachata. O godz. 19.30 wystąpi laureat Szansy na Sukces Krzysztof Miętkiewicz, a gwiazdą wieczoru będzie Mezo. Jego koncert zaplanowany jest na godz. 20.30. Później zagra jeszcze Fat Beat Dj’s Team, na mieszkańców czeka też piana party.

Niedziela poświęcona będzie dożynkom. Rozpocznie je msza święta w kościele pw. św. Andrzeja Apostoła w Kleczewie o godz. 14.00. Godzinę później ulicami miasta przejdzie korowód pod przewodnictwem Orkiestry Dętej PAK KWB Konin. Obrzęd dożynkowy poprowadzi zaś Zespół Tańca Ludowego Kościelec. W niedzielę dla mieszkańców zagrają Kapela Góralska Hora (o godz. 17.00) i zespół Kordian (o godz. 19.00). Po koncertach odbędzie się jeszcze impreza taneczna.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole