Skocz do zawartości
LM.plWiadomościGolina. Urząd będzie bardziej dostępny

Golina. Urząd będzie bardziej dostępny

Dodano: , Żródło: LM.pl
Golina. Urząd będzie bardziej dostępny
inwestycje

Przebudowa podjazdu, poszerzenie drzwi i antypoślizgowe nawierzchnie. Między innymi to ma się zmienić w najbliższym czasie w Urzędzie Miejskim w Golinie.

Kilka dni temu burmistrz Mirosław Durczyński podpisał umowę z wyłonionym w przetargu wykonawcą. Firma ze Strzałkowa zajmie się teraz dostosowaniem siedziby urzędy do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Na ten cel gminie udało się pozyskać 220 tys. zł z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Inwestycja dotyczyć będzie przede wszystkim przebudowy podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami, poszerzenia otworów drzwiowych i montażu nowych drzwi, dostosowania wysokości i szerokości blatu do obsługi interesanta, ułożenia nawierzchni antypoślizgowej na wszystkich piętrach budynku, przebudowy sanitariatów i wykonania toalety dostępnej dla osób niepełnosprawnych na parterze budynku. Ponadto w ramach zadania utworzona zostanie nowa strona BIP Gminy Golina oraz zakupione i zamontowane zostaną trzy tablice z informacją pisaną i piktograficzną.

 

fot. golina.pl

Golina. Urząd będzie bardziej dostępny
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole