Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościHale namiotowe dla najbardziej wymagających

Hale namiotowe dla najbardziej wymagających

Materiał promocyjny

Dodano:
Hale namiotowe dla najbardziej wymagających
materiał promocyjny

Z roku na rok możemy obserwować coraz szybszy rozwój polskich przedsiębiorstw. Firmy zwiększają zakres swoich usług i otwierają się na nowe rynki. Rozwój wiąże się jednak z koniecznością zwiększenia przestrzeni magazynowej czy produkcyjnej. Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie okazują się hale namiotowe.

Hale namiotowe — remedium na ograniczenia

Częstym problemem, który hamuje możliwość rozwoju firmy, jest brak dodatkowej przestrzeni roboczej lub magazynowej. Budowa nowych nieruchomości bywa nie tylko niezwykle kosztowna. Wiąże się również z koniecznością powiększenia terenu firmy, a czasami nawet ze zmianą jej dotychczasowej lokalizacji.

Postawienie nowych nieruchomości to duża i wiążąca inwestycja. W przypadku przeniesienia siedziby firmy będziemy zmuszeni ponownie zorganizować lokale, które pozwolą nam na dalsze prowadzenie działalności.

Okazuje się, że rozwiązaniem tych problemów może być inwestycja w wielofunkcyjne hale namiotowe. Można rozłożyć je praktycznie na każdym rodzaju podłoża, a sam montaż jest szybki i stosunkowo łatwy. Mobilne hale namiotowe mają tę przewagę nad nieruchomościami, że można wielokrotnie zmieniać ich lokalizację. Szybki montaż i demontaż sprawia, że hale namiotowe wykorzystywane są zarówno całorocznie, jak i sezonowo, w okresach zwiększonej produkcji.

Branże, w których hale namiotowe znajdą swoje zastosowanie

Hale namiotowe to uniwersalne konstrukcje, które znajdują swoje zastosowanie w bardzo wielu sektorach. Wykorzystywane są zarówno w rolnictwie, handlu, jak i w branży usługowej.  Ich całoroczne zastosowanie doceniają właściciele firm i przedsiębiorstw oraz osoby prywatne.

Hale namiotowe mogą być wykorzystywane w procesach produkcji. Modele wyposażone w ognioodporne poszycie pozwalają na przeprowadzanie prac warsztatowych i spawalniczych oraz działania związane z montażem i prefabrykacją.

Dzięki nowoczesnym systemom hale namiotowe są bezpiecznym magazynem, w którym można przechowywać różnorodne materiały i towary. Doskonale sprawdzą się przy hurtowniach i na placach budowy. W ich wnętrzu można magazynować zboże i produkty spożywcze, w tym skrzynki z owocami i warzywami. To także doskonały składzik na materiały budowlane i stal. Hale namiotowe o poszyciu odpornym na promieniowanie UV są również przystosowane do przechowywania odpadów, a nawet pojemników czy beczek z chemikaliami.

Hale namiotowe można ze sobą łączyć i tym samym zwiększać powierzchnię użytkową w jej wnętrzu. Takie rozwiązanie pozwala na tworzenie mobilnych stref medycznych, które można postawić bardzo krótkim czasie. Hale namiotowe wykorzystywane są również w strefach gastronomicznych np. podczas dużych festynów i festiwali.

Te uniwersalne zadaszenia sprawdzają się również w roli obiektów sportowych i rozrywkowych. Mogą być zagospodarowane pod rekreację ruchową  np. pod rozgrywki unihokejowe. Hale namiotowe można także przekształcić w kolorowe i bezpieczne strefy zabaw dla dzieci.

Uniwersalne Hale Namiotowe Das Company

Decydując się na zakup profesjonalnej hali namiotowej, warto zwrócić się do eksperta w tej dziedzinie. Firma Das Company z siedzibą w Trzebini ma wieloletnie doświadczenie w sprzedaży wielofunkcyjnych namiotów i całorocznych hal namiotowych. Oferuje produkty wysokiej jakości, wykonane z odpornych na czynniki atmosferyczne materiałów. Więcej o modelach hal namiotowych można przeczytać w artykule „Topowe modele Hal Namiotowych Das Company” dostępnym na blogu firmy. 

Klienci wybierają Das Company nie tylko za innowacyjne projekty, które pozwalają na szybki i łatwy montaż i demontaż zadaszeń. Firma niemal natychmiastowo realizuje złożone zamówienia, co pozwala na sprawne zagospodarowanie wnętrza hali i realizację swoich planów w niedługim czasie.

W siedzibie firmy przy ulicy Przemysłowej 10 namioty i hale namiotowe dostępne są od ręki. Dlatego przy zakupie na miejscu w ciągu 15 minut otrzymamy paczki z gotowym do złożenia namiotem. Decydując się na zakup przez stronę internetową dascompany.com wysyłka będzie zrealizowana w ciągu 24h od wpłynięcia zapłaty.

Sam zaprojektuj swoją halę namiotową!

Das Company oferuje namioty i hale namiotowe o dowolnych wymiarach, które można samemu zaprojektować, korzystając z intuicyjnego kreatora na stronie. Wybór modelu, a nawet wykreowanie własnej konfiguracji trwa zaledwie kilka minut. Oprócz rozmiaru możemy wybrać także grubość poszycia, wariant konstrukcji, a nawet kolorystykę. Hale namiotowe Das Company można ze sobą łączyć, dlatego w przyszłości możemy dokupić kolejne konstrukcje w celu zwiększenia powierzchni magazynowej.

W ofercie firmy znajdziemy wielosezonowe zadaszenia, takie jak:

  • uniwersalne hale namiotowe,
  • hale przemysłowe,
  • hale magazynowe.

Das Company to również namioty wielobranżowe o zastosowaniu sezonowym lub całorocznym. Dostępne są różnorodne poszycia i konstrukcje, które pozwalają na dopasowanie wyglądu i funkcjonalności namiotu do aktualnych potrzeb i możliwości. W ofercie znajdziemy:

  • namioty magazynowe,
  • namioty handlowe i namioty wystawowe,
  • namioty gastronomiczne i namioty cateringowe,
  • namioty imprezowe i namioty eventowe,
  • namioty garażowe.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Das Company oferuje dostęp do części zamiennych i daje możliwość wymiany pojedynczych elementów poszycia czy konstrukcji. Dzięki temu nawet jeśli nasza hala ulegnie uszkodzeniu, nie musimy wymieniać jej na nową, a jedynie dokupić konkretny element.

Das Company zachęca do kontaktu ze swoimi profesjonalnymi doradcami, którzy pomagają przy wyborze hali namiotowej lub namiotu. Sprzedawcy zapewniają doradztwo w procesie składania zamówienia, a także oferują wsparcie posprzedażowe. W celu uzyskania informacji o ofercie można skontaktować się z Das Company pod numerem telefonu +48 32 50 65 380 lub drogą mailową, pisząc wiadomość na adres: info@dascompany.pl.

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole