Skocz do zawartości
Polska

Wybory 2024: Wyścig o prezydenturę w Koninie. Korytkowski i Popkowski idą dalej

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościHAU – HAU SHOW. Widowisko dla najmłodszych. Mamy dla was bilety

HAU – HAU SHOW. Widowisko dla najmłodszych. Mamy dla was bilety

Dodano:
HAU – HAU SHOW. Widowisko dla najmłodszych. Mamy dla was bilety

mat. organizatora

Uwaga! Na start! Ruszamy! Przygoda się zaczyna! Chcesz wyruszyć w emocjonującą podróż w towarzystwie swojego dziecka? Wystarczy, że do nas napiszesz. 

Interaktywny spektakl opowiada o szczeniętach, które pewnego dnia decydują, że nie chcą nudzić się w domu – są gotowe na prawdziwą przygodę i wyruszają szukać skarbów. 

Zamieniają meble w swoim pokoju w statek, ale czym jest statek bez kapitana? Kto będzie kapitanem? Najpierw spotykają złego, głodnego rekina. A może ktoś wie, co rekin je na obiad? Jasne, dzieciaki wiedzą! Szczenięta przygotowują pyszny posiłek dla rekina, a dzięki małym widzom są w stanie nie tylko nakarmić go, ale także zaprzyjaźnić się z olbrzymem! 

Co to jest na horyzoncie? To prawdziwi piraci! Ratunku! 

Co stało się dalej z dzielną ekipą, możecie dowiedzieć się z interaktywnego spektaklu dla najmłodszych: „Hau-Hau Show". Dzieci mogą aktywnie uczestniczyć w spektaklu. Pomagają szczeniakom znaleźć tajemniczą wyspę, walczą z piratami, tańczą i śpiewają. Widowisko przeznaczone jest dla dzieci od 3 roku życia (dzieci do 3 lat wchodzą bezpłatnie, siedzą na kolanach rodzica) 

Jeżeli masz ochotę na świetną zabawę ze swoim dzieckiem, napisz do nas. Mamy dla was dwa bilety. Kto pierwszy ten lepszy. 

Widowisko HAU – HAU SHOW już 13 kwietnia o godz. 13:00 w DK Oskard w Koninie. 
 
Więcej informacji dostępnych TUTAJ, a bilety TUTAJ.

Tutaj powinien wyświetlić się konkurs
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole