Skocz do zawartości

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościIdiokracja czy innowacja? Odkrywamy kompetencje jutra na Konin Business Meeting

Idiokracja czy innowacja? Odkrywamy kompetencje jutra na Konin Business Meeting

Dodano:
Idiokracja czy innowacja? Odkrywamy kompetencje jutra na Konin Business Meeting

Kompetencje jutra nie istnieją. Czy czeka nas idiokracja? Jak prowadzić biznes w warunkach rewolucji na rynku pracy. - to hasło zbliżającej się wielkimi krokami 4. Edycji Konin Business Meeting. 

Konferencja organizowana przez Izbę Gospodarczą Wielkopolski Wschodniej, Akademię Nauk Stosowanych w Koninie oraz po raz pierwszy przez Turecką Izbę Gospodarczą to propozycja przede wszystkim dla przedsiębiorców z naszego regionu. 

- Prowadzenie biznesu w dzisiejszych czasach nie należy do łatwych. Dynamika zmian w otoczeniu jest ogromna. Oprócz turbulencji takich jak epidemie czy wojny jesteśmy świadkami rewolucji technologicznej, ale także i społecznej. Nowe technologie zaczynają istotnie wpływać na rynek pracy oraz na sposób funkcjonowania społecznego, w szczególności kolejnych pokoleń.

- podkreśla szef IGWW Mateusz Kowalewski. 

Uczestnicy konferencji wspólnie z prelegentami będą poszukiwać odpowiedzi na nurtujące wielu pytania. Nie zabraknie rozważań m.in. o sztucznej inteligencji, np. czy AI zastąpi pracowników, czy o kompetencjach potrzebnych na rynku pracy. Organizatorzy spodziewają się około 250 gości. Konferencja odbędzie się 18 kwietnia w Centrum Naukowo – Dydaktycznym ANS w Koninie. Początek o 9:00. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz TUTAJ

Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole