Dzisiaj jest sobota 25 marca 2017, imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (31497) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 3oC
Jutropogoda
8 / 0oC
Pojutrzepogoda
12 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Topienie Marzanny i sąd nad zimą. Turyści przywitali wi ... (0)Stoczniowcy byli twardzi, ale musieli uznać wyższość Wi ... (3)
jesteś tutaj: Strona głównaAktualnościBezdomny dostał gorącą herbatę, zupę i miejsce do ...

Bezdomny dostał gorącą herbatę, zupę i miejsce do spania 

Dodano: 11.01.2017 12:26

Policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Koninie po raz kolejny poszukiwały dzisiaj bezdomnych koczujących w nieogrzewanych miejscach.

Dzięki informacji od dzielnicowego trafiły od nieznanego do tej pory pustostanu. Mróz wciąż stanowi zagrożenie dla osób bez dachu nad głową. Policjanci zapowiadają, że dopóki nie zelży, to po kilka razy dziennie kontrolować będą miejsca, gdzie spodziewać się mogą bezdomnych. Dzisiaj okazało się, że kontrole są potrzebne – policjantki napotkały w pustostanie bezdomnego mężczyznę.

- Stróże prawa w opuszczonym budynku przy ul. Konwaliowej pojawili się po raz pierwszy, a spowodowała to informacja od dzielnicowego z tamtego rejonu, że taki budynek istnieje i być może ktoś będzie próbował tam pomieszkiwać, na co wskazywały pozostawione tam rzeczy - relacjonuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji. - Jego podejrzenia potwierdziły dzisiaj policjantki z Wydziału Prewencji konińskiej komendy. Rano zastały tam 31-letniego mężczyznę, który, jak się okazało, przebywa tam od jakiegoś czasu. Bezdomny trafił do Kościoła Zielonoświątkowców przy placu Górnika w Koninie. Przywieziony tam 31-letni mężczyzna dostał gorącą herbatę, zupę i miejsce do spania.

 

Fot. KMP w Koninie 

  • Konin. Bezdomny dostał gorąca herbatę, zupę i miejsce do spania
  • Konin. Bezdomny dostał gorąca herbatę, zupę i miejsce do spania

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

Chcesz być powiadamiany o nowych komentarzach w tej dyskusji?

POPULARNE KOMENTARZE

a czy proboszcz plebani na Chorzniu tak wielkiej jak pól szkoły otworzyl drzwi dla bezdomnych? w mysl"bylem glodny a nakarmiliscie Mnie"???
Dodano: 11.01.2017 13:09    Przez: ~filip
Brawo dla PASTORA , wielkie Brawo!!!!! i pytam gdzie ci katoliccy księża są???? tylko żądania i prośby -zbieramy na to na tamto kolęda i inne itp itd. NIE Wstyd wam ???
Dodano: 11.01.2017 14:16    Przez: ~ech...
Mlody byk 31 letni do roboty by sie wziol a nie w zimnie siedzi
Dodano: 11.01.2017 13:14    Przez: ~fiku
od kościoła katolickiego by nic nie dostał więc go zawieźli tam gdzie udzielą pomocy. Jakby coś chciał dać to by go z łapami otwartymi przyjęli na plebanii Fary , Maksymiliana itp ale dać - to się nie mieści w ramach przewodniego polskiego kościoła.
Dodano: 11.01.2017 13:25    Przez: ~Nieładnie
Nie znasz calej historii. Nie oceniaj zbyt szybko
Dodano: 11.01.2017 14:06    Przez: ~Qqqq

KOMENTARZE

Jak bezdomny jak we willi mieszka?
Dodano: 11.01.2017 12:51    Przez: ~qaz
od kościoła katolickiego by nic nie dostał więc go zawieźli tam gdzie udzielą pomocy. Jakby coś chciał dać to by go z łapami otwartymi przyjęli na plebanii Fary , Maksymiliana itp ale dać - to się nie mieści w ramach przewodniego polskiego kościoła.
Dodano: 11.01.2017 13:25    Przez: ~Nieładnie
jak ksieza w boga by wierzyli to by sie dzielili ale sie nie dziela i dla swych dzieci zbieraja
Dodano: 11.01.2017 14:49    Przez: ~anty
a czy proboszcz plebani na Chorzniu tak wielkiej jak pól szkoły otworzyl drzwi dla bezdomnych? w mysl"bylem glodny a nakarmiliscie Mnie"???
Dodano: 11.01.2017 13:09    Przez: ~filip
A czy ta plebania nie ma salek które mają służyć dla młodzieży i dzieci? Może dlatego jest większa niż inne :)
Dodano: 21.01.2017 17:21    Przez: ~T.
Mlody byk 31 letni do roboty by sie wziol a nie w zimnie siedzi
Dodano: 11.01.2017 13:14    Przez: ~fiku
Nie znasz calej historii. Nie oceniaj zbyt szybko
Dodano: 11.01.2017 14:06    Przez: ~Qqqq
Pamietaj ze nikt nie rodzi sie bezdomny.. Ten czlowiek 5 lat temu tez zapewne siedzial przed kompem i ocenial innych jak ty...Zycie plata rozne figle... Nie oceniaj innych bo sam nie wiesz co Cie czeka kolego...
Dodano: 11.01.2017 14:57    Przez: ~lester
Mrozy ustępują,śnieg sypie.Czy rano patrol odśnieży mu ścieżkę do chodnika żeby butów byczek nie przemoczył?
Dodano: 11.01.2017 21:01    Przez: ~une
Pamietaj dzis masz dom rodzine,kase a jutro ulica takie zycie
Dodano: 11.01.2017 21:47    Przez: ~bobi
Brawo dla PASTORA , wielkie Brawo!!!!! i pytam gdzie ci katoliccy księża są???? tylko żądania i prośby -zbieramy na to na tamto kolęda i inne itp itd. NIE Wstyd wam ???
Dodano: 11.01.2017 14:16    Przez: ~ech...
to jes obowiazek w takim mrozie pomóc najsłabszym.
Dodano: 11.01.2017 14:34    Przez: ~piotr
oł jes
Dodano: 11.01.2017 14:47    Przez: ~zx
a czemu nie poszedl do noclegomni? Bo jest tam jeden warunek trzeba byc trzezwym a to niektorym nalogowcom nie pasuje.
Dodano: 11.01.2017 16:21    Przez: ~AntyPO
Nie można kogoś oceniać. Nikt nie wie jaka historia stoi za tym czlowiekiem i innymi beazdomnymi. Przeważnie sa to dobrzy ludzie, którzy nie chodzą za pomoca jak patologia wszelakiej masci i radza sobie sami. Alkohol pomaga im usmiezyc ból duszy... Nie mowie ze wszyscy sa tacy dobrzy, ale wiekszosc napewno.Rozmawialem kiedys z bezdomnym czlowiekiem. Ludzie przyzwyczajaja sie bardzo szybko do roznych sytuacji wiec po jakims czasie bezdomnosci ci ludzie w tym trwaja bo daja sobie rade...
Dodano: 11.01.2017 14:52    Przez: ~marcin85
Wy****ć mu parę gum i do roboty niech się weżmie pasożyt
Dodano: 11.01.2017 15:45    Przez: ~dobry człowiek
Nie życz nikomu, co Tobie niemiłe! Nie znasz dnia, ani godziny kiedy życie spłata Ci takiego figla, że ani Boże nie pomoże, i co wtedy będziesz czuł, kiedy ktoś Cię nazwie pasożytem?
Dodano: 11.01.2017 20:24    Przez: ~Pomyśl człowieku!
Cóż za przejaw katolickiego miłosierdzia. Pewnie co niedziela w kościółku w pierwszej ławie i co miesiąc u spowiedzi.
Dodano: 12.01.2017 08:21    Przez: ~zeus
i takich jest wiecej na ZATORZU I OKOLIC.. I KOMBINUJA ZEBY NIE PRACOWEC.....
Dodano: 11.01.2017 17:31    Przez: ~PAPA
Bo te czarne wdowy zbieraja kase a ludzi w dupie maja,stale im malo do roboty z pasozytam,a i uklony dla pastora
Dodano: 11.01.2017 21:45    Przez: ~bobi
Wielkie uklony dla pastora
Dodano: 12.01.2017 23:35    Przez: ~Stella
A może proboszcz z parafii Miłosierdzia Bożego w Starym Koninie podałby WRESZCIE rękę potrzebującym,a nie tylko...
Dodano: 11.01.2017 22:06    Przez: ~pufff
A gdzie tam. On czeka aż ktoś w totka wygra.
Dodano: 11.01.2017 23:08    Przez: ~Koninianka
1 z 2
12>>