Dzisiaj jest sobota 17 sierpnia 2019, imieniny: Jacka, Anity, Mirona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18584) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 20oC
Jutropogoda
22 / 19oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)Ekstraliga. Czy w niedzielę pęknie granica dziesię ... (0)

Solidarność naszą bronią! Strajk Kobiet również w Koninie

Dodano: 8.03.2017 12:02

Solidarność naszą bronią! To hasło kobiecego strajku. Konin dołączy do miast, w których odbędzie się dzisiaj, 8 marca, strajk kobiet. Zbiórka o 17.45 na placu przy ul. Dworcowej, aby w godzinę „K” czyli o 18.00 wyrazić niezadowolenie.

We wspólnej akcji organizowanej przez kobiety z wielu krajów, walczące o uznanie ich praw, weźmie udział kilkadziesiąt polskich miast. Koniński Kongres Kobiet dołącza do ogólnopolskiej akcji. Strajk kobiet odbędzie się przed dawnymi domami towarowymi „Centrum” w Koninie. 

Kobiety domagają się: pełni praw reprodukcyjnych, państwa wolnego od zabobonów, wdrożenia i stosowania Konwencji Antyprzemocowej, poprawy sytuacji ekonomicznej kobiet. 

  • Solidarność naszą bronią! Strajk Kobiet również w Koninie

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:strajk kobiet,   strajk Konin,   Koniński Kongres Kobiet,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

POgonić to szemrane towarzystwo !
Dodano: 8.03.2017 12:13    Przez: ~MACHO
po minusach widac ile mamy homosiów w miescie hahah
Dodano: 8.03.2017 13:51    Przez: ~janusz_tracz
Feministki to takie dziwne stworzenia... Celowo napisałam stworzenia bo z kobiet mają tylko narządy, o których tak głośno ryczą. Wulgarne, wyjące, czarne macice
Dodano: 8.03.2017 20:05    Przez: ~Patriot
Chyba ktoś musi płacić za takie negatywne, chamskie komentarze, nie mogę w to uwierzyć, że jest tyle złości w narodzie "chrześcijańskim", taki brak zrozumienia problemów społecznych. Gdzie ci mężczyźni, którzy wspierają swoje kobiety. Słowo do negatywnych komentatorów- zostaliście wychowani przez swoje mamy na wulgarnych, bezrozumnych samców. Jak Wam nie wstyd. Może właśnie na spotkaniu będzie wasza mama, siostra, żona, córka. Tu nie chodzi o sprawy kobiet tylko o zasady życia wszystkich. Tu nie chodzi o "skrobanki" czy tabletkę po. Tu nie chodzi o politykę. Nikt nie lubi być traktowany jak bezrozumny. Zakładam, że każdy ma wolę i rozum (chociaż po komentarzach chyba zmienię zdanie). W telewizji najchętniej o rodzinie, jej wartościach dyskutują ludzie, którzy rodziny nie mają, bądź mają jedno dziecko, bądź tylko współmałżonka, ale wiedzą najlepiej co jest dobre dla pozostałych rodzin. Kobiety są wspaniałe i nie boją się, i są ...
Dodano: 8.03.2017 17:14    Przez: ~Magdalena

KOMENTARZE

POgonić to szemrane towarzystwo !
Dodano: 08.03.2017 12:13    Przez: ~MACHO
Już niedługo pogonimy tą szemraną ferajnę Misiewiczów, Pisiewiczów, Kaczyńskich, Maciorkiewiczów, Bredzińskich, Suskich, Błaszczaków oraz pozostałych świrów, ciemniaków i czopków. A na czele dzisiejszego protestu kobiet staną wybitne przedstawicielki lepszego sortu; Sobecka, Pawłowicz, Galicyjska Gęsiareczka oraz co pomniejsze gwiazdy PiSa.
Dodano: 08.03.2017 16:59    Przez: ~zdzich@
Ta ciemnota niesPOtykana w dziejach ludzkości karły moralne narkomany złodzieje żule itd za czasów rudego aferała siedziała cicho.Ciemnoto zabobonny ciemny chłep sredniowieczny przy dzisiejszej POmunie to filozof,rudy ciemniak bolka mianował mędrcem i ciemne byki macie ten sam POziom.
Dodano: 08.03.2017 18:25    Przez: ~Karol
Można sprawdzić te najbardziej krzyczące podstarzałe matrony na stronie inwentarz.ipn.gov.pl czy to aby nie POmiot UB i SB?
Dodano: 08.03.2017 20:58    Przez: ~anna N
Ryczące czterdziestki,wyjące pięćdziesiątki i POdwiędłe sześćdziesiątki urządzają sobie rykowisko .Kondonjada.
Dodano: 08.03.2017 12:31    Przez: ~ada
Ty to jesteś chyba piszcząca , może wyjąca z rozkoszy kilkudziesięciolatka. Może jednak pomyliłam się, może przechodzisz dolną mutację.
Dodano: 08.03.2017 12:49    Przez: ~ala
pani Ado a gotuj te obiadki mężowi o ile go masz? bo mój solidaryzuje się z kobietami . Walczę o moje corki i wnuczki bo one nie mają czasu I idz posprzątaj w kosciólku
Dodano: 08.03.2017 20:22    Przez: ~nina
Nie będę brała udziału gdyż pracuje.
Dodano: 08.03.2017 12:38    Przez: ~Maryjanka
brawo kobitki! walczcie o swoje! ja nie widze problemu w tym ze chcecie walczyc o swoje sprawy. Co innego marsze rownosci homosiów i odmieńców.
Dodano: 08.03.2017 12:52    Przez: ~janusz_tracz
po minusach widac ile mamy homosiów w miescie hahah
Dodano: 08.03.2017 13:51    Przez: ~janusz_tracz
avatar Z okazji dnia 8 kobiet w imieniu głupiego Ryśka z .N Życzę feministką wielu aborcji ,wesołego in vitro,smacznych tabletek po oraz miłej eutanazji u schyłku życia.
Dodano: 08.03.2017 13:03    Przez: Tomasz Kobrzycki
Wesołego in vitro- Kobrzycki jesteś ostatnim śmieciem,pewnie nie masz nawet kobiety,bo żadna by z tobą nie chciała być,ale to dobrze ,bo genów nie przekażesz .Robaki cie zjedzą a pies naleje ,tyle pozostawisz po sobie.
Dodano: 08.03.2017 13:33    Przez: ~benson
Ojojoj, prawdziwy patryjota a języka polskiego nie zna,życzę feministkom powinno być, pora udać się do szkoły, hihi, ośmieszył się Kobrzycki.
Dodano: 08.03.2017 15:56    Przez: ~racjo
i wzajemnie cwaniaczku w damskich majtach
Dodano: 08.03.2017 20:23    Przez: ~wiewióra
W d*pach się poprzewracało, Stetryczałe feministki będą walczyć o prawa do reprodukcji oraz o skrobankę, chociaż amatorów, po śmierci starych komunistów brak. Podpowiem zatem, by poprosiły rząd o korzystny wyrok czyli bezpłatną eutanazję, co będzie z ulgą dla społeczeństwa, państwa i dla nich.
Dodano: 08.03.2017 14:01    Przez: ~Wilk
nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka
Dodano: 08.03.2017 20:24    Przez: ~mysliwy
do uczciwej pracy się weźcie........ darmozjady........ to sobie sytuacje ekonomiczną poprawicie....... stare baby walczą o pigułkę "dzień po"........ śmiech
Dodano: 08.03.2017 14:46    Przez: ~mpb.
Popieram,chcesz poprawić swoją sytuację ekonomiczną to idź do pracy.
Dodano: 08.03.2017 16:05    Przez: ~Lipka
Kolejny sabat ... Żałosne kobietony ...
Dodano: 08.03.2017 15:20    Przez: ~kyllgryll
PiSdzielce zabrały głos... Weźcie się za swojego radnego, który jest oszustem wyborczym, zajmijcie się odmawianiem modłów za swojego homusia... moherowe feministki!
Dodano: 08.03.2017 15:54    Przez: ~xyz
Dziwne, najpierw bezpłatna skrobanka a potem w wyniku komplikacji bezpłatne inwitro. Wszystko do góry nogami.
Dodano: 08.03.2017 16:04    Przez: ~123
1 z 3
123>>