Skocz do zawartości
Polska

Wybory samorządowe 2024 na LM.pl

Prześlij nam swoje filmy, zdjęcia czy tekst. Bądź częścią naszego zespołu. Kliknij tutaj!

LM.plWiadomościPożyczki pozabankowe dla zadłużonych bez BIK i KRD - Concash.pl

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych bez BIK i KRD - Concash.pl

Materiał promocyjny

Dodano:
Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych bez BIK i KRD - Concash.pl

Kliknij w obrazek (logo) po lewej stronie, aby przenieść się na stronę serwisu pożyczkowego Concash.pl w celu sprawdzenia oferty pożyczkowej. Każdy znajdzie coś dla siebie - serwis daję możliwość otrzymania pożyczki nawet przez osoby zadłużone, widniejące w rejestrach BIK i KRD oraz w przypadku zajęcia komorniczego - decyzja skorzystania z usług w 20 sekund online!

Pożyczka pozabankowa - szybki i wygodny sposób na uzyskanie środków

Odmowa przyznania kredytu w banku nie jest równoznaczna z całkowitym brakiem możliwości uzyskania wsparcia finansowego w innej instytucji finansowej. Korzystną propozycją dla takich osób będą kredyty pozabankowe, często dostępne w wygodnej i szybkiej formie aplikowania przez internet.

Dla kogo jest oferta?

Banki dokładnie sprawdzają wiarygodność finansową osób ubiegających się o pomoc finansową, a lista powodów odrzucenia wniosków kredytowych jest dość długa. Brak stałego zatrudnienia i regularnych dochodów, negatywna historia kredytowa w BIK, zadłużenie udokumentowane w KRD albo zajęcie komornicze w zasadzie oznaczają odmowę uruchomienia linii kredytowej w bankach. W takiej sytuacji pozostaje skorzystać z oferty pozabankowej. Pożyczki pozabankowe w Concash można otrzymać także przy sporych problemach finansowych, ponieważ nie ma znaczenia aktualna kondycja finansowa pożyczkobiorcy, ale regularne spłaty zobowiązania, zgodnie z ustalonym wcześniej z pożyczkodawcą harmonogramem.

Gdzie szukać takich pożyczek?

W zasadzie są dwa źródła, z których można korzystać. Po pierwsze, będą to placówki stacjonarne firm pożyczkowych, które znajdują się praktycznie we wszystkich większych, ale także w mniejszych miastach. Drugim źródłem jest oczywiście internet, a więc niezwykle komfortowa i szybka opcja załatwienia wszelkich formalności. Nie trzeba wychodzić z domu i tracić niepotrzebnie czasu, aby aplikować o kredyt w instytucjach pożyczkowych. Kredyty pozabankowe udostępnia nasz serwis, który dysponuje wyjątkowo rozbudowaną bazą sprawdzonych i wiarygodnych inwestorów, którzy są chętni na podjęcie ryzyka, nawet dla osobó w nieciekawej sytuacji finansowej.

Prywatni inwestorzy traktują pożyczanie jako formę inwestycji, z której osiągają pewniejszy i korzystniejszy zysk w porównaniu z lokatami bankowymi. Jak widać cała transakcja okazuje się świetnym rozwiązaniem dla obu stron, a więc zarówno pożyczkobiorcy, który może liczyć na atrakcyjne warunki oraz oprocentowanie, jak i pożyczkodawcy, który w ten prosty sposób zarabia na swoim kapitale.

Pożyczki bez bik oraz dla zadłużonych

Podstawowym walorem tego rozwiązania wydaje się duża dostępność. Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych, kredyty bez BIK i KRD są w zasadzie na wyciągnięcie ręki. Nie trzeba martwić się swoją niekorzystną historią kredytową, powstałym zadłużeniem albo brakiem stałego zatrudnienia. Drugą zaletą będzie możliwość uzyskania pozytywnej weryfikacji w wygodnej formie online. W związku z tym, że zazwyczaj brakuje czasu na cokolwiek, to taka forma załatwienia środków finansowych jest naprawdę wielkim ułatwieniem na co dzień. Kolejna kwestia dotyczy bardzo uproszczonych procedur. Niekiedy wystarczy dowód tożsamości, aby cieszyć się pieniędzmi. Jednocześnie oznacza to krótki czas oczekiwania na weryfikację danych do pełnego wniosku o pożyczkę.

Powyższa forma wsparcia finansowego stanowi niezmiernie korzystną alternatywę dla kredytów bankowych, stąd rosnąca popularność takiego rozwiązania. Jeżeli ktoś spotkał się z odmową w banku, to zawsze może liczyć na instytucje pozabankowe. Wiele produktów jest dostępne dla pożyczkobiorców w różnych wariantach:

Pożyczki i kredyty pozabankowe:

 • Bez bik i krd
 • Prywatne
 • Dla zadłużonych
 • Bez weryfikacji
 • Chwilówki online
 • Społecznościowe
 • Hipoteczne
 • Na remont mieszkania
 • Z komornikiem
 • Bez baz/rejestrów
 • Gotówkowe
 • Na dowód
 • Konsolidacyjne
 • Gotówkowe
 • Na rozwój firmy
 • Pod weksel
 • Przez internet
 • Długoterminowe
 • Krótkoterminowe
 • Pod zastaw nieruchomości
 • Pod zastaw ruchomości
 • Na spłatę komornika
 • Na zakup mieszkania
 • Na zakup samochodu

Pożyczki bez BIK - w każdej sytuacji

pozyczki-bez-bik-w-kazdej-sytuacji.jpg

Procedury przyznawania pieniędzy przez banki są dość restrykcyjne. Niewysoki scoring w Biurze Informacji Kredytowej bądź informacja o zadłużeniu w Krajowym Rejestrze Długów w praktyce blokuje możliwość uruchomienia linii kredytowej. W takiej sytuacji jedynie rozwiązania bez BIK i KRD są dostępne i to zarówno w placówkach stacjonarnych, jak i w wygodnej formie online.

Szybkie pożyczki bez rejestrów – duża dostępność

Produkt finansowy, jakim jest kredyt bez BIK i KRD oznacza pożyczkę udzieloną przez instytucję pozabankową swoim klientom. Zasady udzielenia zostają spisane w formie umowy pisemnej, a wszelkiego typu kwestie sporne reguluje kodeks cywilny. W przypadku odmowy przyznania przez banki, warto skorzystać z takiej alternatywy. Należy wyraźnie zaznaczyć, że kryteria udzielenia pożyczki są zdecydowanie bardziej łagodne w stosunku do wymagań stawianych przez banki. Ma to jedną, niezaprzeczalną korzyść – okazują się w znacznej mierze dostępne także dla osób zadłużonych.

Aplikować można w dogodny dla siebie sposób. Ci, którzy szukają kredytów bez BIK i KRD w Warszawie, pożyczek bez rejestrów w Poznaniu albo szybkich pożyczek bez baz w Gdańsku mogą udać się do placówki stacjonarnej. Jednak bezwzględna większość wybiera szybszą i bardziej komfortową formę online, kiedy wszelkie formalności można załatwić bez wychodzenia z domu, a jedynie z dostępem do internetu.

Zalety pożyczek bez weryfikacji BIK i KRD

Podstawowym walorem kredytów bez rejestrów jest ich w miarę łatwa osiągalność dla szerokiego grona osób, nawet tych z problemami finansowymi. Zła historia kredytowa, czyli wcześniejsze komplikacje z terminowymi spłatami zobwiązania albo zadłużenie zarejestrowane w bazach dłużników niekoniecznie stanowi przeszkodę w otrzymaniu pożyczki. W instytucjach pozabankowych każdy wniosek o przyznanie pieniędzy rozpatruje się indywidualnie, uwzględniając wszelkiego typu przyczyny zaistniałych zaległości finansowych, które przecież mogą mieć charakter tymczasowy i wynikać z niedopatrzenia albo oczekiwania na uregulowanie zaległych zapłat przez kontrahentów.

Wnioski nie muszą zawierać informacji o przeznaczeniu kredytu. Jest to kwestią osobistą danego pożyczkobiorcy. Właściwie niezbędne są jedynie dwa wymogi, mianowicie należy okazać dowód tożsamości oraz określić oczekiwaną sumę. Oprocentowanie i harmonogram spłat ustal się indywidualnie z pożyczkodawcą.

Concash Opinie

Na pewno opłaca się korzystać ze sprawdzonych firm albo platform finansowych, które mają dobre opinie jak Concash: http://di.com.pl/concashpl-opinie-klientow-forum-obiektywna-analiza---czy-warto-58617. Lepiej nie wybierać pod wpływem impulsu, ale dokładnie przejrzeć oferty, aby zdecydować się na najbardziej korzystną. Ciekawym rozwiązaniem jest nasza platforma, która daję możliwość uzyskania pożyczki bez rejestrów. Concash to serwis oferujący wyjątkowo bogatą bazę inwestorów, którzy są skłonni udzielić wsparcia prawie każdemu i to bez względu na wysokość zadłużenia bądź ogólną sytuację finansową. Nawet osoby z brakiem umowy o pracę mają szansę na otrzymania wsparcia finansowego. Pożyczkobiorcy mają również możliwość wynegocjowania bardzo korzystnych warunków, na jakich zostaje udzielona sama pożyczka, niejednokrotnie nawet lepszych w stosunku do propozycji składanych przez banki. Wszystkie formalności załatwia się wygodnie przez internet.

Pożyczki przez internet, czyli jak wygodnie i szybko otrzymać pieniądze

pozyczki-przez-internet-czyli-jak-wygodnie-i-szybko-otrzymac-pieniadze.jpg

Szukanie placówki stacjonarnej, w której dostanie się pożyczkę na dogodnych warunkach jest bardzo czasochłonnym zajęciem. Bezapelacyjnie opłaca się skorzystać z szybszej i wygodniejszej formy, jaką są rozwiązania online. Warto oszczędzać czas, a wszystkie formalności załatwiać bez wychodzenia z domu.

Formalności online - bez rejestrów

Zaległości w spłatach rat, w tym również zadłużenia na kartach kredytowych oraz rachunkach debetowych znacznie obniżają scoring w BIK-u, co utrudnia, a niekiedy zupełnie uniemożliwia otrzymanie kolejnego kredytu w banku. Podobnie przedstawia się kwestia wpisów w Krajowym Rejestrze Długów. Osoby zadłużone nie są wiarygodne dla banków i zupełnie nie ma znaczenia ani wysokość zaległych zobowiązań finansowych, ani też przyczyny zadłużenia oraz jego długość. Regulacje prawne po prostu nie pozwalają bankom udzielać kredytów osobom z negatywną historią kredytowania lub spóźniającym się z różnego typu opłatami.

W takiej sytuacji należy zgłosić się do instytucji pozabankowej, która ma zupełnie inne, przede wszystkim znacznie mniej rygorystyczne procedury przyznawania kredytów. Ubieganie się o takie produkty finansowe, jak pożyczka bez BIK i KRD albo kredyt dla zadłużonych staje się tym samym dużo prostsze. Warto jednocześnie zaznaczyć, że definitywnie najbardziej optymalną formą będą wygodne i przez internet.

Jakie są największe zalety?

Internet umożliwia uzyskanie szybkiej pożyczki, ponieważ nie trzeba tracić czasu na szukanie placówki stacjonarnej, stać w kolejce i później jeszcze oczekiwać na rozpatrzenie złożonego wniosku. To również niezwykle komfortowy sposób załatwiania wszelkich formalności. Wystarczy w zasadzie kilka kliknięć, aby osiągnąć cel, czyli kredyt pozabankowy i to bez wychodzenia z domu, a jedynie z komputerem mającym dostęp do internetu. Duża dostępność, elastyczność i szybkość pożyczek online sprawia, że ta forma kredytów cieszy się coraz większym uznaniem wśród klientów.

Praktycznie dla każdego

Wymogi dla uzyskania kredytu online nie są wygórowane. W zasadzie każdy, kto dysponuje dowodem tożsamości, ma polskie obywatelstwo i konto w banku ma szansę otrzymać pożyczkę, nawet w bardzo wysokiej kwocie. W przypadku takich serwisów finansowych, jak Concash można z powodzeniem ubiegać się o środki bez rejestrów, dla zadłużonych, bez zaświadczeń o dochodach bądź nawet bez umowy o pracę. To byłoby niemożliwe nie tylko w bankach, ale również w wielu innych firmach pożyczkowych.

Wysoka przyznawalność kredytów w Concash wynika z zasady działania serwisu, który zgromadził obszerną bazę pozytywnie zweryfikowanych inwestorów posiadających spore zasoby finansowe i chętnych do pożyczenia określonych kwot osobom potrzebującym. Oczywiście taka pożyczka nie ma charakteru darowizny, ale jej oprocentowanie niejednokrotnie okazuje się bardziej opłacalne dla pożyczkobiorców niż w bankach i innych instytucjach pozabankowych. Wszelkie ustalenia dotyczące harmonogramu spłaty, zostają zawarte w umowie pisemnej pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą. Taka forma zabezpiecza interesy obu stron. Warto zaznaczyć, że takie rozwiązania są dostępne nawet na wysokie kwoty. Wszystko zależy od potrzeb pożyczkobiorcy oraz jego możliwości systematycznego spłacania kredytu.

Pożyczki na dowód online

pozyczki-na-dowod-online.jpg

Dostępność kredytów bankowych pozostawia wiele do życzenia, a to z powodu bardzo surowych wymagań, które trzeba spełnić. Oferty firm pozabankowych są dużo bardziej elastyczne i nawet nie ma większych problemów, aby otrzymać pożyczki na dowód osobisty w różnych, często dość wysokich kwotach.

Pożyczka bez wychodzenia z domu i zbędnych formalności

Prawdopodobnie nikt nie lubi niezwykle rozbudowanych i skomplikowanych procedur, przez jakie trzeba przejść, aby uzyskać kredyt w banku. Zaświadczenia z pracy i o wysokości zarobków, deklaracja celu aplikowania o pożyczkę – wszystko musi zostać odpowiednio udokumentowane, a tym samym pochłania mnóstwo czasu. Jeżeli do tego dodamy jeszcze proces weryfikacji potencjalnego pożyczkobiorcy w bazach i rejestrach, jak BIK i KRD, to nic dziwnego, że wiele wniosków zostaje rozpatrzonych negatywnie.

W przypadku pożyczek na dowód przede wszystkim mamy możliwość załatwienia większości formalności w wygodnej formie online, a więc bez wychodzenia z domu. Pożyczki przez internet pozwalają na znaczne skrócenie czasu oczekiwania na kredyt, co jest związane także z wymogiem spełnienia jedynie bardzo podstawowych zasad. Minimum, które należy osiągnąć dotyczy konieczności posiadania dowodu tożsamości, obywatelstwa polskiego i numeru konta. Również da się obejść bez przedstawiania umów o pracę bądź poświadczenia o stałych dochodach. Wszystko realizuje się w komfortowych warunkach – szybko i online. Bardzo pomocne w tej sytuacji okazują się serwisy finansowe, dzięki którym łatwo znaleźć najbardziej korzystną ofertę dla siebie. Ciekawym rozwiązaniem będzie nasza platforma, posiadająca własną bazę sprawdzonych inwestorów prywatnych oraz pozabankowych, którzy udzielają pożyczek i jest to dla nich korzystna forma inwestycji własnych zasobów pieniężnych. Jednocześnie pożyczkobiorcy mogą wynegocjować niezwykle atrakcyjne dla siebie warunki spłat.

Dla kogo są takie rozwiązania korzystne?

Lista beneficjentów takiego rozwiązania jest naprawdę długa. Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach okazuje się niezwykle korzystną opcją dla osób osiągających bardzo nieregularne dochody i pracujących niejednokrotnie bez stałych umów, a więc na umowę zlecenie albo umowę o dzieło. Również ci, którzy utrzymują się z alimentów, niskiej renty bądź stypendium mogą aplikować o kredyt. Kolejną grupę będą stanowić właściciele małych firm, często dopiero rozkręcający interes albo narzekający na nieterminowe zapłaty od swoich kontrahentów. Kredyty online na dowód okazują się także ratunkiem dla tych, którzy wpadli w kłopoty finansowe. Dzięki takim pożyczkom można nie tylko poprawić swoją aktualną sytuację finansową, ale też podreperować domowy budżet, a nawet zainwestować w swój rozwój osobisty, skorzystać z ciekawych ofert promocyjnych bądź spełnić swoje marzenia.

Pożyczki pozabankowe na dowód bez baz BIK i KRD

Warto wyraźnie podkreślić, że jednym z podstawowych atutów okazuje się możliwość skorzystania z oferty przez osoby zadłużone, które mają negatywne wpisy w bazach dłużników. Zła historia kredytowa oraz wszelkiego typu zaległości w zapłatach są czynnikami blokującymi dostępność kredytów bankowych, jednak inaczej to wygląda w instytucjach pozabankowych, które zdecydowanie łaskawszym okiem patrzą na dłużników. Każdy przypadek jest zresztą rozpatrywany indywidualnie. Szybkie pożyczki na dowód osobisty są w zasadzie dostępne dla każdego i tym samym stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych kredytów bankowych.

Pożyczki bez zaświadczeń o dochodach przez internet

pozyczki-bez-zaswiadczen-o-dochodach-przez-internet.jpg

Uzyskanie kredytu w banku przez osobę pracującą na umowę zlecenie albo umowę o dzieło praktycznie jest niemożliwe. Trudno w takiej sytuacji pochwalić się systematycznymi dochodami i bywają miesiące, kiedy wynagrodzenie za wykonaną pracę po prostu nie wpływa na konto. Jedynym sensownym rozwiązaniem problemu okazują się pożyczki bez zaświadczeń o dochodach, które można otrzymać w instytucjach pozabankowych.

Jak ubiegać się o pożyczkę bez zaświadczeń?

Starania o kredyt w banku przy nieregularnych dochodach w zasadzie zawsze okazują się bezowocne. W ocenie banku osoby pracujące na umowach cywilnoprawnych nie są wystarczająco wiarygodne, aby podjąć ryzyko udzielenia im kredytu. W takiej sytuacji należy skorzystać z ofert pozabankowych, a szczególnie interesującą formą będą te prywatne. Ten produkt finansowy zostaje skierowany do każdej osoby posiadającej dowód osobisty, konto w banku i polskie obywatelstwo.

Procedury przyznawania kredytu są zdecydowanie bardziej liberalne, istotne będą indywidualne ustalenia pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, co pozwala na bardzo szerokie pole do negocjacji. Pożyczkę społecznościową najprościej załatwić za pośrednictwem specjalnych platform finansowych, które dysponują bazą sprawdzonych inwestorów. Jedną z nich jest nasz serwis ciesząca się dobrymi opiniami zadowolonych klientów. Duża baza inwestorów znacznie ogranicza czas oczekiwania na znalezienie odpowiedniego inwestora.

Bez zaświadczeń oraz rejstrów dłużników?

Wiele osób bez stałej umowy o pracę ma też niezbyt korzystną historię kredytową i niski scoring w BIK, często widnieje w innych bazach zadłużeń. Nie tylko banki, ale także wiele instytucji pozabankowych negatywnie weryfikuje wnioski o kredyt składane przez tych, którzy widnieją w bazach. Należy szukać innych możliwości, a najbardziej optymalne okazują się pożyczki społecznościowe udzielane przez inwestorów prywatnych na zasadach ustalonych indywidualnie z pożyczkobiorcą. W takiej sytuacji nie tylko nie ma konieczności okazywanie żadnych zaświadczeń, ale również nie są przeszkodą również wpisy w bazach zadłużeń. Inwestora interesuje terminowość spłat kredytu, co regulują zapisy w umowie zawartej pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. To dlatego wnioski o pożyczkę zazwyczaj nie są odrzucane przez inwestorów z powodu nieciekawej historii kredytowej.

Pożyczka przy zajęciach komorniczych

Oferowane przez nas usługi dające możliwość otrzymania środów pieniężnych, nawet osobom, wobec których toczy się postępowanie komornicze. To prawdopodobnie jedyna szansa na kredyt, w innych instytucjach bankowych i pozabankowych wnioski składane przez osoby z zajęciami komorniczymi w zasadzie zostają odrzucone. Trzeba jedynie znaleźć inwestora, który zgodzi się pożyczyć pieniądze osobie z tak ogromnym problemem finansowym, jednak okazuje się to możliwe. Warto jednocześnie podkreślić bardzo komfortowy sposób załatwiania wszelkich formalności. Można to uczynić przez internet oraz rozmowę telefoniczną. Wygodna i szybka forma jest jedną z największych zalet tego typu produktu finansowego.

Pożyczki dla zadłużonych przez internet

pozyczki-dla-zadluzonych-przez-internet-—-kopia.jpg

Osoby zadłużone mają ogromny problem z uzyskaniem pozytywnej odpowiedzi na złożony wniosek o kredyt w banku. W zasadzie trudno oczekiwać, że taki kredyt zostanie przyznany. Sytuacja nie jest jednak beznadziejna, ponieważ rynek finansowy ma w ofercie także pożyczki dla zadłużonych, które można uzyskać w instytucjach pozabankowych, także przez internet.

Szybkie kredyty dla osób zadłużonych

Zapotrzebowanie na produkty pozabankowe dla zadłużonych rośnie w tempie błyskawicznym, co ma związek z bardzo rygorystycznym podejściem banków do wniosków o przyznanie kredytu. W najgorszej sytuacji są osoby widniejące w bazach zadłużeń, które dla banków stają się kompletnie niewiarygodne. Nawet niezbyt istotny jest fakt, że sytuacja ma charakter przejściowy i właśnie kredyt może stać się swoistą trampoliną, która umożliwi szybkie odbicie się od dna finansowego. Negatywna weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów zawsze kończy się odmową uruchomienia linii kredytowej. Instytucje pozabankowe rządzą się trochę innymi prawami. Kwestia zadłużenia nie musi dyskwalifikować potencjalnego pożyczkobiorcy, a każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie.

Zadłużeni bez zdolności kredytowej nie są na straconej pozycji

Osoby borykające się z problemami finansowymi, które zostały wpisane do bazy dłużników w zasadzie nie mają zdolności kredytowej. Warto jednocześnie pamiętać, że naprawdę łatwo trafić do baz zadłużeń. Niekiedy wystarczy zapomnieć o zapłacie za media, o co przecież nietrudno w codziennej gonitwie między pracą a obowiązkami domowymi. Dla banków nie ma to żadnego znaczenia, ponieważ cała procedura kredytowa jest zależna od nienaruszalnego regulaminu i nie uwzględnia się uwarunkowań indywidualnych. W instytucjach pozabankowych jest zdecydowanie większa szansa na kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej, niekiedy procent pozytywnych decyzji dodania oferty do bazy serwisu wynosi aż 95%, jak ma to miejsce w przypadku naszego serwisu.

Wsparcie finansowe - nawet przy zajęciu przez komornika

Teoretycznie mogłoby się wydawać, że przy sporym zadłużeniu i jeszcze z zajęciem komorniczym nie ma w ogóle szans na jakikolwiek kredyt, ale i z takiej trudnej sytuacji jest wyjście. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem będzie pożyczka prywatna, którą można załatwić w wygodnej formie online. Nieocenioną pomocą służą platformy finansowe skupiające szeroko grono prywatnych inwestorów skłonnych udzielić kredytu osobom w bardzo trudnym położeniu finansowym, często mocno zadłużonych. Jedną z nich jest Concash. Inwestorów w zasadzie w ogóle nie interesuje źródło problemów finansowych ani też przeznaczenie pieniędzy, ale trzymanie się wcześniej uzgodnionego z pożyczkobiorcą harmonogramu spłat pożyczki. Wszystko można ustalić przez internet, zasady zostają spisane w formie umowy, a następnie dostarczone pożyczkobiorcy w bardzo wygodny sposób, czyli kurierem. Co ważne, od prywatnych inwestorów można otrzymać znacznie więcej pieniędzy w porównaniu z innymi instytucjami pozabankowymi.

O czym należy pamiętać?

Pierwsza kwestia dotyczy terminowości spłat, ale równie istotne będzie pamiętanie, aby nigdy nie brać żadnych pożyczek pochopnie. Każde zobowiązanie finansowe musi przecież zostać uregulowane. Warto również rozeznać się, jakie są dostępne oferty na rynku i dobrać odpowiednią dla siebie. W dzisiejszym natłoku informacji jest to nieco utrudnione zadanie. Jednak są serwisy takie jak nasz, które posiadają sporą bazę inwestorów, którzy mogą dokonać inwestycji w pożyczkę dla naszych klientów.

Pożyczki prywatne - szybko i na dogodnych warunkach

pozyczki-prywatne-szybko-i-na-dogodnych-warunkach.jpg

Wzięcie kredytu nie jest łatwe dla każdej osoby, która ma jakiekolwiek problemy finansowe. Należy wtedy liczyć się z odmową przyznania kredytu. Jedynym wyjściem z takiej sytuacji pozostają niekiedy rozwiązania od prywatnych pożyczkodaców, zwane również pożyczkami społecznościowymi.

Prywatne pożyczki – jaki to produkt finansowy?

To z pewnością interesująca alternatywa dla kredytów bankowych, zwłaszcza w przypadku osób zadłużonych, bez stałej umowy o pracę albo z fatalną historią kredytową. Pomocy nie udzieli żadna instytucja finansowa, ale prywatny inwestor, który w ten oryginalny sposób osiąga zyski na ściśle określonym oprocentowaniu. Co ważne, szybkie kredyty prywatne są korzystne zarówno dla pożyczkobiorcy, jak i pożyczkodawcy. Ten pierwszy może uzyskać kredyt na satysfakcjonujących warunkach, a pożyczkodawca zarobić więcej niż na lokatach bankowych, a przy tym mniej ryzykownie w stosunku do funduszy inwestycyjnych bądź zakupu akcji. Inwestorzy nie są stratni, wręcz przeciwnie. Widać wyraźnie, że zyskują obie strony. Oczywiście zawsze należy pamiętać o zabezpieczeniu swoich interesów poprzez zawarcie stosownej umowy na piśmie.

Gdzie szukać pożyczek społecznościowych?

Najpewniejszym sposobem na dotarcie do pozytywnie zweryfikowanych inwestorów będzie skorzystanie z serwisów pożyczkowych jak Concash posiadających własną bazę pożyczkodawców. W ten sposób nie tylko łatwo znaleźć odpowiednią ofertę, ale sam serwis daje gwarancję nadzoru bazy inwestorów (weryfikacja), a w razie jakichkolwiek komplikacji może pomóc rozwiązać zaistniały problem. Bardzo dużym ułatwieniem i atutem pożyczek prywatnych jest jednakże opcja bezpośredniego kontaktu pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, co pozwala szybko ustalić warunki konkretnej oferty, aby transakcja była jak najkorzystniejsza dla obu stron.

Nawet dla osób w trudnej sytuacji

O pożyczkę prywatną można się ubiegać w każdej sytuacji. To rozwiązanie z pewnością docenią osoby bez stałego zatrudnienia, którym trudno byłoby udokumentować regularne dochody, a tym samym dostać kredyt w banku. W zasadzie nie jest aż tak istotna kondycja finansowa pożyczkobiorców bądź inne zobowiązania kredytowe. Prywatny inwestor niekoniecznie też zajrzy do baz BIK i KRD, ponieważ najważniejsza jest umowa, która zawiera dokładny harmonogram spłat i to ona stanowi kluczowe zabezpieczenie interesów inwestora. To dlatego pożyczkodawcy niespecjalnie też interesują się scoringiem w Biurze Informacji Kredytowej albo rodzajem zadłużenia. Liczy się jedynie terminowa spłata pożyczki.

Szybkie i łatwe procedury

Każdy, kto kiedykolwiek starał się o kredyt wie, jak dużo trzeba dostarczyć dokumentów i jednocześnie poświęcić ogromną ilość czasu na załatwienie formalności. W przypadku pożyczek prywatnych procedury zostają ograniczone do niezbędnego minimum, praktycznie wszystko można załatwić przez internet i tym samym zaoszczędzić sporo cennego czasu. Dokładne wymogi są ustalane indywidualnie pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą, jednak zazwyczaj wystarczy polskie obywatelstwo, dowód tożsamości oraz numer konta bankowego, na który zostają przesłane pieniądze. Warto jeszcze podkreślić, że kwota może wynosić od kilkuset złotych wzwyż i w zasadzie nie ma limitu górnego. Tak naprawdę każdy musi sam rozważyć, jaki kredyt będzie w stanie spłacać bez problemu.

Czytaj więcej na temat:pieniądze, pożyczka, finanse, budżet domowy
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole