Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19347) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 10oC
Jutropogoda
17 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Prezydent spotkał się ze strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji

Dodano: 9.08.2018 12:57

Józef Nowicki spotkał się konińskimi strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji. 

Prezydent Józef Nowicki spotkał się dziś w Urzędzie Miejskim z Koninie z bohaterami ostatnich tygodni starszym ogniomistrzem Adamem Kaczorkiewiczem oraz starszym sekcyjnym Michałem Andrzejewskim, strażakami konińskiej Państwowej Straży Pożarnej, którzy wrócili właśnie ze Szwecji, gdzie brali udział w jednej z największych akcji gaszenia pożarów w Europie. 

– Opowieść o zmaganiach z żywiołem oraz gościnności i wdzięczności, z jaką się spotkali w Szwecji bardzo mnie poruszyła, ale też wywołała poczucie wielkiej dumy – mówi prezydent J. Nowicki. Podczas wizyty w urzędzie strażakom towarzyszył mł.bryg. Maciej Pilarski, p.o.zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Koninie.

  • Prezydent spotkał się ze strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji
  • Prezydent spotkał się ze strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:strażacy Konin,   strażacy Szwecja,   Józef Nowicki,  

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo chłopaki, brawo Wy.
Dodano: 9.08.2018 13:19    Przez: ~pikuś
Najlepiej się przyssać i robić sobie kampanie wyborczą. Wstyd.
Dodano: 9.08.2018 14:12    Przez: ~waku
Z artykułu wynika, że dwóch naszych Strażaków uczestniczyło w akcji gaśniczej w Szwecji, komendant tylko wypiął klatę po order ?
Dodano: 9.08.2018 16:11    Przez: ~Tak ?
Brawo chłopaki! Miły gest ze strony prezydenta.
Dodano: 9.08.2018 13:16    Przez: ~dumny strażak

KOMENTARZE

Brawo chłopaki! Miły gest ze strony prezydenta.
Dodano: 09.08.2018 13:16    Przez: ~dumny strażak
Przed wyborami sie tak gimnastykuje.
Dodano: 09.08.2018 17:22    Przez: ~Won komuchy!
O to chyba w UM zamontowanie klimatyzacje
Dodano: 10.08.2018 08:35    Przez: ~Ale
Brawo chłopaki, brawo Wy.
Dodano: 09.08.2018 13:19    Przez: ~pikuś
Który to Nowicki to wiem,ale którzy Ci dwaj bohaterowie to już nie...
Dodano: 09.08.2018 13:21    Przez: ~Jasio
Siedzą pierwszy od N Adam Kaczorkiewicz, Michał Andrzejewski.Dobra robota Adaś
Dodano: 09.08.2018 13:30    Przez: ~W
Najlepiej się przyssać i robić sobie kampanie wyborczą. Wstyd.
Dodano: 09.08.2018 14:12    Przez: ~waku
tylko trzech ich było?????
Dodano: 09.08.2018 14:15    Przez: ~strażakSam
nie czterech i pies ;)
Dodano: 09.08.2018 14:26    Przez: ~l.91
Z artykułu wynika, że dwóch naszych Strażaków uczestniczyło w akcji gaśniczej w Szwecji, komendant tylko wypiął klatę po order ?
Dodano: 09.08.2018 16:11    Przez: ~Tak ?
Czy gdyby w Koninie prezydentem był PiSior to spotkanie odbyłoby się w San Escobar ?
Dodano: 09.08.2018 14:33    Przez: ~Konstytucja
Upał daje ci się we znaki, jak zresztą każdemu lewakowi, a może za dużo lektury lewackiej "biblli" zw. konstytucją ?
Dodano: 09.08.2018 16:19    Przez: ~Prawy
Prawy PiSuarku jesteś tak głupi od upału ,że bijesz na łeb wypowiedź swojego PiSowskiego kolegi ,który bredził coś o dodatkowym opodatkowaniu bezdzietnych ludzi.To ile więcej musiałby płacić podatku dochodowego wasz guru Jareczek bezdzietny stary kawaler?
Dodano: 09.08.2018 18:26    Przez: ~Pycha i Szmal= PiS
Tylko oni znali język i mogli jechać
Dodano: 09.08.2018 14:34    Przez: ~Tłumacz
Ani kawy ani ciastka , nawet żadnej wody Josef nie postawił a przy nim szklaneczka !
Dodano: 09.08.2018 14:58    Przez: ~kusy
no jak to ? poczęstował strażaków cukrem prosto z cukiernicy, stoi przecież, tylko jak go wyjadać skoro łyżeczki brak?
Dodano: 09.08.2018 15:10    Przez: ~słodziak
A może kawa była po zdjęciach kusy? Do głowy Ci to nie przyszło? Cóż. Gorąco.
Dodano: 09.08.2018 15:27    Przez: ~Maby
Dokładnie, bohaterów czcić się powinno minimum szampanem,że o jakimś cieście nie wspomnę......a ta szklanka wody przy Nowickim to afront wobec tych strażaków...
Dodano: 10.08.2018 11:42    Przez: ~Obserwator nadwarciański
W tych lasach i miejscowościach w 1992 r. zbierałam jagody. A teraz co???
Dodano: 09.08.2018 15:32    Przez: ~Ania
A teraz liczysz szweckie korony, no i z kręgosłupem już masz problemy.
Dodano: 09.08.2018 16:14    Przez: ~Ania z Zielonego Wzgórza
1 z 2
12>>