Dzisiaj jest wtorek 23 października 2018, imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21318) SPORT FORUM FIRMY (5245) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 10oC
Jutropogoda
9 / 5oC
Pojutrzepogoda
11 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radni miast i gmin będą decydować o przyszłości ma ... (15)Kochowo. Wypadek trzech samochodów osobowych we mg ... (17)

Prezydent spotkał się ze strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji

Dodano: 9.08.2018 12:57

Józef Nowicki spotkał się konińskimi strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji. 

Prezydent Józef Nowicki spotkał się dziś w Urzędzie Miejskim z Koninie z bohaterami ostatnich tygodni starszym ogniomistrzem Adamem Kaczorkiewiczem oraz starszym sekcyjnym Michałem Andrzejewskim, strażakami konińskiej Państwowej Straży Pożarnej, którzy wrócili właśnie ze Szwecji, gdzie brali udział w jednej z największych akcji gaszenia pożarów w Europie. 

– Opowieść o zmaganiach z żywiołem oraz gościnności i wdzięczności, z jaką się spotkali w Szwecji bardzo mnie poruszyła, ale też wywołała poczucie wielkiej dumy – mówi prezydent J. Nowicki. Podczas wizyty w urzędzie strażakom towarzyszył mł.bryg. Maciej Pilarski, p.o.zastępcy Komendanta Miejskiego PSP w Koninie.

  • Prezydent spotkał się ze strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji
  • Prezydent spotkał się ze strażakami, którzy gasili pożary w Szwecji

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:strażacy Konin,   strażacy Szwecja,   Józef Nowicki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo chłopaki, brawo Wy.
Dodano: 9.08.2018 13:19    Przez: ~pikuś
Najlepiej się przyssać i robić sobie kampanie wyborczą. Wstyd.
Dodano: 9.08.2018 14:12    Przez: ~waku
Z artykułu wynika, że dwóch naszych Strażaków uczestniczyło w akcji gaśniczej w Szwecji, komendant tylko wypiął klatę po order ?
Dodano: 9.08.2018 16:11    Przez: ~Tak ?
Brawo chłopaki! Miły gest ze strony prezydenta.
Dodano: 9.08.2018 13:16    Przez: ~dumny strażak

KOMENTARZE

Brawo chłopaki! Miły gest ze strony prezydenta.
Dodano: 09.08.2018 13:16    Przez: ~dumny strażak
Przed wyborami sie tak gimnastykuje.
Dodano: 09.08.2018 17:22    Przez: ~Won komuchy!
O to chyba w UM zamontowanie klimatyzacje
Dodano: 10.08.2018 08:35    Przez: ~Ale
Brawo chłopaki, brawo Wy.
Dodano: 09.08.2018 13:19    Przez: ~pikuś
Który to Nowicki to wiem,ale którzy Ci dwaj bohaterowie to już nie...
Dodano: 09.08.2018 13:21    Przez: ~Jasio
Siedzą pierwszy od N Adam Kaczorkiewicz, Michał Andrzejewski.Dobra robota Adaś
Dodano: 09.08.2018 13:30    Przez: ~W
Najlepiej się przyssać i robić sobie kampanie wyborczą. Wstyd.
Dodano: 09.08.2018 14:12    Przez: ~waku
tylko trzech ich było?????
Dodano: 09.08.2018 14:15    Przez: ~strażakSam
nie czterech i pies ;)
Dodano: 09.08.2018 14:26    Przez: ~l.91
Z artykułu wynika, że dwóch naszych Strażaków uczestniczyło w akcji gaśniczej w Szwecji, komendant tylko wypiął klatę po order ?
Dodano: 09.08.2018 16:11    Przez: ~Tak ?
Czy gdyby w Koninie prezydentem był PiSior to spotkanie odbyłoby się w San Escobar ?
Dodano: 09.08.2018 14:33    Przez: ~Konstytucja
Upał daje ci się we znaki, jak zresztą każdemu lewakowi, a może za dużo lektury lewackiej "biblli" zw. konstytucją ?
Dodano: 09.08.2018 16:19    Przez: ~Prawy
Prawy PiSuarku jesteś tak głupi od upału ,że bijesz na łeb wypowiedź swojego PiSowskiego kolegi ,który bredził coś o dodatkowym opodatkowaniu bezdzietnych ludzi.To ile więcej musiałby płacić podatku dochodowego wasz guru Jareczek bezdzietny stary kawaler?
Dodano: 09.08.2018 18:26    Przez: ~Pycha i Szmal= PiS
Tylko oni znali język i mogli jechać
Dodano: 09.08.2018 14:34    Przez: ~Tłumacz
Ani kawy ani ciastka , nawet żadnej wody Josef nie postawił a przy nim szklaneczka !
Dodano: 09.08.2018 14:58    Przez: ~kusy
no jak to ? poczęstował strażaków cukrem prosto z cukiernicy, stoi przecież, tylko jak go wyjadać skoro łyżeczki brak?
Dodano: 09.08.2018 15:10    Przez: ~słodziak
A może kawa była po zdjęciach kusy? Do głowy Ci to nie przyszło? Cóż. Gorąco.
Dodano: 09.08.2018 15:27    Przez: ~Maby
Dokładnie, bohaterów czcić się powinno minimum szampanem,że o jakimś cieście nie wspomnę......a ta szklanka wody przy Nowickim to afront wobec tych strażaków...
Dodano: 10.08.2018 11:42    Przez: ~Obserwator nadwarciański
W tych lasach i miejscowościach w 1992 r. zbierałam jagody. A teraz co???
Dodano: 09.08.2018 15:32    Przez: ~Ania
A teraz liczysz szweckie korony, no i z kręgosłupem już masz problemy.
Dodano: 09.08.2018 16:14    Przez: ~Ania z Zielonego Wzgórza
1 z 2
12>>