Dzisiaj jest sobota 25 maja 2019, imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19454) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 9oC
Jutropogoda
15 / 13oC
Pojutrzepogoda
20 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Spławie. Zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba z ... (3)Rokitnikowy projekt się rozwija. Kolejne krzewy na ... (9)

Konin. Napadł na kobiety po zmroku. Co się działo przy Szpitalnej?

Dodano: 21.08.2018 14:44

W minionym tygodniu doszło do napaści na kobiety w pobliżu przystanku przy ul. Szpitalnej w starym Koninie.

Do napaści doszło 16 sierpnia po zmroku, około godz. 21.00. - Mężczyzna zaatakował kobietę, gdy wracała ze spaceru z psem. Pobił i pogonił psa. Następnie zaciągnął kobietę za busa, obezwładnił i próbował zgwałcić. Ofiara krzyczała i prosiła o pomoc. W tym czasie kilka osób wysiadało z autobusu i przechodziło obok – czytamy w przesłanej do nas interwencji. - Wśród tych kilku osób, które słyszały wołanie o pomoc, była dziewczyna. Bez wahania podbiegła, aby sprawdzić, co się dzieje. Zaczęła krzyczeć. W tym czasie ofierze udało się wyrwać i uciec. Wtedy zaatakowana została dziewczyna. Krzyk usłyszał mężczyzna, który wybiegł z domu, by sprawdzić co się dzieje. Policję wezwali przechodnie. 

Zatrzymanie 23-latka na „gorącym uczynku” potwierdza konińska policja. Za „inną czynność seksualną” wobec dwóch kobiet otrzymał areszt na 3 miesiące. Dalej sprawę prowadzi konińska prokuratura. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:napaść na kobietę,   policja Konin,   prokuratura,  

POPULARNE KOMENTARZE

Gratuluje tym wszystkim osobom, które "wysiadały z autobusu i przechodziły obok". Piękna postawa. Bardzo Wam współczuje poziomu empatii i mam nadzieję, że jak usłyszycie o tej sytuacji to spalicie się ze wstydu.
Dodano: 21.08.2018 15:04    Przez: ~Kasia
podac imie nazwisko niech wszyscy wiedza i uwazaja na niego
Dodano: 21.08.2018 15:58    Przez: ~koninianka
I bardzo dobze zrobily zrobilbym to samo co one a dlatego ze 3 lata temu wyciagnolem z wody dziewczyne ktora sie topila nikt nie wskoczyl oprocz mnie poczym dostalem od niej w twaz niby za to ze ja po piersiach macalem . Taka zeczywistosc przykra niestety
Dodano: 21.08.2018 15:10    Przez: ~Michal
Ze zdjęciem
Dodano: 21.08.2018 16:04    Przez: ~Gość+
a na Zatorzu co ostatnio w sylwestra było? może napiszesz o dresiarzach na haju i nożownikach?
Dodano: 21.08.2018 15:42    Przez: ~zibi

KOMENTARZE

Co oni tu za brednie wypisuja pomoglo jej dwoch chlopakow z tego co wiem to mieszkaja w starym Koninie brawoooo dla wasssss uratowaliscie dziewczynke
Dodano: 21.08.2018 17:53    Przez: ~Mala
Brawo dla tych dwoch chlopakow malo jest takich odwaznych szacunek panowie
Dodano: 21.08.2018 18:42    Przez: ~Bogdan
Pamiętaj,gdy ktoś Cię irytuje,to musisz użyć 20 mięśni żeby wykrzywić twarz, a tylko 4 żeby wziąć zamach i trzasnąć go w mordę!
Dodano: 21.08.2018 21:28    Przez: ~kocham Pn
Dopalacze biorą 1 miejsce , małolaty lepiej trzepcie sobie w łazience ! Kamień góra hahaha miasto zombi . Narkomania .pozamykać tych dilerów domestosu !!!!!
Dodano: 21.08.2018 22:12    Przez: ~Kot
Dopalacze biorą 1 miejsce . Małolaty trzepcie wacka sobie w łazience . Miasto zombi , narkomania .pozamykać tych dilerów domestosu
Dodano: 21.08.2018 22:13    Przez: ~Kot
To musiał być jakiś młody, łażą takie łajzy po mieście i zaczepiają a nawet napadają na słabszych i kobiety. Powinny być większe kary .
Dodano: 21.08.2018 22:20    Przez: ~kodeks
Ludzie z konina to patole nie umia sie zachować i pomuc tylko dobrzy w gebie 😄😄😄😄 i ublizac innym
Dodano: 21.08.2018 22:28    Przez: ~xxx
co to za śmieć
Dodano: 21.08.2018 22:41    Przez: ~f
Pn, szczególnie twój czas jest cenny - przy komputerze.
Dodano: 22.08.2018 16:34    Przez: ~Wiola
Co za ludzie....jak można olac krzyki jak ktoś woła o pomoc...życzę im by coś takiego przeżyli i też żeby im nikt nie pomógł. Moja ulica taka spokojna a nagle takie rzeczy.
Dodano: 21.08.2018 22:48    Przez: ~16.
Ani trzeciemu....
Dodano: 22.08.2018 16:35    Przez: ~Pn
Wszyscy wszystko widzieli i słyszeli ale nie zareagowali Brawo brawo brawo ! Nie wstyd Wam? Czytajcie z uwagą co jest napisane w artykule. Dziewczynka pomaga kobiecie bo inni olali temat ( jedna Pani na miejscu zeznała, że slyszala ale myślała ze to dzieci bawią sie za busem). Kiedy tej pierwszej udało się uciec zaatakował dziewczynkę i wówczas zjawili się chlopacy i pan od rolet.
Dodano: 22.08.2018 00:17    Przez: ~fubh
2 z 4
<<1234>>