Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19502) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Konin. Napadł na kobiety po zmroku. Co się działo przy Szpitalnej?

Dodano: 21.08.2018 14:44

W minionym tygodniu doszło do napaści na kobiety w pobliżu przystanku przy ul. Szpitalnej w starym Koninie.

Do napaści doszło 16 sierpnia po zmroku, około godz. 21.00. - Mężczyzna zaatakował kobietę, gdy wracała ze spaceru z psem. Pobił i pogonił psa. Następnie zaciągnął kobietę za busa, obezwładnił i próbował zgwałcić. Ofiara krzyczała i prosiła o pomoc. W tym czasie kilka osób wysiadało z autobusu i przechodziło obok – czytamy w przesłanej do nas interwencji. - Wśród tych kilku osób, które słyszały wołanie o pomoc, była dziewczyna. Bez wahania podbiegła, aby sprawdzić, co się dzieje. Zaczęła krzyczeć. W tym czasie ofierze udało się wyrwać i uciec. Wtedy zaatakowana została dziewczyna. Krzyk usłyszał mężczyzna, który wybiegł z domu, by sprawdzić co się dzieje. Policję wezwali przechodnie. 

Zatrzymanie 23-latka na „gorącym uczynku” potwierdza konińska policja. Za „inną czynność seksualną” wobec dwóch kobiet otrzymał areszt na 3 miesiące. Dalej sprawę prowadzi konińska prokuratura. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:napaść na kobietę,   policja Konin,   prokuratura,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Gratuluje tym wszystkim osobom, które "wysiadały z autobusu i przechodziły obok". Piękna postawa. Bardzo Wam współczuje poziomu empatii i mam nadzieję, że jak usłyszycie o tej sytuacji to spalicie się ze wstydu.
Dodano: 21.08.2018 15:04    Przez: ~Kasia
podac imie nazwisko niech wszyscy wiedza i uwazaja na niego
Dodano: 21.08.2018 15:58    Przez: ~koninianka
I bardzo dobze zrobily zrobilbym to samo co one a dlatego ze 3 lata temu wyciagnolem z wody dziewczyne ktora sie topila nikt nie wskoczyl oprocz mnie poczym dostalem od niej w twaz niby za to ze ja po piersiach macalem . Taka zeczywistosc przykra niestety
Dodano: 21.08.2018 15:10    Przez: ~Michal
Ze zdjęciem
Dodano: 21.08.2018 16:04    Przez: ~Gość+
a na Zatorzu co ostatnio w sylwestra było? może napiszesz o dresiarzach na haju i nożownikach?
Dodano: 21.08.2018 15:42    Przez: ~zibi

KOMENTARZE

Co oni tu za brednie wypisuja pomoglo jej dwoch chlopakow z tego co wiem to mieszkaja w starym Koninie brawoooo dla wasssss uratowaliscie dziewczynke
Dodano: 21.08.2018 17:53    Przez: ~Mala
Brawo dla tych dwoch chlopakow malo jest takich odwaznych szacunek panowie
Dodano: 21.08.2018 18:42    Przez: ~Bogdan
Pamiętaj,gdy ktoś Cię irytuje,to musisz użyć 20 mięśni żeby wykrzywić twarz, a tylko 4 żeby wziąć zamach i trzasnąć go w mordę!
Dodano: 21.08.2018 21:28    Przez: ~kocham Pn
Dopalacze biorą 1 miejsce , małolaty lepiej trzepcie sobie w łazience ! Kamień góra hahaha miasto zombi . Narkomania .pozamykać tych dilerów domestosu !!!!!
Dodano: 21.08.2018 22:12    Przez: ~Kot
Dopalacze biorą 1 miejsce . Małolaty trzepcie wacka sobie w łazience . Miasto zombi , narkomania .pozamykać tych dilerów domestosu
Dodano: 21.08.2018 22:13    Przez: ~Kot
To musiał być jakiś młody, łażą takie łajzy po mieście i zaczepiają a nawet napadają na słabszych i kobiety. Powinny być większe kary .
Dodano: 21.08.2018 22:20    Przez: ~kodeks
Ludzie z konina to patole nie umia sie zachować i pomuc tylko dobrzy w gebie 😄😄😄😄 i ublizac innym
Dodano: 21.08.2018 22:28    Przez: ~xxx
co to za śmieć
Dodano: 21.08.2018 22:41    Przez: ~f
Pn, szczególnie twój czas jest cenny - przy komputerze.
Dodano: 22.08.2018 16:34    Przez: ~Wiola
Co za ludzie....jak można olac krzyki jak ktoś woła o pomoc...życzę im by coś takiego przeżyli i też żeby im nikt nie pomógł. Moja ulica taka spokojna a nagle takie rzeczy.
Dodano: 21.08.2018 22:48    Przez: ~16.
Ani trzeciemu....
Dodano: 22.08.2018 16:35    Przez: ~Pn
Wszyscy wszystko widzieli i słyszeli ale nie zareagowali Brawo brawo brawo ! Nie wstyd Wam? Czytajcie z uwagą co jest napisane w artykule. Dziewczynka pomaga kobiecie bo inni olali temat ( jedna Pani na miejscu zeznała, że slyszala ale myślała ze to dzieci bawią sie za busem). Kiedy tej pierwszej udało się uciec zaatakował dziewczynkę i wówczas zjawili się chlopacy i pan od rolet.
Dodano: 22.08.2018 00:17    Przez: ~fubh
2 z 4
<<1234>>