Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19495) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 16oC
Jutropogoda
24 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Wymiana Ciepła w Kole. Wieszaki na ubrania w czterech punktach

Dodano: 7.01.2019 14:20
Źródło: LM.pl

Wieszaki z ciepłymi ubraniami stanęły w czterech miejscach w Kole. Pilotażowa akcja potrwa do końca marca.

Środowiskowy Dom Samopomocy i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kole przyłączyły się do ogólnopolskiej akcji „Wymiana Ciepła”. Zgodnie z jej założeniami, w dostępnych miejscach stanąć mają wieszaki dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. W Kole wybrano cztery lokalizacje. Trzy pierwsze są przy kolskich parafiach, a jedna przy stołówce MOPS przy ul. Dąbskiej.

Organizatorzy liczą, że mieszkańcy Koła, zarówno osoby dorosłe jak i młodzież, przejrzą szafy oraz strychy i przyniosą zbędną odzież zimową, nadającą się do dalszego użytkowania. Mile widziane są kurtki, płaszcze, polary, swetry, a także czapki, szaliki i rękawiczki. Z ubrań będą mogły korzystać osoby potrzebujące.

Akcja trwa do 31 marca. Jeśli będzie zainteresowanie tego typu formą pomocy, organizatorzy zapewniają o jej kontynuacji w przyszłym roku.

fot. ŚDS Koło

  • Wymiana Ciepła w Kole. Wieszaki na ubrania w czterech punktach
  • Wymiana Ciepła w Kole. Wieszaki na ubrania w czterech punktach
  • Wymiana Ciepła w Kole. Wieszaki na ubrania w czterech punktach
  • Wymiana Ciepła w Kole. Wieszaki na ubrania w czterech punktach

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

bardzo ladny pomysl
Dodano: 7.01.2019 15:14    Przez: ~hjkljhv
Super pomysł!! Pogratulować pomysłodawcą!
Dodano: 7.01.2019 15:12    Przez: ~K.

KOMENTARZE

Super pomysł!! Pogratulować pomysłodawcą!
Dodano: 07.01.2019 15:12    Przez: ~K.
Pomysłodawcom, ludzie do szkoły uczcie się języka polskiego.
Dodano: 07.01.2019 18:19    Przez: ~Polonistka
bardzo ladny pomysl
Dodano: 07.01.2019 15:14    Przez: ~hjkljhv
Czy pomysł może być ładny ?
Dodano: 07.01.2019 16:10    Przez: ~Dobry albo zły
Uczcie się języka polskiego, naprawdę warto, brzydzi się czytać większość zamieszczanych wpisów, czy piszący są Polakami ?
Dodano: 07.01.2019 18:25    Przez: ~Polonistka
Prawdziwymi Polakami.
Dodano: 08.01.2019 11:08    Przez: ~912
Wymiana Ciepła w Kole ? Co autor/ka miał na myśli ?
Dodano: 07.01.2019 18:27    Przez: ~Polonistka
Ja wymienniki ciepła mam u siebie i sobie ciepło wymieniam. Przykładem może być chłodnica samochodowa, podgrzewacz wody lub grzejnik.
Dodano: 08.01.2019 11:12    Przez: ~912
Ja tam tylko i wyłącznie zaopatruje się w ciuchy w lumpeksach, lubie nosić na sobie ciuchy po niemieckich nieboszczykach.
Dodano: 07.01.2019 18:55    Przez: ~Pn.
haha. wiecej socjalu!!! wiecej!!!
Dodano: 08.01.2019 06:28    Przez: ~patola
Internauci kiedyś może znajdzicie się w sytuacji ze taka pomoc wiele wam da. Pn jesteś jakimś bogate mądrym wszystko siedzącym człowiekiem?? A pani polonistka musi sie czerpiąc pisowni?? Idea swietna a tym którzy nie maja co robić tylko siedzą i bezsensu komentują radzie zrobić cos dobrego dla drugiego człowieka
Dodano: 08.01.2019 09:48    Przez: ~ja
a potrzebujący nie dostaną bo przyjadą ludzie i pozabierają do lumpeksów
Dodano: 08.01.2019 12:23    Przez: ~zyx
Oczywiście, że przyjdą ludzie i zabiorą do lumpeksów. Polak w świecie słynie ze spryciarstwa i kombinatorstwa jak mało kto
Dodano: 09.01.2019 13:52    Przez: ~Romuś
No gdzie tu Konin ?? Czy też ma coś takiego ??? Jeśli tak to podajcie gdzie !!!
Dodano: 08.01.2019 14:23    Przez: ~Niki
Konin czegoś takiego nie musi. W Koaninie prosty robotniak zarabia 3 tysiące, a urzędniak 6 tysiące, radny 8 tysięcy, to po co nam żebrać ?
Dodano: 08.01.2019 22:09    Przez: ~Pn
Pani Polonistka nie pisała nigdy komentarza w telefonie? A li tylko na klawiaturze komputera?? Widać, że chyba nie... Nie mniej jednak nadal uważam, że pomysł super! I nadal gratuluję pomysłodawcom tej akcji...a Pani Polonistka pewnie na emeryturze już...nie ma kogo pouczać to na forum się czepia... Zdrowia i sokolego oka ;)
Dodano: 09.01.2019 21:13    Przez: ~K.
pomysł trafiony - tylko wykonanie nie do końca - te rzeczy powinny być przechowywane w pomieszczeniach zamkniętych, bo tak to zawilgotnieją i na nic się zdają