Dzisiaj jest wtorek 20 sierpnia 2019, imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19027) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
19 / 19oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Wyszedł z klubu i zaginął. Policja poszukuje 19-latka z Turku

Dodano: 21.01.2019 15:28
Źródło: LM.pl

Poznańska policja poszukuje 19-letniego Michała Rosiaka z Turku. Chłopak zaginął w Poznaniu.

Michał Rosiak mieszka i studiuje w Poznaniu. W nocy z czwartku na piątek ( 17/18 stycznia) pochodzący z Turku młody mężczyzna bawił się ze znajomymi w jednym z poznańskich klubów na Starym Rynku. Wyszedł z niego sam o godz. 0:54, ale do domu na Nowym Mieście nie dotarł.

- Ostatni ślad urywa się na przystanku autobusowym przy ul. Szelągowskiej, koło dworca kolejowego i autobusowego Poznań Garbary. Tam, w piątek nad ranem został znaleziony telefon komórkowy zaginionego – informuje Maciej Święcichowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Od piątku Michała Rosiaka szuka kilkudziesięciu policjantów. Mundurowi są w posiadaniu nagrań z monitoringu, odtworzyli całą drogę jaką pokonał po wyjściu z klubu. Ostatnie kamery zarejestrowały go 100 metrów od przystanku, na którym znaleziono telefon. Funkcjonariusze z poznańskiej policji przeszukują m.in. brzeg Warty i Cytadelę. W akcji bierze udział oddział konny i funkcjonariusze z komisariatu wodnego. Do poszukiwań wykorzystywany jest również dron.

Michał Rosiak ma 188 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był na czarno, a na kurtce miał biały napis „New Balance”. Osoby, które widziały 19-latka lub posiadają informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt pod numerami telefonów: (61) 841-23-11, lub 112.

fot. KWP Poznań

  • Wyszedł z klubu i zaginął. Policja poszukuje 19-latka z Turku
  • Wyszedł z klubu i zaginął. Policja poszukuje 19-latka z Turku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Moderatora chyba fantazja za bardzo poniosła, bo skasował większość komentarzy, które nie były obraźliwe, a zostawił tylko wybrane. Gratuluję zapału, szkoda jednocześnie, że nie starcza Wam go już na moderowanie forum, które jest tak bardzo zawalone politycznym spamem, obelgami i reklamami do innych stron, że nie ma tam już miejsca na normalną dyskusję. Brawo LM!
Dodano: 21.01.2019 17:55    Przez: ~R
I dobrze! Nikt nie zdaje sobie sprawy co czuje rodzina tego chłopaka i napewno fajnie im się będzie czytać beznadziejne komentarze, które wiążą się z ocenianiem go a przecież nie znacie go i nikt nie wie jaki jest i przede wszystkim co się stało więc nie rysujcie sobie historii. Wielce czyści, nieskazitelni, bez skazy, idealni się znalezli.
Dodano: 21.01.2019 16:03    Przez: ~😠
Mam nadzieje, że wkrótce się odnajdzie, czego z całego serca życzę i trzymam kciuki.
Dodano: 21.01.2019 20:43    Przez: ~też rodzic
Szanowni Rodzice Michała. W ostatnim czasie studenci politechniki w Poznaniu skarżą się na znaczne problemy z uzyskaniem zaliczeń oraz bardzo niską zdawalność egzaminów. Na niektórych kierunkach ta zdawalność to 10 -15 %. Egzaminy komisyjne i "warunki" to chleb powszedni, a buta i arogancja - wszechobecne. Wiem, bo dotyczyło to mojego dziecka oraz dzieci moich znajomych. Może Michał potrzebuje jakiegoś sygnału od Was? Próbować trzeba wszystkiego. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie.
Dodano: 21.01.2019 21:52    Przez: ~też rodzic
@Nauczyciel życia Nie zesraj się kolego z tymi swoimi mądrościami za dychę.Po pierwsze - są studia i są "studia", więc pieprzenie o tym, że studia to marnowanie czasu bez rozróżnienia o jakich mowa to głupie gadanie osła, który żadnych nie skończył.Po drugie - o ile masz jakąś swoją firmę, to zapewne kolejny koniński Januszex sp.z.o.o. gdzie za najniższą krajową nikt ogarnięty nawet nie zajrzy, nie mówiąc już o nieprzyjemności obcowania z kimś takim jak ty (celowo z małej).Po trzecie - daj sobie spokój z tymi swoimi mądrościami
Dodano: 21.01.2019 18:45    Przez: ~Nauczyciel baranów

KOMENTARZE

Tak się kończą nocne eskapady. Zamiast skupić się na nauce....
Dodano: 21.01.2019 15:43    Przez: ~Pn
Młodzi to powinni do kosciola chodzic i się w ogole wiecej na parafi udzielać
Dodano: 21.01.2019 16:03    Przez: ~Pn
Nie chodzi o udzielanie sie na parafiach. Jest czas na naukę i czas ma zabawe. A w duzych miastach, jak zycie pojazuje, chodzenie samemi po nocach jest niebezpieczne. Poza tym bawic sie mozna nie tylko w taki sposob...
Dodano: 21.01.2019 20:25    Przez: ~Pn
przecież są ferie... prawda, czas wolny, dlatego normalny nastolatek wyszedł do klubu ze znajomymi, co w tym dziwnego??? :( "młody" mam nadzieję, że szybko się znajdziesz!!!
Dodano: 22.01.2019 08:48    Przez: ~BIGGI
@BIGGI - Ewa Tylman też wyszła ze znajomymi do klubu na zabawę i miłe spędzenie czasu...
Dodano: 22.01.2019 10:13    Przez: ~Pn
zaginął 9 godzin temu, przecież on jeszcze nie wytrzeźwiał :D
Dodano: 26.01.2019 10:12    Przez: ~gggg
Gdy idziesz ze znajomymi do klubu to nigdy nie znikniesz bez śladu. W razie kłopotów oni zaopiekują się Tobą. Co innego , gdy Tobie tylko wydaje się , że to ,, dobrzy znajomi,, a tak naprawdę to egoistyczne lumpy, to wtedy kłopoty murowane. Liczenie na współtowarzysza u którego występują anomalia psychiczne w głowie to też bardzo poważny błąd .
Dodano: 27.02.2019 09:07    Przez: ~Wiem co szy
Trzeba działać szybko, pomoże jasnowidz Jackowski
Dodano: 21.01.2019 16:23    Przez: ~Tata
A może detektyw Krzysztof Rutkowski ?
Dodano: 21.01.2019 19:02    Przez: ~Sherlock Holmes
Ładny, przystojny chłopak
Dodano: 21.01.2019 16:37    Przez: ~ZZ
trafił pewnie na samca Alfa :D
Dodano: 26.01.2019 10:13    Przez: ~gggggg
Moderatora chyba fantazja za bardzo poniosła, bo skasował większość komentarzy, które nie były obraźliwe, a zostawił tylko wybrane. Gratuluję zapału, szkoda jednocześnie, że nie starcza Wam go już na moderowanie forum, które jest tak bardzo zawalone politycznym spamem, obelgami i reklamami do innych stron, że nie ma tam już miejsca na normalną dyskusję. Brawo LM!
Dodano: 21.01.2019 17:55    Przez: ~R
Masz kolego rację w kwestii forum w dziale WĘDKARSTWO tam moderatorzy powinni wykazać swój kunszt,tam dopiero artyści dają popis- rewelacja-,
Dodano: 21.01.2019 19:05    Przez: ~a(0)
Cenzura na LM-ie gorsza niż za czasów głębokiej komuny.
Dodano: 22.01.2019 12:11    Przez: ~Co za portal ?
Rodzice cezko pracują a synalek baluje...a nie łaska w weekend dojechać do domu pomoc w domu...albo w gospodarstwie ..? A tu sie udaje żaka ...
Dodano: 21.01.2019 18:27    Przez: ~wozny
Studia to zabawa... Na rok sa moze z 3 osoby ktore bym zatrudnil w swojej firmie reszta do lopaty na Syberii najzwyzej.. Studia to przeciaganie dorosłosci, marnowanie czasu, zarabia sie po 3-5 latach w zawodzie x jesli ktos konczy studia zacznie zarabiac po 30 gdzie juz tak naprawde jest malo czasu na prace poniewaz przychodza inne obowiazki. Jesli ktos ma 18-19 lat i pojedzie za granice do roboty wraca po 3 latach i ma 200k w kieszeni wie jak ciezko trzeba zarabiac zna obcy jezyk. Mozesz otworzyc biznes pod te 200k dostac milion kredytu albo kupic mieszkanie zaczac budowac dom i chodzic normalnie do roboty ktora Ciebie rozwija i zaocznie konczyc studia, Jesli natomist idziesz na studia to mam 24 lata nie masz nic zaczynasz zarabiac 2k a obietnice po studiach sa jak organizuje wyklady po 10k dla kogos kto ma mgr myslisz ze sie czegos dorobisz a tu po studiach nadal mieszkac z innymi albo w pokoju majac 26 lat... Powinines juz miec rodzine a Ty nie potrafisz utrzymac siebie
Dodano: 21.01.2019 18:35    Przez: ~Nauczyciel zycia
@Nauczyciel życia Nie zesraj się kolego z tymi swoimi mądrościami za dychę.Po pierwsze - są studia i są "studia", więc pieprzenie o tym, że studia to marnowanie czasu bez rozróżnienia o jakich mowa to głupie gadanie osła, który żadnych nie skończył.Po drugie - o ile masz jakąś swoją firmę, to zapewne kolejny koniński Januszex sp.z.o.o. gdzie za najniższą krajową nikt ogarnięty nawet nie zajrzy, nie mówiąc już o nieprzyjemności obcowania z kimś takim jak ty (celowo z małej).Po trzecie - daj sobie spokój z tymi swoimi mądrościami
Dodano: 21.01.2019 18:45    Przez: ~Nauczyciel baranów
@Nauczyciel zycia - wraz,z wykształceniem czlowiek sie rozwija. Nie rozwija sie od harowy u niemca tyrajac po 12 godzin.
Dodano: 21.01.2019 20:31    Przez: ~Pn
Młodzi mają prawo się bawić nauka i zabawa wy nie pamiętacie jak to było
Dodano: 22.01.2019 10:12    Przez: ~Goska
@Goska - taaa, my nic nie pamiętamy... Bo bawiliśmy się z głową?
Dodano: 22.01.2019 10:16    Przez: ~Pn
Szkoda chłopaka, współczuję rodzicom tego czekania. Oby się znalazł cały u zdrowy choć przeraża mnie ta Warta blisko miejsca gdzie monitoring go namierzył po raz ostatni...
Dodano: 21.01.2019 18:31    Przez: ~Emily
oby tylko nie wpadli na pomysł z Rutkowskim w roli głównej
Dodano: 21.01.2019 19:04    Przez: ~x.y.z.
Mam nadzieje, że wkrótce się odnajdzie, czego z całego serca życzę i trzymam kciuki.
Dodano: 21.01.2019 20:43    Przez: ~też rodzic
Trzymaj kciuki, kciuki pomogą ?
Dodano: 22.01.2019 12:14    Przez: ~Pogański kraj
Szanowni Rodzice Michała. W ostatnim czasie studenci politechniki w Poznaniu skarżą się na znaczne problemy z uzyskaniem zaliczeń oraz bardzo niską zdawalność egzaminów. Na niektórych kierunkach ta zdawalność to 10 -15 %. Egzaminy komisyjne i "warunki" to chleb powszedni, a buta i arogancja - wszechobecne. Wiem, bo dotyczyło to mojego dziecka oraz dzieci moich znajomych. Może Michał potrzebuje jakiegoś sygnału od Was? Próbować trzeba wszystkiego. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się szczęśliwie.
Dodano: 21.01.2019 21:52    Przez: ~też rodzic
Też rodzicu, pamiętaj, że nie każdy student musi zostać magistrem czy inżynierem, pamiętaj, że nie każdy uczeń musi zdać maturę. Cieszcie się, że sá te warunki, bo niejedno wykształcone dziecko zakończyło studiowanie na pierwszym semestrze czy roku
Dodano: 22.01.2019 06:41    Przez: ~Też ojczym
@też rodzic - może niech zaczną się uczyć a nie liczą na to, że wystarczy chodzić na zajęcia i studia zaliczone...
Dodano: 22.01.2019 07:42    Przez: ~Pn
@Też ojczym - dokładnie.
Dodano: 22.01.2019 07:42    Przez: ~Pn
Czyżby powtórka z rozrywki z Ewą Tylman? Oby nie