Dzisiaj jest piątek 23 sierpnia 2019, imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19090) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 18oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Piłkarska kolejka: Sokół podejmie największy zawód ... (0)W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)

Z nocnym bólem zęba pomocy trzeba będzie szukać w Turku

Dodano: 22.01.2019 11:32
Źródło: LM.pl

Koniec stomatologicznej pomocy doraźnej w Koninie. Od 1 lutego z bólem zęba wieczorami i w święta trzeba będzie jeździć do Turku.

Od 2011 roku do tej pory pomoc doraźną w zakresie stomatologii można było otrzymać w szpitalu przy ul. Wyszyńskiego w Koninie. Na skutek wypowiedzenia umowy przez dotychczasową placówkę Wielkopolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił konkurs ofert na świadczenie tych usług na terenie subregionu konińskiego. Jak informuje Magdalena Rozumek, p.o. rzecznika OW NFZ w wyniku konkursu umowę zawarto z placówką Hollywood AM Błaszczyk sp. j. Zlokalizowaną przy ul. Armii Krajowej w Turku.

- Również w Turku, w tej samej lokalizacji, od 1 lutego pacjenci będą mogli korzystać ze świadczeń w zakresie chirurgii stomatologicznej. Do tej pory w subregionie konińskim nie było placówki udzielającej świadczeń w tym zakresie, a pacjenci musieli dojeżdżać do Kalisza lub Poznania – informuje Magdalena Rozumek.

Z pomocy doraźnej stomatologicznej w Koninie pacjenci mogą korzystać jeszcze tylko do 31 stycznia.

fot. google.pl

  • Z nocnym bólem zęba pomocy trzeba będzie szukać w Turku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Konin coraz bardziej upada, co na to Prezydent Konina ? Dobrze, że do Turku, a nie do Szczecina czy Rzeszowa.
Dodano: 22.01.2019 11:57    Przez: ~PO wam da
Całe szczęście że w Turku, przecież dla dobra klienta można było takie pogotowie stomatologiczne zorganizować dla subregionu konińskiego np w Wągrowcu. Zanim pacjent by dojechał to wcześniej ząb przestałby boleć a NFZ swoje zrobił, więc nie powinno być pretensji.
Dodano: 22.01.2019 11:49    Przez: ~Koninianin
A co z mieszkańcami okolicznych wiosek ?? 70 km mają jezdzić z bólem zęba ?????
Dodano: 22.01.2019 12:00    Przez: ~lisewiok
I tak doborze, że nie w Turcji..
Dodano: 22.01.2019 12:09    Przez: ~Gl
Mieszkańcy Konina rządy PO wyjdą wam bokiem, w Koninie tylko zachodnie markety zostaną.
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~PO wam da

KOMENTARZE

Całe szczęście że w Turku, przecież dla dobra klienta można było takie pogotowie stomatologiczne zorganizować dla subregionu konińskiego np w Wągrowcu. Zanim pacjent by dojechał to wcześniej ząb przestałby boleć a NFZ swoje zrobił, więc nie powinno być pretensji.
Dodano: 22.01.2019 11:49    Przez: ~Koninianin
Po prostu żaden z dentystów w Koninie nie był zainteresowany tym kontraktem. Nasi dentyści mają tak dobrze, że im się nie chce dyżurować nocami. I tylko ich możemy winić.
Dodano: 22.01.2019 22:12    Przez: ~Swój
Ta, jasne, po prostu dyrektor szpitala nie potrafi zorganizować pewnych spraw i tyle
Dodano: 23.01.2019 11:58    Przez: ~sdhd;afsilhdkfj;alsdkj
Konin coraz bardziej upada, co na to Prezydent Konina ? Dobrze, że do Turku, a nie do Szczecina czy Rzeszowa.
Dodano: 22.01.2019 11:57    Przez: ~PO wam da
Zapytaj w urzędzie marszałkowskim w Poznaniu. Oni o tym decydują.
Dodano: 22.01.2019 12:28    Przez: ~Wert
Tak a ten od plakatów z photoshopa chodzi sobie uśmiechnięty i zadowolony
Dodano: 22.01.2019 12:36    Przez: ~Yt
A Koryto bezzębne niemowlaczki odwiedza i się głupio lansuje.
Dodano: 22.01.2019 14:22    Przez: ~tfffuuu
Brawo pani Waszak z sejmiku marszałkowskiego już po wyborach zapomniała o Koninie
Dodano: 22.01.2019 14:51    Przez: ~xmen
A Florek jak był Wojewodą to pamiętał o Koninie ?
Dodano: 22.01.2019 16:23    Przez: ~Pytam
No brawo,chociaż pomoc chirurgiczna na NFZ. To już coś
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~Pacjent
Mieszkańcy Konina rządy PO wyjdą wam bokiem, w Koninie tylko zachodnie markety zostaną.
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~PO wam da
Przecież prezydent Konina nie ma nic do NFZ i szpitala. Szpitalem w Koninie zarządza urząd marszałkowski w Poznaniu. I oni o tym decydują.
Dodano: 22.01.2019 12:27    Przez: ~Trochę wiedzy
aaa tam kto rządzi ??? czyż nie PO???
Dodano: 22.01.2019 12:35    Przez: ~ciekawski
Człowieku to się dzieje za rządu PIS-uarów
Dodano: 22.01.2019 12:55    Przez: ~Wilczek
Co z tego jak samorząd POpapranych i sejmik też Popapranych
Dodano: 22.01.2019 13:06    Przez: ~Yt
A co dobrego zrobił i robi PiS?? Łóżka ze szpitali tylko potrafią zabierać... człowieku ogarnij się !!!
Dodano: 22.01.2019 13:15    Przez: ~No no no
Skoro Pis i Po nic nie zrobili przez tyle lat ...to nie rozumiem skad u was tyle jadu żeby bronić jednych jak i drugich i naskakiwać na siebie . Chyba politykom o to chodzi . A za wodę mineralna płacicie 23% vatu . O to wam nie przeszkadza .
Dodano: 22.01.2019 14:16    Przez: ~emigrant
A kiedy małpo w czerwonym Koninem rządził PiS?
Dodano: 22.01.2019 14:19    Przez: ~poszołwon
Elektorat PO ma klapki na oczach, nie widzą, że wszystkiemu jest winne PO.
Dodano: 22.01.2019 16:25    Przez: ~Wojtek
A ty myślisz,że pis by załatwił,to zależy z kim NFZ podpisze a nie partia
Dodano: 30.01.2019 22:54    Przez: ~Iga
PO-SLD zniszczyli to miasto a mieszkańcy z pod czerwonego szyldu mają w tym swój udział.
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~Brawo
Przecież prezydent Konina nie ma nic do NFZ i szpitala.
Dodano: 22.01.2019 12:24    Przez: ~Doinformuj się
Mów takiemu, że wszystkiemu jest winne PO, a on swoje.
Dodano: 22.01.2019 16:27    Przez: ~Wojtek
A co z mieszkańcami okolicznych wiosek ?? 70 km mają jezdzić z bólem zęba ?????
Dodano: 22.01.2019 12:00    Przez: ~lisewiok
Dobra zmiana !!! Tak trzymać i nie popuszczać !!! nawet tym z jednym zębem
Dodano: 22.01.2019 12:08    Przez: ~Erwin
Koninem i subregionem rządzą POlitycy z PO, nie zaPOminajmy o tym, tu dobrze nie będzie.
Dodano: 22.01.2019 12:27    Przez: ~Wojtek
I tak doborze, że nie w Turcji..
Dodano: 22.01.2019 12:09    Przez: ~Gl
Konin to takie murowane zadupie..tfu
Dodano: 22.01.2019 12:11    Przez: ~Pn
A wszystko to dzięki lewicy, która Koninem rządzi od niepamiętnych lat.
Dodano: 22.01.2019 16:29    Przez: ~PZPR
Jak widac idzie ku lepszemu.Do Kalisza 50 a do Turka 30 km.Wygrac przetarg trzeba teoretycznie dac najmniej a co za tym idzie ?
Dodano: 22.01.2019 12:12    Przez: ~podatnik
Czyli Konin bez zębów ! To nie miasto !
Dodano: 22.01.2019 12:20    Przez: ~M
PO prostu władza nie ta.
Dodano: 22.01.2019 16:30    Przez: ~I tyle
1 z 7
1234567>>