Dzisiaj jest środa 20 lutego 2019, imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21137) SPORT FORUM FIRMY (5296) PRACA (82) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
-1 / -3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Grodziec. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komuna ... (7)Obywatel Łotwy skazany za staranowanie bramek na a ... (10)

Z nocnym bólem zęba pomocy trzeba będzie szukać w Turku

Dodano: 22.01.2019 11:32
Źródło: LM.pl

Koniec stomatologicznej pomocy doraźnej w Koninie. Od 1 lutego z bólem zęba wieczorami i w święta trzeba będzie jeździć do Turku.

Od 2011 roku do tej pory pomoc doraźną w zakresie stomatologii można było otrzymać w szpitalu przy ul. Wyszyńskiego w Koninie. Na skutek wypowiedzenia umowy przez dotychczasową placówkę Wielkopolski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia ogłosił konkurs ofert na świadczenie tych usług na terenie subregionu konińskiego. Jak informuje Magdalena Rozumek, p.o. rzecznika OW NFZ w wyniku konkursu umowę zawarto z placówką Hollywood AM Błaszczyk sp. j. Zlokalizowaną przy ul. Armii Krajowej w Turku.

- Również w Turku, w tej samej lokalizacji, od 1 lutego pacjenci będą mogli korzystać ze świadczeń w zakresie chirurgii stomatologicznej. Do tej pory w subregionie konińskim nie było placówki udzielającej świadczeń w tym zakresie, a pacjenci musieli dojeżdżać do Kalisza lub Poznania – informuje Magdalena Rozumek.

Z pomocy doraźnej stomatologicznej w Koninie pacjenci mogą korzystać jeszcze tylko do 31 stycznia.

fot. google.pl

  • Z nocnym bólem zęba pomocy trzeba będzie szukać w Turku

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

POPULARNE KOMENTARZE

Konin coraz bardziej upada, co na to Prezydent Konina ? Dobrze, że do Turku, a nie do Szczecina czy Rzeszowa.
Dodano: 22.01.2019 11:57    Przez: ~PO wam da
Całe szczęście że w Turku, przecież dla dobra klienta można było takie pogotowie stomatologiczne zorganizować dla subregionu konińskiego np w Wągrowcu. Zanim pacjent by dojechał to wcześniej ząb przestałby boleć a NFZ swoje zrobił, więc nie powinno być pretensji.
Dodano: 22.01.2019 11:49    Przez: ~Koninianin
A co z mieszkańcami okolicznych wiosek ?? 70 km mają jezdzić z bólem zęba ?????
Dodano: 22.01.2019 12:00    Przez: ~lisewiok
I tak doborze, że nie w Turcji..
Dodano: 22.01.2019 12:09    Przez: ~Gl
Mieszkańcy Konina rządy PO wyjdą wam bokiem, w Koninie tylko zachodnie markety zostaną.
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~PO wam da

KOMENTARZE

Całe szczęście że w Turku, przecież dla dobra klienta można było takie pogotowie stomatologiczne zorganizować dla subregionu konińskiego np w Wągrowcu. Zanim pacjent by dojechał to wcześniej ząb przestałby boleć a NFZ swoje zrobił, więc nie powinno być pretensji.
Dodano: 22.01.2019 11:49    Przez: ~Koninianin
Po prostu żaden z dentystów w Koninie nie był zainteresowany tym kontraktem. Nasi dentyści mają tak dobrze, że im się nie chce dyżurować nocami. I tylko ich możemy winić.
Dodano: 22.01.2019 22:12    Przez: ~Swój
Ta, jasne, po prostu dyrektor szpitala nie potrafi zorganizować pewnych spraw i tyle
Dodano: 23.01.2019 11:58    Przez: ~sdhd;afsilhdkfj;alsdkj
Konin coraz bardziej upada, co na to Prezydent Konina ? Dobrze, że do Turku, a nie do Szczecina czy Rzeszowa.
Dodano: 22.01.2019 11:57    Przez: ~PO wam da
Zapytaj w urzędzie marszałkowskim w Poznaniu. Oni o tym decydują.
Dodano: 22.01.2019 12:28    Przez: ~Wert
Tak a ten od plakatów z photoshopa chodzi sobie uśmiechnięty i zadowolony
Dodano: 22.01.2019 12:36    Przez: ~Yt
A Koryto bezzębne niemowlaczki odwiedza i się głupio lansuje.
Dodano: 22.01.2019 14:22    Przez: ~tfffuuu
Brawo pani Waszak z sejmiku marszałkowskiego już po wyborach zapomniała o Koninie
Dodano: 22.01.2019 14:51    Przez: ~xmen
A Florek jak był Wojewodą to pamiętał o Koninie ?
Dodano: 22.01.2019 16:23    Przez: ~Pytam
No brawo,chociaż pomoc chirurgiczna na NFZ. To już coś
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~Pacjent
Mieszkańcy Konina rządy PO wyjdą wam bokiem, w Koninie tylko zachodnie markety zostaną.
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~PO wam da
Przecież prezydent Konina nie ma nic do NFZ i szpitala. Szpitalem w Koninie zarządza urząd marszałkowski w Poznaniu. I oni o tym decydują.
Dodano: 22.01.2019 12:27    Przez: ~Trochę wiedzy
aaa tam kto rządzi ??? czyż nie PO???
Dodano: 22.01.2019 12:35    Przez: ~ciekawski
Człowieku to się dzieje za rządu PIS-uarów
Dodano: 22.01.2019 12:55    Przez: ~Wilczek
Co z tego jak samorząd POpapranych i sejmik też Popapranych
Dodano: 22.01.2019 13:06    Przez: ~Yt
A co dobrego zrobił i robi PiS?? Łóżka ze szpitali tylko potrafią zabierać... człowieku ogarnij się !!!
Dodano: 22.01.2019 13:15    Przez: ~No no no
Skoro Pis i Po nic nie zrobili przez tyle lat ...to nie rozumiem skad u was tyle jadu żeby bronić jednych jak i drugich i naskakiwać na siebie . Chyba politykom o to chodzi . A za wodę mineralna płacicie 23% vatu . O to wam nie przeszkadza .
Dodano: 22.01.2019 14:16    Przez: ~emigrant
A kiedy małpo w czerwonym Koninem rządził PiS?
Dodano: 22.01.2019 14:19    Przez: ~poszołwon
Elektorat PO ma klapki na oczach, nie widzą, że wszystkiemu jest winne PO.
Dodano: 22.01.2019 16:25    Przez: ~Wojtek
A ty myślisz,że pis by załatwił,to zależy z kim NFZ podpisze a nie partia
Dodano: 30.01.2019 22:54    Przez: ~Iga
PO-SLD zniszczyli to miasto a mieszkańcy z pod czerwonego szyldu mają w tym swój udział.
Dodano: 22.01.2019 11:59    Przez: ~Brawo
Przecież prezydent Konina nie ma nic do NFZ i szpitala.
Dodano: 22.01.2019 12:24    Przez: ~Doinformuj się
Mów takiemu, że wszystkiemu jest winne PO, a on swoje.
Dodano: 22.01.2019 16:27    Przez: ~Wojtek
A co z mieszkańcami okolicznych wiosek ?? 70 km mają jezdzić z bólem zęba ?????
Dodano: 22.01.2019 12:00    Przez: ~lisewiok
Dobra zmiana !!! Tak trzymać i nie popuszczać !!! nawet tym z jednym zębem
Dodano: 22.01.2019 12:08    Przez: ~Erwin
Koninem i subregionem rządzą POlitycy z PO, nie zaPOminajmy o tym, tu dobrze nie będzie.
Dodano: 22.01.2019 12:27    Przez: ~Wojtek
I tak doborze, że nie w Turcji..
Dodano: 22.01.2019 12:09    Przez: ~Gl
Konin to takie murowane zadupie..tfu
Dodano: 22.01.2019 12:11    Przez: ~Pn
A wszystko to dzięki lewicy, która Koninem rządzi od niepamiętnych lat.
Dodano: 22.01.2019 16:29    Przez: ~PZPR
Jak widac idzie ku lepszemu.Do Kalisza 50 a do Turka 30 km.Wygrac przetarg trzeba teoretycznie dac najmniej a co za tym idzie ?
Dodano: 22.01.2019 12:12    Przez: ~podatnik
Czyli Konin bez zębów ! To nie miasto !
Dodano: 22.01.2019 12:20    Przez: ~M
PO prostu władza nie ta.
Dodano: 22.01.2019 16:30    Przez: ~I tyle
1 z 7
1234567>>