Dzisiaj jest wtorek 19 marca 2019, imieniny: Józefa, Bogdana, Laili WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (22760) SPORT FORUM FIRMY (5309) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 1oC
Jutropogoda
9 / 8oC
Pojutrzepogoda
11 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie startują Mistrzostwa Polski Juniorów w B ... (3)Festiwal Kultur Miast Partnerskich w pierwszą nied ... (6)

Rychwał. Urząd Gminy i Miasta od lutego zmieni godziny pracy

Dodano: 22.01.2019 12:57
Źródło: LM.pl

Od lutego rychwalski urząd zmieni godziny pracy. W poniedziałki będzie otwarty dłużej, a w piątki krócej.

Teraz Urząd Miasta i Gminy jest czynny od poniedziałku do piątku od godz. 7:30 do 15:30. Jak informuje magistrat „wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców” godziny urzędowania się zmienią.

I tak w poniedziałek otwarty będzie od godz. 8:00 do 17:00, we wtorek od godz. 8:00 do 15:30. Natomiast w środę i czwartek od godz. 7:30 do 15:30, a w piątek od godz. 7:30 do 15:00.

  • Rychwał. Urząd Gminy i Miasta od lutego zmieni godziny pracy

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.

KOMENTARZE

Ooo niee tak samo jak gmina stare miasto...
Dodano: 22.01.2019 14:11    Przez: ~Hghj
Nie, w Starym Mieście lepiej i logiczniej - wtorek dłużej, piątek krócej. W Rychwale każdy dzień inny - jakiś galimatias jak pomylisz dzień tygodnia... ;)
Dodano: 22.01.2019 15:29    Przez: ~~do Hghj
Ciesz się, że Urząd Gminy w ogóle jest otwarty, bo Burmistrz mógłby go zamknąć na trzy spusty i co byś wtedy zrobił ?
Dodano: 22.01.2019 16:01    Przez: ~Burmistrz
A dlaczego mialby zamknac?chyba aby oddelegowac pracownikow do pracy w terenie np.przy fotowoltaice bo terminy gonią
Dodano: 22.01.2019 17:43    Przez: ~Co zrobic
W Rychłe lepiej niz w Starym Miescie z rana urwali po pół godziny dołożyli w poniedzialek i wydłużone do 17 szkoda ze w piątek nie dłużej a o tev30 minut mniej dolozonych do poniedziałku ale i tak lepiej rozłożony czas niż w Starym Mieście.
Dodano: 22.01.2019 20:19    Przez: ~CzasDluzejCzyKrócej?
O to że też zmienili godziny urzędowania .... czyli wzięli ten sam.pomysl jak stare miasto !!!
Dodano: 22.01.2019 21:14    Przez: ~Ndnrn
Po co to komu .
Dodano: 22.01.2019 17:56    Przez: ~Anonimus
żebyś miał chociaż jeden dzień w tygodniu żeby załatwić coś w urzędzie po 16tej...