Dzisiaj jest wtorek 23 lipca 2019, imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19518) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 18oC
Jutropogoda
25 / 19oC
Pojutrzepogoda
26 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (1)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Uwaga! Nadciągają burze z gradem i trąby powietrzne

Dodano: 15.06.2019 14:47

Niespokojne popołudnie i wieczór czeka mieszkańców subregionu konińskiego. IMGW Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega przed gwałtownymi burzami z gradem. Lokalnie wystąpić mogą trąby powietrzne.

Burze mają się pojawić dzisiaj około godz. 18.00 i potrwają do godz. 4.00. Meteorolodzy prognozują, że w tym czasie opady deszczu wyniosą od 40 do 60. Podczas burzy wiatr może osiągnąć w porywach do 130 km/h. Miejscami lokalnie grad do 5 cm. Możliwość trąby powietrznej. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 75 procent.

  • Uwaga! Nadciągają burze z gradem i trąby powietrzne

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pogoda,   imgw,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie mów hop... Jak przyjdzie wielka nawałnica, a nie będzie alertu, to zaraz pojawią się komentarze "a gdzie był sms RCB?!"
Dodano: 15.06.2019 15:32    Przez: ~Opad
Teraz to bardziej okazałe są alerty niż same burze
Dodano: 15.06.2019 15:15    Przez: ~Co
Niech Bóg ześle deszcz na to miasto i wypłucze czerwoną zarazę z niego raz na zawsze.
Dodano: 15.06.2019 17:42    Przez: ~r
Ale Konin opady sięgnęły. Polecam sprawdzać mapy online gdzie pokazane są aktualne opady i burze. Na zachód od Konina w czwartek padało mocno
Dodano: 15.06.2019 15:30    Przez: ~Opad
NO WRESZCIE KTOS SIĘ OBUDZIŁ !!!! CZEMU TAK PÓZNO !!!!
Dodano: 15.06.2019 15:20    Przez: ~on

KOMENTARZE

Teraz to bardziej okazałe są alerty niż same burze
Dodano: 15.06.2019 15:15    Przez: ~Co
Nie mów hop... Jak przyjdzie wielka nawałnica, a nie będzie alertu, to zaraz pojawią się komentarze "a gdzie był sms RCB?!"
Dodano: 15.06.2019 15:32    Przez: ~Opad
NO WRESZCIE KTOS SIĘ OBUDZIŁ !!!! CZEMU TAK PÓZNO !!!!
Dodano: 15.06.2019 15:20    Przez: ~on
bo budzik się zaciął....
Dodano: 15.06.2019 15:23    Przez: ~zx
W czwartek też tak straszyli a co do czego to na Weglewie ani kropli 😒
Dodano: 15.06.2019 15:23    Przez: ~😒
Ale Konin opady sięgnęły. Polecam sprawdzać mapy online gdzie pokazane są aktualne opady i burze. Na zachód od Konina w czwartek padało mocno
Dodano: 15.06.2019 15:30    Przez: ~Opad
jak jest burza to misie wydluza
Dodano: 15.06.2019 15:42    Przez: ~pele
Burze mają być codziennie a jakoś była jedna i to daleko od konina heh
Dodano: 15.06.2019 15:45    Przez: ~fsfffd
Coraz gwałtowniejsze zjawiska atmosferyczne dotykają Polskę, z silnym wiatrem który na swej drodze niszczy wszystko co napotka nie ma żartów, a trąby powietrzne to nowe zjawisko, które przywędrowało do nas z Ameryki Północnej.
Dodano: 15.06.2019 15:52    Przez: ~Meteo
Prośmy Boga aby Konin oszczędził przed silnym wiatrem i gradobiciem, natura która płata nam figle jest pod stałą kontrolą Boga i Bóg zezwala naturze niekiedy poszaleć. Nic się nie dzieje na tym świecie bez woli Bożej, a więc wszystkie nasze troski i radości składajmy w ręce Boga, Bóg może wszystko.
Dodano: 15.06.2019 16:07    Przez: ~Chrzescijanin
Nasz wspaniały bóg zabiera ludziom dachy z nad głów chwalmy Pana
Dodano: 15.06.2019 17:51    Przez: ~Daf
Nie Ty mały komunistyczny człowieczku będziesz decydował o losach tego złego świata, to Bóg decyduje o wszystkim.
Dodano: 16.06.2019 12:03    Przez: ~Chrz...
A jednak wczorajsza burza nad Koninem był bardzo spokojna dzięki Bogu i nikomu wiatr dachu z domu nie zerwał, a więc za to dziękujmy naszemu Niebiańskiemu Ojcu !
Dodano: 16.06.2019 12:05    Przez: ~Chrz...
Tak naprawdę ostatnie liczne alerty tylko potwierdzają fakt, że prawdziwej rozp***ruchy to nie można przewidzieć.
Dodano: 15.06.2019 16:14    Przez: ~kollo
Niech Bóg ześle deszcz na to miasto i wypłucze czerwoną zarazę z niego raz na zawsze.
Dodano: 15.06.2019 17:42    Przez: ~r
buk tak chciał
Dodano: 15.06.2019 18:05    Przez: ~fff
Z szacunkiem proszę do mojego Boga, ja Go kocham i On jest moim Ojcem niebiańskim.
Dodano: 16.06.2019 12:01    Przez: ~Chrzescijanin
1 z 2
12>>