Dzisiaj jest wtorek 17 września 2019, imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19373) SPORT FORUM FIRMY (5362) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wilki szykują się do nowego sezonu. Sparingi i now ... (0)Po konsekracji, goście udali się do wyremontowanej ... (1)

PSL - Koalicja Polska i Lewica pokazały swoje wyborcze „jedynki”

Dodano: 19.08.2019 10:28
Źródło: LM.pl

Kolejne partie zaprezentowały w miniony weekend swoje „lokomotywy” w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Wczoraj nazwiska, które zajmą pierwsze miejsca na wyborczych listach przedstawiło Polskie Stronnictwo Ludowe i Kukiz'15.

W Wielkopolsce trzy z czterech „jedynek” należą do osób znanych i rozpoznawalnych: byłego europosła Andrzeja Grzyba, wicemarszałka Wojciecha Jankowiaka oraz obecnego posła Krzysztofa Paszyka. Liderem w okręgu konińsko-gnieźnieńskim będzie Tomasz Frąckowiak, który w wyborach samorządowych ubiegał się o fotel burmistrza Dolska.

Dzisiaj wiadomo już też kto będzie reprezentował Lewicę. Jedynką w okręgu konińsko-gnieźnieńskim będzie mieszkająca w Słupcy Paulina Nowak z partii „Razem”. Drugie miejsce zajmie natomiast były poseł SLD – Tadeusz Tomaszewski.

  • PSL - Koalicja Polska i Lewica pokazały swoje wyborcze ,,jedynki"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pozdrawiam Miłkę.
Dodano: 19.08.2019 18:13    Przez: Grzech Walerian
Grzegorz Walerian i Figa z makiem może swoją ortografię sprawdzicie. wkradł się błąd to fakt ale to tylko dlatego że jak się wysle to już nic nie można poprawić . może znajdziecie swoje byki dla ułatwienia macie po jednym . 🤪
Dodano: 19.08.2019 20:00    Przez: ~Ola
Z czytaniem też nie bardzo.No i pokaż te moje byki.No,śmiało.
Dodano: 20.08.2019 22:31    Przez: Grzech Walerian
Niech ktoś wystawi pana Popkowskiego,to mój faworyt.I niech on zwycięży. Będę o nim pisał do usranej,o Panu Kamieniarzu.
Dodano: 19.08.2019 23:31    Przez: Grzech Walerian
LM .pl zjada komentarze na śniadanie 😂
Dodano: 20.08.2019 14:15    Przez: ~Ola

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.