Dzisiaj jest niedziela 27 września 2020, imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18468) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Sezon rozpoczęli wygraną, choć emocji nie ... (0)Więcej turystów niż w ubiegłym roku. Ślesin podsum ... (4)

Biegli z jednym numerem startowym. Na początek nowego roku

Dodano: 13.01.2020 11:59
Źródło: LM.pl

Dwanaście i dwadzieścia kilometrów liczyły trasy ,,noworocznego rozbiegania" na jakie biegaczy za prosili KB Aktywni Konin i Szkolne Schronisko Młodzieżowe.

Dla wielu był to pierwszy start w nowym roku. Blisko 70 zawodników z regionu konińskiego postanowiło w sobotę wziąć udział w ,,noworocznym rozbieganiu" zorganizowanym przez KB Aktywni Konin i Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Koninie. Do wyboru mieli dwie trasy wiodące leśnymi duktami Puszczy Bieniszewskiej - na dwanaście i dwadzieścia kilometrów.

- Celem noworocznego spotkania była integracja środowiska biegowego oraz hasło do rozpoczęcia roku 2020 w sposób zdrowy i aktywny - mówią organizatorzy. Co ciekawe, wszyscy biegacze wystartowali z takim samym numerem startowym - 2020. Na mecie czekały na nich okolicznościowe medale oraz ciepły posiłek i pakiety startowe. Ponadto w czasie biegu przeprowadzono zbiórkę karmy dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Koninie.

fot. A. Małkowicz

Biegli z jednym numerem startowym. Na początek nowego roku
Slajd 1/2

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.