Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16747) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 22oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Konin. Kobieca edycja parkrun. Obowiązkowy fioletowy akcent

Dodano: 4.03.2020 13:43
Źródło: LM.pl

Specjalna edycja parkrun już w najbliższą sobotę, w przeddzień Międzynarodowego Dnia Kobiet. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkie panie, które chcą pobiegać, potruchtać, albo pomaszerować. Warunkiem jest fioletowy akcent.

Parkrun to bieg, który odbywa się w różnych zakątkach kraju w każdą sobotę o godz. 9.00. W Koninie to zawsze jest jeziorko Zatorze. Amatorzy, ale też miłośnicy biegania mają do pokonania dystans 5 km. Parkrun Polska uruchomił niedawno kampanię „Bądź jedną z nas”, w tamach którech zachęca do włączenia się w globalną kampanię #IWDparkrun. Jej celem jest zwiększenie udziału kobiet i pokazanie im, że parkrun jest dla każdej z nich bez względu na wiek, kondycję, czy sylwetkę.

- Parkrun jest miejscem, gdzie każda osoba niezależnie od jej indywidualnych uwarunkowań może cieszyć się i korzystać z możliwości uprawiania regularnej aktywności fizycznej w ramach społeczności, w przyjaznej i pozbawionej elementu rywalizacji atmosferze – zachęcają do udziału organizatorzy. - W ramach naszej kampanii chcielibyśmy prosić Was o przyprowadzenie ze sobą nowej uczestniczki, jak również zapraszamy wszystkich do udziału w stroju w kolorze fioletowych, lub z fioletowymi akcentami – dodają.

Specjalna edycja parkrun rozpocznie się 7 marca o godz. 9.00 w altance przy Galerii nad Jeziorem. Udział w biegu jest bezpłatny.

  • Konin. Kobieca edycja parkrun. Obowiązkowy fioletowy akcent

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.