Dzisiaj jest wtorek 11 sierpnia 2020, imieniny: Ligii, Zuzanny, Lukrecji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17082) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 17oC
Jutropogoda
23 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)5 września odbędzie się gala MMA Brave Combat Fede ... (0)

Mariusz Zaborowski przyjął wyzwanie i zarapował o Ślesinie

Dodano: 22.05.2020 08:34
Źródło: LM.pl

„Gorąca szesnastka” rozprzestrzenia się wśród samorządowców powiatu konińskiego. Mariusz Zaborowski, burmistrz Ślesina przyjął wyzwanie i wsparł akcję zbiórki pieniędzy na służbę zdrowia.

Mariusza Zaborowskiego do udziału w akcji #hot16challenge2 nominował Mariusz Musiałowski, burmistrz Kleczewa. Włodarz Ślesina bez wahania przyjął wyzwanie i w 72 godziny stworzył swoich 16 wersów. Burmistrz zaczął od tego, że jego „miasto kalejdoskop ciągle się zmienia” i nawiązał do jego historii, w tym kolei wąskotorowej. Mariusz Zaborowski nie zapomniał również o wymienieniu tego, z czego słynie Ślesin i czym może się dzisiaj pochwalić:

„A do tego Pawełek, tężnie, wakepark i plaża
Dni Ślesina kochani – ta impreza wymiata
Tylko żal, że nam COVID trochę tutaj namieszał
Za rok będzie mocno!!!”

Burmistrz w ostatniej zwrotce podkreślił swoją dumę z bycia rodowitym mieszkańcem Ślesina, a do udziału w zabawie nominował między innymi kolejnego samorządowca – Stefana Dziamarę, burmistrza Rychwała. Wiemy już, że Stefan Dziamara przyjął wyzwanie. Pozostaje zatem czekać na kolejny samorządowy #hot16challenge2. 

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo, Panie Mariuszu Zaborowski!!!Można sobie porównać Challenge burmistrza Ślesina i Kleczewa.Idea szczytnego celu, piękny przekaz, opis akcji, link do zbiórki, wszystko jak powinno być, w porównaniu z nienawiścią, ciągłą niechęcią i podziałami burmistrza Kleczewa.
Dodano: 22.05.2020 18:00    Przez: Gość Gość

KOMENTARZE

Odlotowo i na temat...!!!
Dodano: 22.05.2020 14:28    Przez: ~zk
Brawo, Panie Mariuszu Zaborowski!!!Można sobie porównać Challenge burmistrza Ślesina i Kleczewa.Idea szczytnego celu, piękny przekaz, opis akcji, link do zbiórki, wszystko jak powinno być, w porównaniu z nienawiścią, ciągłą niechęcią i podziałami burmistrza Kleczewa.
Dodano: 22.05.2020 18:00    Przez: Gość Gość

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.