Dzisiaj jest sobota 4 lipca 2020, imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17853) SPORT FORUM FIRMY (5503) PRACA (32) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 17oC
Jutropogoda
21 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Górnik z licencją na grę w III lidze. Skład ligi j ... (0)Malanów. To 13 lokalizacja punktu wymazowego w Wie ... (0)

Rafał Trzaskowski wyruszył w drogę na wybory prezydenckie

Dodano: 30.05.2020 12:26

O wyborach prezydenckich w Polsce i znaczeniu samorządów udało się porozmawiać z Rafałem Trzaskowski, prezydentem Warszawy i kandydatem KO na prezydenta RP.

Rafał Trzaskowski podczas weekendu odwiedził Wielkopolskę. Spotkał się między innymi z samorządowcami, bowiem dla niego to trzon polskiej demokracji. W niedzielę Rafał Trzaskowski odwiedzi również Konin, który zna już z pobytu nad tutejszymi jeziorami.

Posłuchajcie rozmowy, którą nagraliśmy podczas tej podróży po Wielkopolsce.  

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Rafał Trzaskowski,   Trzaskowski w Koninie,   wybory 2020,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jeździ do urzędów w których siedzą namaszczeni przez PO. Czemu nie spotyka się z ludźmi. Wystarczy zachować tylko dystans 2m. Boi się nie wygodnych pytań szambo 🤣
Dodano: 30.05.2020 14:53    Przez: ~Ola
Kto się brata z LGBT i pluje na Kościół nie ma szans na bycie Prezydentem Polski .To już było i my nie chcemy tego ,dlatego Gratulacje dla Pana Dudy na następną kadencję .A ten pan Trzaskowski niech Warszawą się zajmie bo tam ludzie narzekają na jego rządy i drugi raz na niego zagłosują
Dodano: 30.05.2020 18:06    Przez: Jolka
może pan Trzaskowski ustosunkuje się do zarzutów finansowania przez SM Warszawę warsztatów dla anarchistów na kwotę ponad 3 milionów złotych? czy pan Trzaskowski mógłby odpowiedzieć jaką rolę w jego życiu odegrał G. Soros?
Dodano: 30.05.2020 15:10    Przez: ~koninianin
Jest teraz w pracy w Warszawie?Pracuje jako Prezydent Warszawy? Kombinator,byle się nie narobić,a trwać.
Dodano: 30.05.2020 18:35    Przez: p***rnese tu
Marek Łakomski ludzie inteligentni i mądrzy zawsze są nie lubiani. Tak było tak jest i tak będzie. Podziwiam Pana Dudę za cierpliwość.. Nie będę się do Ciebie zwrac w taki sposób jak Ty. Nie mam ochoty zniżać się do Twojego poziomu.. Każdy ma swój rozum i ten ciemnogród również. I przez ten ciemnogorod PO sięgnie samego dna przez swoją bute arogancją oszustwa i kłamstwa
Dodano: 30.05.2020 18:29    Przez: ~Ola

KOMENTARZE

Jeździ do urzędów w których siedzą namaszczeni przez PO. Czemu nie spotyka się z ludźmi. Wystarczy zachować tylko dystans 2m. Boi się nie wygodnych pytań szambo 🤣
Dodano: 30.05.2020 14:53    Przez: ~Ola
To co robi Duda to szambo i ciemnogród.
Dodano: 30.05.2020 16:43    Przez: marek Łakomski
avatar No qrwa jak!? Przecież jeszcze nie ma kampanii.Cali posra.....y, nielegane zbierania podpisów, dubler na kandydata, na tych sq......nów nie ma prawa.Mnie bez zmróżenia oka sąd skazał za ,, POdofilów" czyli dosłownie za lubiących PO.A tu cisza co za syf!!Ciekawe jak się leśne dziadki z PKW zachowają, pewnie jak te małpki nic nie słysza, nic nie widzą,nic nie mówią.
Dodano: 31.05.2020 08:14    Przez: Tomasz Kobrzycki
Zależy , które wiadomości oglądasz, ale to raczej nie jest tajemnicą,że k...izję .Nie dalej, jak wczoraj był w Poznaniu. Dla niedoinformowanych, takich jak ty, jego kampania ruszyła od połowy maja.
Dodano: 31.05.2020 14:49    Przez: Aga
do Kobrzycki Tomasz-skoro o "POdofilach" napisałeś bez "zmróżenia oka",to ja im się nie dziwię,że dali ci w "doope",hłe,hłe.
Dodano: 31.05.2020 17:33    Przez: Grzech Walerian
Moze bedzie sie spotyka z starymi babami z koła gospodyn tak jak Duda tzw długopis.Pisiory cofaja Polske w 18 wiek
Dodano: 07.06.2020 14:53    Przez: marek Łakomski
może pan Trzaskowski ustosunkuje się do zarzutów finansowania przez SM Warszawę warsztatów dla anarchistów na kwotę ponad 3 milionów złotych? czy pan Trzaskowski mógłby odpowiedzieć jaką rolę w jego życiu odegrał G. Soros?
Dodano: 30.05.2020 15:10    Przez: ~koninianin
avatar Abstrah**ąc od polityki to p. Trzaskowski wydaję się być miłym człowiekiem. Ciekawe, czy uda mu się doprowadzić do drugiej tury wyborów
Dodano: 30.05.2020 16:37    Przez: Autorytet
Miły ???? To Prezydent RP ma być miły ?masakra.
Dodano: 30.05.2020 18:36    Przez: p***rnese tu
Kto się brata z LGBT i pluje na Kościół nie ma szans na bycie Prezydentem Polski .To już było i my nie chcemy tego ,dlatego Gratulacje dla Pana Dudy na następną kadencję .A ten pan Trzaskowski niech Warszawą się zajmie bo tam ludzie narzekają na jego rządy i drugi raz na niego zagłosują
Dodano: 30.05.2020 18:06    Przez: Jolka
Marek Łakomski ludzie inteligentni i mądrzy zawsze są nie lubiani. Tak było tak jest i tak będzie. Podziwiam Pana Dudę za cierpliwość.. Nie będę się do Ciebie zwrac w taki sposób jak Ty. Nie mam ochoty zniżać się do Twojego poziomu.. Każdy ma swój rozum i ten ciemnogród również. I przez ten ciemnogorod PO sięgnie samego dna przez swoją bute arogancją oszustwa i kłamstwa
Dodano: 30.05.2020 18:29    Przez: ~Ola
Cierpliwy w podpisywaniu wszystkiego, co mu prezesina podsunie.Kiedyś była puszczana bajka " Zaczarowany ołówek", teraz leci serial " cierpliwy długopis".
Dodano: 31.05.2020 09:42    Przez: Aga
Jest teraz w pracy w Warszawie?Pracuje jako Prezydent Warszawy? Kombinator,byle się nie narobić,a trwać.
Dodano: 30.05.2020 18:35    Przez: p***rnese tu
avatar Bardzo niebezpieczny człowiek. Kandydat Sorosa.
Dodano: 30.05.2020 19:33    Przez: Solam Veritatem
Po co nam prezydent Trzaskowski skoro jest kanclerz Merkel ?
Dodano: 30.05.2020 20:30    Przez: magda
...i namiestnik Mosbacher,zwana eufemistycznie ambasadorem.
Dodano: 30.05.2020 20:37    Przez: Grzech Walerian
Oto jedyny kandydat, który ma szansę pokonać I sort, aby zgodnie z ich modlitwą: "Ojczyznę dojną racz nam dać Panie" nie dać władzy w ręce ludzi bez skrupułów, nieudaczników, łapowników, prokuratorów z PRL-u w siedzibie Trybunału itp malutkim ludzikom.
Dodano: 30.05.2020 22:03    Przez: hen
Cytując klasyka: "słychać wycie? znakomicie!" i jest to komentarz do wylewającego się hejtu od przeciwników Trzaskowskiego. Nie macie argumentów, to zostaje wam brudny hejt. To wzmacnia tylko sympatię do Trzaskowskiego i burzy narrację np PiS.
Dodano: 31.05.2020 11:06    Przez: Jakub Wawrzecki
Jesteś w błędzie. Tak jak PO pluje jadem to rządna partia tak nie robi.. Trzaskowski jest spalony na samym starcie . Co może zrobić człowiek, który mówi że nie potrzebne jest lotnisko bo jest w Berlinie, lub. jak będzie prezydentem to Będzin e rozmawiał z prezydentem Warszawy żeby przywrócił ul. Lecha Kaczyńskiego., a ku,.... wa a kto ta ulice kazał zlikwidiwac. Przykładów nieudolności można mnożyć. Cyniczny mały człowiek. Nic nie znaczący.
Dodano: 01.06.2020 07:45    Przez: ~Ola
1 z 2
12>>