Dzisiaj jest niedziela 12 lipca 2020, imieniny: Jana, Pameli, Weroniki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17666) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 11oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
21 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sympatycy Rafała Trzaskowskiego wierzą w zwycięstw ... (9)Medyk Konin zagra z Olympique Lyon! Już w najbliżs ... (1)

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

Dodano: 26.06.2020 09:57
Źródło: LM.pl

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Na placu targowym w starej części miasta przed godz. 8.30 zebrał się tłum zwolenników prezydenta Andrzeja Dudy. Zanim jego autokar zaparkował nieopodal bazaru, doszło do szarpaniny. Swój sprzeciw wobec polityki Prawa i Sprawiedliwości oraz decyzji prezydenta Andrzeja Dudy co do praw kobiet, postanowiły pokazać przedstawicielki Konińskiego Kongresu Kobiet. Tęczowa flaga i flaga „Strajku Kobiet” rozwścieczyły oczekujących na prezydenta.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy
Slajd 1/27

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 1 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 2 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 3 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 4 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 5 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 6 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 7 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 8 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 9 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 10 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 11 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 12 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 13 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 14 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 15 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 16 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 17 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 18 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 19 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 20 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 21 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 22 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 23 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 24 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 25 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

Szarpanina na konińskim bazarze przed wizytą Andrzeja Dudy

slajd 26 z 27

Szarpanina obrończyń praw kobiet ze zwolennikami prezydenta Andrzeja Dudy, tuż przed przyjazdem głowy państwa do Konina.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Wolny kraj w którym PiSowcy nie pozwalają innym mieć własnego zdania. Ten kraj jest wolny ale po naszemu, zerknijcie na tego dziada w kamizelce jak okazał męstwo szarpiąc się z kobietą. Żałosny obraz społeczeństwa ze spadkiem formy intelektualnej.
Dodano: 26.06.2020 10:23    Przez: Ropuch
Szczerze mówiąc, dość mam ustawek i chamskiego PR po obu stronach. Chociaż centrolewica ostatnio góruje. Pani Ewa Jeżak wiedziała, że na bazarze spotka zwolenników prezydenta Dudy i po to tam poszła, wykonując wcześniej telefon do mediów. Przykro patrzeć na takie sytuacje i zachowania. I proszę nie mówić, że tylko PiS odbiera ludziom możliwość swobody wypowiedzi. Proszę popatrzeć na panią w białej bluzce i spodniach, która przyszła z p. Jeżak. Nie ustępuje temu panu w agresji, a w końcówce materiału z pogardą traktuje inną kobietę, która mówi o swoich warunkach życia. Co słyszy od koleżanki całej na biało? "Trzeba było się uczyć!". Dla osób, które szyją koszule nie ma w naszym kraju miejsca? To ma być Konstytucja?
Dodano: 26.06.2020 11:43    Przez: Abigail
Po raz kolejny PiSowcy pokazali że intelektem nie odbiegają od neandertalczyka i brak argumentów nadrabiają agresją i krzykiem. Ludzie prości tylko na nich głosują bo ich mało wydajne mózgi nie sa w stanie ogarnąć więcej niż 500 i inne zasiłki.
Dodano: 26.06.2020 10:19    Przez: Ropuch
Miałem nie głosować w 2 turze wyborów ale po tym co zaprezentowały te kobiety muszę chyba ponownie przemyśleć swą decyzję
Dodano: 26.06.2020 10:54    Przez: Jan Kowal
...i kamera Lm.pl akurat w tym miejscu o tej porze.Tylko naiwny widz TVNu uwierzy w przypadkowość. Ustawka!!!!
Dodano: 26.06.2020 10:33    Przez: elpupa

KOMENTARZE

to w kole ladniej przywitali Prezydenta niz w koninie. wiadomo ze jak mozna poprosic o kolo. zeby zachowali sie na przyjazd dudy.. wstyd konin...
Dodano: 26.06.2020 10:13    Przez: ~koninanka.
jaki wsryd? wsydem jest to że w ogóle ktoś go przywitał i oddalił taki cyrk na targu gdzie ludzie nie mogli normalnie sprzedawać swoich produktów, bo "prezydent" przyjechał
Dodano: 26.06.2020 10:40    Przez: W
avatar Gdzie była policja i inne służby? Oni tylko potrafią strzelać do uciekających dzieciaków z nożyczkam i robić z nich dilerów.
Dodano: 26.06.2020 11:34    Przez: Hans Gruber
WSTYD I HAŃBA DLA KONINA PREZYDENT PODRZĘDNEGO MIASTA NIE PODJOŁ GODNIE PREZYDENTA POLSKI. Brak kultury osobistej.
Dodano: 26.06.2020 11:36    Przez: ~prawda
''Szacunek'' jaki innym okazują elektorat PiS i politycy tego środowiska świadczy o ich elementarnym braku kultury i to nie tylko politycznej. Ale cóż POPULIZM ,to ideologia, która morduje demokrację.
Dodano: 26.06.2020 15:51    Przez: Alfred Michalczyk
a jak miał przyjąć dudę, prezydent konina skoro jest z przeciwnego obozu politycznego? z uśmiechem i kwiatkami, mówiąc jak bardzo jest szczęśliwy z jego przyjazdu xd
Dodano: 26.06.2020 18:54    Przez: W
Po raz kolejny PiSowcy pokazali że intelektem nie odbiegają od neandertalczyka i brak argumentów nadrabiają agresją i krzykiem. Ludzie prości tylko na nich głosują bo ich mało wydajne mózgi nie sa w stanie ogarnąć więcej niż 500 i inne zasiłki.
Dodano: 26.06.2020 10:19    Przez: Ropuch
Wolny kraj w którym PiSowcy nie pozwalają innym mieć własnego zdania. Ten kraj jest wolny ale po naszemu, zerknijcie na tego dziada w kamizelce jak okazał męstwo szarpiąc się z kobietą. Żałosny obraz społeczeństwa ze spadkiem formy intelektualnej.
Dodano: 26.06.2020 10:23    Przez: Ropuch
Brawa dla Pań za głos rozsądku i odwagę! To kobiety wybiorą prezydenta, pokazałyście o co walczymy.A walczymy o tolerancyjny świat , gdzie ludzie odnoszą się do siebie z szacunkiem. Walczymy o to,żeby żaden człowiek nie stał ponad prawem i o to żeby Kościół został w kościele.
Dodano: 26.06.2020 10:29    Przez: Aga
...i kamera Lm.pl akurat w tym miejscu o tej porze.Tylko naiwny widz TVNu uwierzy w przypadkowość. Ustawka!!!!
Dodano: 26.06.2020 10:33    Przez: elpupa
obnażyłeś niskie IQ wyborcy PiS, kamera tam była ponieważ "długopis" miał zaplanowana wizytę. Przecież Ci ludzie przypadkiem tam nie stali!
Dodano: 26.06.2020 12:52    Przez: Ropuch
Po co one przyszły? Jeśli nie są zwolennikami AD to niech idą się wydzierac przy Trzaskowskim czy innym. Jak dla mnie bez sensu scene zrobiły. Chyba że chodziło o to zeby się pokazać.
Dodano: 26.06.2020 10:36    Przez: Martin
właśnie po to przyszły bo mają do tego prawo, każdy obywatel może głosić swoje poglądy, wiem ciężko to zrozumieć będą PiSowcem...
Dodano: 26.06.2020 12:53    Przez: Ropuch
Miałem nie głosować w 2 turze wyborów ale po tym co zaprezentowały te kobiety muszę chyba ponownie przemyśleć swą decyzję
Dodano: 26.06.2020 10:54    Przez: Jan Kowal
zaprezentowały wolność słowa, która przysługuje każdemu obywatelowi w demokratycznym kraju :)))
Dodano: 26.06.2020 18:55    Przez: W
PO i Tusk wyprzedali pół Polski Tszaskosiu sprzeda reszte
Dodano: 26.06.2020 10:59    Przez: ~Koninianin
Naucz się człowieku pisać po polsku a gdy już posiądzie Pan tę umiejętność, to porozmawiamy.
Dodano: 26.06.2020 12:51    Przez: Alfred Michalczyk
Izrael: Polscy ustawodawcy - PiS - udzielają wstępnej zgody na zwrot mienia utraconego podczas Holokaustu.
Dodano: 01.07.2020 15:37    Przez: Piotr
Szczerze mówiąc, dość mam ustawek i chamskiego PR po obu stronach. Chociaż centrolewica ostatnio góruje. Pani Ewa Jeżak wiedziała, że na bazarze spotka zwolenników prezydenta Dudy i po to tam poszła, wykonując wcześniej telefon do mediów. Przykro patrzeć na takie sytuacje i zachowania. I proszę nie mówić, że tylko PiS odbiera ludziom możliwość swobody wypowiedzi. Proszę popatrzeć na panią w białej bluzce i spodniach, która przyszła z p. Jeżak. Nie ustępuje temu panu w agresji, a w końcówce materiału z pogardą traktuje inną kobietę, która mówi o swoich warunkach życia. Co słyszy od koleżanki całej na biało? "Trzeba było się uczyć!". Dla osób, które szyją koszule nie ma w naszym kraju miejsca? To ma być Konstytucja?
Dodano: 26.06.2020 11:43    Przez: Abigail
Pani Abigail czy zwolennicy Pana Dudy, to jakaś specjalna kategoria ludzi wymagających szczególnej troski. Myślałem, że to normalni ludzie a nie rozchisteryzowane zbiorowisko z ciupagą w oku.
Dodano: 26.06.2020 15:57    Przez: Alfred Michalczyk
Panie Alfredzie! Jest mi po prostu bardzo przykro, że nie potrafimy rozmawiać na argumenty, że nie słuchamy się, z góry zakładając, że ten drugi, który myśli albo wierzy inaczej jest tzw. motłochem. Ten film to po prostu smutny obraz tego, w jaki sposób się komunikujemy. Prawo do swobodnej wypowiedzi czy manifestowania swoich poglądów nie daje żadnej ze stron przyzwolenia do obrażania, agresji i szarpaniny, mimo gorących przedwyborczych emocji, a niestety do tego doszło ze strony zwolenników prezydenta Dudy i zwolenniczek Konstytucji (nazwy obozów przyjmuję umownie). Wcale nie uważam, że zwolennicy urzędującego prezydenta naszego kraju są upośledzeni, ale widzi Pan tu w ogóle nie chodzi o moje zdanie. Niestety jedna i druga strona myśli tak wzajemnie o sobie i to jest właśnie powód wojny polsko-polskiej. Nie tędy droga do sukcesu.
Dodano: 26.06.2020 16:27    Przez: Abigail
Pod wpływem Pani sugestii jeszcze kilkakrotnie przejrzałem materiał i pozwolę się z Panią nie zgodzić. To zwolennicy PiS dopuścili się rękoczynów pod adresem obu Pań. Wyrywanie, wyszarpywanie, to nie jest język miłości. Mam nadzieję, że konińska policja z urzędu zajmie się tym wydarzeniem. Facet podnoszący rękę na kobietę, to zawsze jest obrzydliwe.
Dodano: 26.06.2020 20:29    Przez: Alfred Michalczyk
Obejrzałam jeszcze raz. Upraszam, by obie panie zaprzestały walki o moje prawa. Sama się tym zajmę.
Dodano: 26.06.2020 11:53    Przez: Abigail
Upraszam, aby p.Długopis nie był już "(p)rezydentem"
Dodano: 26.06.2020 12:36    Przez: Oscar
Bijąc brawo Dudzie ?
Dodano: 26.06.2020 12:55    Przez: Alfred Michalczyk
A to ja, Panie Alfredzie biję brawa panu prezydentowi Dudzie? A to się mocno nie zrozumieliśmy. Nie biję ani panu Dudzie, ani panu Trzaskowskiemu. I to właśnie jest najtrudniejsze do zrozumienia w publicznych dyskusjach, że można bić brawo komuś innemu niż nasz własny kandydat:-) A jeśli nie nasz, to Duda! Powiem więcej: nie mam pretensji do osób, które będą głosować na Andrzeja Dudę albo na Rafała Trzaskowskiego i uszanuję wybór większości:-)
Dodano: 26.06.2020 18:59    Przez: Abigail
Proszę zobaczyć jaka jest proporcja łapek w górze w stosunku do czerwonych łapek. Zazwyczaj na tym portalu ''wygrywają'' nawet najgłupsze, byleby przychylne PiS komentarze. Tym raczej jest inaczej. Podziwiam odwagę obu Pań.
Dodano: 26.06.2020 20:33    Przez: Alfred Michalczyk
Ja nie chce takiego Duddola na prezydenta co gledzi stala o rodzinie jest 21 wiek są ogromne zmiany w zyciu normalne bzykanie to nuda.
Dodano: 02.07.2020 16:46    Przez: marek
1 z 3
123>>