Dzisiaj jest sobota 27 lutego 2021, imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17796) SPORT FORUM FIRMY (5584) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 0oC
Jutropogoda
3 / 0oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ich już nikt nie powstrzyma! KKF pokonał 6:2 Futsa ... (0)Konin. Nowy wiadukt z piątego osiedla na Zatorze p ... (3)

Anna M. z Kramska nie trafi do więzienia. Wniosek jest w sądzie

Dodano: 11.08.2020 16:15
Źródło: LM.pl

O umorzenie postępowania w sprawie zabójstwa 9-letniego Miłosza i usiłowania zabójstwa małego Patryka z Kramska, wystąpiła do sądu Prokuratura Rejonowa w Koninie.

Do rodzinnej tragedii doszło w czerwcu ubiegłego roku w jednym z domów jednorodzinnych w Kramsku. Anna M. miała powiadomić swoją siostrę, że wbiła sobie nóż w serce. W kolejnej rozmowie kobieta miała powiedzieć, że pomocy potrzebują jej dzieci. Kiedy na miejscu pojawiła się pomoc, 9-letni Miłosz miał ranę kłutą klatki piersiowej, a kilkumiesięczny wówczas Patryk – ranę ciętą klatki piersiowej. Mimo reanimacji, 9-latka nie udało się uratować. Jego młodszy brat w ciężkim stanie trafił do szpitala w Poznaniu. Natomiast matka chłopców z raną klatki piersiowej i jamy brzusznej została przewieziona do szpitala w Koninie.

Anna M. usłyszała zarzut zabójstwa Miłosza M. i usiłowania zabójstwa Patryka M. Nie przyznała się do czynów. Została umieszczona na oddziale psychiatrycznym aresztu śledczego w Poznaniu. Kilka dni temu Prokuratura Rejonowa w Koninie skierowała do Sądu Rejonowego w Koninie wniosek o umorzenie postępowania karnego przeciwko Annie M.

- Z uwagi na niepopełnienie przez podejrzaną zarzucanych jej przestępstw ze względu na stan jej poczytalności w chwili czynu, wniosek obejmuje zastosowanie wobec Anny M. środka zabezpieczającego w postaci umieszczenia jej w zakładzie psychiatrycznym – mówi Aleksandra Marańda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koninie.

O tym na jak długo kobieta zostanie umieszczona w zakładzie psychiatrycznym zdecyduje sąd.

fot. archiwum

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.