Dzisiaj jest środa 2 grudnia 2020, imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17011) SPORT FORUM FIRMY (5547) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / -3oC
Jutropogoda
-1 / 0oC
Pojutrzepogoda
3 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozwinął skrzydła. Uczestnik projektu został pilot ... (1)Koło z nowymi iluminacjami. Trochę radości w trudn ... (3)

Ślesin. Tam też odbędzie się protest w obronie praw kobiet

Dodano: 29.10.2020 13:13
Źródło: LM.pl

Protesty w obronie praw kobiet odbywają się nie tylko w większych miastach naszego regionu, ale też w gminach. Jutro manifestacja w Ślesinie!

„Nie damy się zastraszyć! Strajk kobiet!” - pod takim hasłem odbędzie się w najbliższy piątek ( 30 października) protest w Ślesinie. Mieszkańcy gminy zbiorą się o godz. 19.00 na rynku (pl. Wolności), by wyrazić swój sprzeciw wobec orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, który za niezgodny z konstytucją uznał zakaz przerywania ciąży w przypadku upośledzonego płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu.

Przygotowywany jest też już kolejny protest w Koninie. Planowany jest on na najbliższą sobotę, 31 października na godz. 19.00. Tym razem start marszu na ul. Chopina (przy siedzibie PiS).

  • Ślesin. Tam też odbędzie się protest w obronie praw kobiet

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Sami wychodzicie .Choc każdy z Was wie doskonale że jesteście jak owce prowadzone na rzeź. Oni załatwiają tylko swoje interesy . Kijowski mówi Wam coś wykorzystali chłopa , a teraz porzucili go jak psa. Siostra jego wyrazie powiedziała żal mi brata bo jest łatwo wierny i wiem jak to due zakończy dla niego i nie pomyliła się. Zakończcie te burdy chyba że zależy wam żeby ludzie umierali na ulicy a do tego dojdzie .Służba z drowia nie jest z gumy . POkonani pozamykali licea medyczne po zmniejszali miejsca na studiach medycznych kto k...a będzie leczył ludzi .Myślcie trochę . Myślałem że macie trochę rozsądku ale okazuje się że jesteście nieodpowiedzialni za życie swoich bliskich .
Dodano: 29.10.2020 14:35    Przez: ~Edek
Przecież koalicja jeszcze nie tak dawno w listopadzie wybory chciała robić???
Dodano: 29.10.2020 14:14    Przez: Romek Ress
Żeby tobie czkawką ta nowoczesna się nie odbiła
Dodano: 29.10.2020 14:40    Przez: Romek Ress
czytaj ze zrozumieniem nawet tego nie potrafisz tylko syczysz jak wąż wiedzmo . Opamiętaj się i Ty i ta cała banda małolatów . Jak nazwać ludzi którzy dewastują wszystko co na drodze spotkają . Zdziwicie się jak ludzue wytoczą wam sprawy za umyślne i świadome narażenie na zdrowie i życie , a także uszczerbek na zdrowiu . Za małolatów bulic będą rodzice . Myślicie że jak zakryjecie twarz to nikt nierozpozna jesteście w błędzie jedna z drugą . W Stanach po tych rozrobach facet wygrał w sądzie 100.000 tys dolarów udowodnił że został zakażony przez jednego z protestujących .
Dodano: 29.10.2020 16:25    Przez: ~Edek

KOMENTARZE

A gdzie Kleczew??????
Dodano: 29.10.2020 13:29    Przez: kleczewiok
Kaczysław ma krew na rękach za sprowokowanie ludzi do wyjścia na ulice w czasie SARS
Dodano: 29.10.2020 14:12    Przez: knot
Przecież koalicja jeszcze nie tak dawno w listopadzie wybory chciała robić???
Dodano: 29.10.2020 14:14    Przez: Romek Ress
Sami wychodzicie .Choc każdy z Was wie doskonale że jesteście jak owce prowadzone na rzeź. Oni załatwiają tylko swoje interesy . Kijowski mówi Wam coś wykorzystali chłopa , a teraz porzucili go jak psa. Siostra jego wyrazie powiedziała żal mi brata bo jest łatwo wierny i wiem jak to due zakończy dla niego i nie pomyliła się. Zakończcie te burdy chyba że zależy wam żeby ludzie umierali na ulicy a do tego dojdzie .Służba z drowia nie jest z gumy . POkonani pozamykali licea medyczne po zmniejszali miejsca na studiach medycznych kto k...a będzie leczył ludzi .Myślcie trochę . Myślałem że macie trochę rozsądku ale okazuje się że jesteście nieodpowiedzialni za życie swoich bliskich .
Dodano: 29.10.2020 14:35    Przez: ~Edek
avatar Edek! Mleko się rozlało. Nie wolno pozwolić na skłócenie Narodu. Dosyć dyktatury jednego "człowieka" . Czas na zmiany.✌️
Dodano: 29.10.2020 22:57    Przez: FGK
Nadchodzi nowoczesna przyszłość i chociaż byście się zesrali nie zmienicie tego.
Dodano: 29.10.2020 14:21    Przez: zappa
Żeby tobie czkawką ta nowoczesna się nie odbiła
Dodano: 29.10.2020 14:40    Przez: Romek Ress
" Jestem gotów zaangażować się w prace nad przepisami, które przyniosą spokój społeczny."- PAD! Już się zaangażował w obsadzie TK, który na rozkaz PIS wydał orzeczenie ograniczające wybory Kobiet...!!!
Dodano: 29.10.2020 14:44    Przez: Wiedźma
czytaj ze zrozumieniem nawet tego nie potrafisz tylko syczysz jak wąż wiedzmo . Opamiętaj się i Ty i ta cała banda małolatów . Jak nazwać ludzi którzy dewastują wszystko co na drodze spotkają . Zdziwicie się jak ludzue wytoczą wam sprawy za umyślne i świadome narażenie na zdrowie i życie , a także uszczerbek na zdrowiu . Za małolatów bulic będą rodzice . Myślicie że jak zakryjecie twarz to nikt nierozpozna jesteście w błędzie jedna z drugą . W Stanach po tych rozrobach facet wygrał w sądzie 100.000 tys dolarów udowodnił że został zakażony przez jednego z protestujących .
Dodano: 29.10.2020 16:25    Przez: ~Edek
Dyktator Rumunii-Czauczesku w połowie lat 80-tych wprowadził drastyczne obostrzenia antyaborcyjne.W 1989 już nie żył zabity przez własnych żołnierzy.Uprasza się wiernych o przekazanie tej dobrej nowiny naszemu dyktatorkowi wraz z pozdrowieniami.
Dodano: 29.10.2020 15:01    Przez: Grzech Walerian
Grzech Walerian jaki Ty jesteś prymitywny .
Dodano: 29.10.2020 16:29    Przez: ~Ola
Kraśnik reaktywacja! " Matka nie ma prawa do dziecka poczętego, bo należy ono do Boga i Narodu"- radny Tracz...!!! To jest pseudo fanatyzm i psudo patriotyzm...!!!
Dodano: 29.10.2020 22:51    Przez: Wiedźma
avatar Zamknij ryj stara miotło
Dodano: 30.10.2020 11:22    Przez: Brejza Czadomen
Oj,Oddziały Zamknięte wkrótce mogą być pełne radnych Traczów,którym-po intensywnej katechezie-myli się piekło,niebo,tata,mama,dziecko,ojcz i blizna.
Dodano: 29.10.2020 23:23    Przez: szkarlatyna
Errata:"...ojczyzna,papież i blizna".Żaden system nie zabroni mi wpisania drogiego imienia.
Dodano: 30.10.2020 17:29    Przez: szkarlatyna